Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto kupić opony w internecie? Jakie pułapki na nas czyhają?

62 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Marecki

Guest_Marecki
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 10:39

Kupuję w normalnym sklepie/hurtowni. Mieszkam w Krakowie i największy wybór mają w Auto-Gum (serwis wymiany opon na miejscu). Raz w życiu kupiłem opony w sklepie internetowym i żałowałem.

#42 Guest_plaks

Guest_plaks
  • Goście

Napisano 15 październik 2017 - 18:45

Moim zdaniem jak najbardziej warto. Ja teraz kupowałem w logistyce opon. Opony znacznie tańsze niż stacjonarnie, taniej niż w innych sklepach internetowych. i same opony nowe, rewelacja. nie ma sensu u innych przepłacać, tak mi się przynajmniej wydaje

#43 Guest_Antek

Guest_Antek
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 22:07

Ja bardzo polecam kupowanie w sieci. od siebie zwłaszcza polecam logistyke opon, kupowałem u nich już dwa razy, zawsze ceny super i byłem ogromnie zadowolony!

#44 Guest_oleks

Guest_oleks
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 22:53

ja też polecam logistyke opon! rewelacyjne ceny, bardzo dobre, nowe opony. rewelacja. nie przepłaciłem. zresztą, nie wiem, czy uda się teraz naleźć jakiś tańszy sklep w internecie

#45 Guest_Bart

Guest_Bart
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 20:03

Nowe opony może i warto, aczkolwiek zawsze jest to ryzyko. Zwykle serwisy i sklepy z oponami są w każdym większym mieście. W Krakowie jest największy dystrybutor w Polsce, czyli Autogum - zawsze tam jeżdżę.

#46 Guest_Michal Jakubiak

Guest_Michal Jakubiak
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 15:10

Pierwszy raz w życiu opony zamawiałem internetowo i wyszło dobrze, zgadza się wielkość, profil, szerokość, wszystko jest dopasowane idealnie pod moje Renault. Kupowałem przez serwis amj-opony.pl, tutaj już wcześniej kuzyn kupował do Dacii także firma była sprawdzona.

#47 Guest_Sybir

Guest_Sybir
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 11:32

Nie wiem po co kupować opony w internecie i później taszczyć je tam, gdzie je nam wymienią? Nie lepiej kupić i zmienić opony na miejscu? Trzeba szukać kompletnie wyposażonych sklepów jak np. Auto-Gum w Krakowie.

#48 Guest_Iggi

Guest_Iggi
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 11:25

Nikt normalny nie kupuje opon w internecie. Po to są sklepy stacjonarne żeby w nich kupować. Ja muszę widzieć co kupuję. Mieszkam w Krakowie i zawsze kupuję opony w Auto-Gumie - mają największy wybór i najniższe ceny + serwis i wymianę na miejscu.

#49 Guest_ArekMaciek

Guest_ArekMaciek
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 10:37

Wszystkie opony kupuję w hurtowniaopon24.com. Plusem jest to (oprócz oczywiście dobrych opon), że są normalne ceny, więc zakup opon nawet do dwóch samochodów jest wydatkiem, z którym można sobie bez problemu poradzić

#50 Guest_loby

Guest_loby
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 12:55

a ja się nie zgadzam z tym że lepiej kupwoać stacjonarnie. jestem wierny sklepowi logistykaopon.pl, zawsze świetna jakość usługi, najniższe ceny i krótki czas oczekiwania na wysyłkę.

#51 Guest_Mihu

Guest_Mihu
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 08:46

Opony w internecie są duuużo tańsze niż te stacjonarne. Dlatego ja kupuje opony na logistykaopon.pl bo nie dość, że jakość mają naprawdę super to cenowo jest bezkonkurencyjni - jedyni tacy na rynku za których mogę poświadczyć. ;)

#52 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 18:00

Łatwo można naciąć się na chińskie podróbki.

news.jpg

#53 Guest_nicolas

Guest_nicolas
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 20:48

no jeśli kupuje sie na jakies stronie co to ma tylko dwoch kupujacych to ja sie nie dziwie ze ktos sie skarzy na ich jakosc. ja od dluzszego czasu robie zakupy tylko i wylacznie na logistyce opon, bo nie dosc, ze wszystko jest sprawdzone, sweitna jakosc to jeszcze oszczedzam maksymalnie duzo pieniedzy

#54 Guest_Tymon

Guest_Tymon
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2018 - 08:29

Ja od dłuższego czasu zaopatruje się w opony online i jeszcze ani razu nie zostałem oszukany. Zawsze wszystko zgadza się z opisem, opony są solidnie wykonane i w bardzo przystępnych cenach a przynajmniej tak jest na logistyceopon bo innych stron nie testowałem

#55 Guest_jdrwal

Guest_jdrwal
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 12:28

tutaj niżej kolega nicolas ma racje, logistyka opon ma dobre ceny i duży wybór różnych marek

#56 Guest_Żaku

Guest_Żaku
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2018 - 12:16

Nigdy przez net, nigdy! Stacjonarnie najlepiej bo wiesz co kupujesz. Krakow i Auto-Gum - najlepsza hurtownia i serwis z oponami i akumulatorami ever!

#57 Guest_Aldi

Guest_Aldi
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 13:53

Zawsze stacjonarnie w hurtowni Auto-Gum w Krakowie + zmiana ogumienia na miejscu. Nie kupuję opon online - nie kupuje kota w worku.

#58 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 709 postów

Napisano 04 październik 2018 - 23:08

Oczywiście, że warto. Trzeba tylko wybierać profesjonalne sklepy internetowe :) Ja swoje opony zamawiałam na https://noweopony.pl...6-121-s-0101085i byłam bardzo zadowolona. Zamówienie zostało błyskawicznie zrealizowane i dzień później dostałam już przesyłkę. A opony są naprawdę porządne! Dokładnie takie, jakie miały być.

#59 Guest_wpawel

Guest_wpawel
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 18:09

OPONEO to beznadziejna firma. Na dwie zakupione u nich opony Pirelli P7 Cinturato Blue złożyłem reklamacje które zostały praktycznie z automatu odrzucone. Na pierwszej oponie po miesiącu użytkowania na boku pojawiło się wybrzuszenie. Kupiłem nową taką samą i też po około miesiącu opona pękła podczas jazdy. Na trzeciej oponie też widać delikatny bąbel dlatego zdjąłem je żeby nie zrobić sobie lub innym krzywdy. Podobne opinie że te opony nie nadają się na Polskie drogi znalazłem nawet w opiniach na ich stronie. Wysłałem odwołanie do działu reklamacji i cisza. Napisałem pismo do zarządu ponieważ cała obsługa przez dział reklamacji to jakieś nieporozumienie. Mimo ponaglenia od kilku miesięcy nikt z Oponeo nie raczył nawet odpisać na moje pismo. SPRZEDAĆ a później mieć klienta GDZIEŚ, GORĄCO ODRADZAM

#60 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 19:42

Nigdy nie kupowałem w internecie i przestrzegałbym. Warto sobie pojechać zobaczyć, podotykać. W Warszawie jest fajna hurtownia opon na ul. Modlińskiej - Gumiś. Fajne ceny i można zobaczyć jak wyglądają. Polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych