Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto kupić opony w internecie? Jakie pułapki na nas czyhają?

45 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 03 lipiec 2011 - 15:19

Komentarz do artykułu: Czy warto kupić opony w internecie? Jakie pułapki na nas czyhają?

#2 Guest_Kajsa

Guest_Kajsa
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2011 - 15:19

Mój chłopak kupił opony w internecie. Wszystko jest fajnie i pięknie jeśli nie ma problemów. Schody zaczynają się jeśli pojawi się jakikolwiek problem.Sklepy internetowe załatwiają wszystko przez kurierów, potem muszą rozpatrzeć reklamację, strasznie dużo zachodu, straconego czasu i pieniędzy na zmiany opon (wadliwych).Opony z internetu pozbawiają nas możliwości podjechania w miejsce zakupu i wymiany jeśli coś będzie nie tak.

#3 Guest_Alcman

Guest_Alcman
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 09:44

Ja nie kupuję opon z internetu. Chyba, że sklep ma siedzibę w moim mieście i można odebrać osobiście - wtedy jak najbardziej. Wolę dopłacić 20-30 zł na komplecie i w razie problemów (a miałem już taką sytuację) podjechać i wymienić opony lub wyjaśnić sprawę.Opon przez internet nie kupuję bo w przypadku jakiegokolwiek problemu (a te zdarzają się naprawdę często) zaczynają się jaja. I bawcie się wtedy w wysyłki i inne cuda, dziękuję bardzo.

#4 Guest_Morel

Guest_Morel
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2011 - 00:09

JA wolę pomacać podotykać, zobaczyć dokładny kształt bieżnika, jestem pewien daty produkcji opony więc zakupy przez internet odpadają. Jeśli już to opony tylko i wyłączone z odbiorem osobistym a jeszcze najlepiej montażem na miejscu.

#5 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2012 - 13:57

Ja ostatnio potrzebowałem coś na szybko i właściwie nigdzie nie było opon które chciałem kupić. Na oponeo.pl dostałem od ręki. Generalnie piszecie, że w necie nie polecacie, natomiast ja wybrałem sobie taką opcje u nich, że dostarczyli mi do zakładu z którym współpracują który jest w kazdym większym miescie i odebrałem z montażem w takim zakładzie:)

#6 Guest_4tires.pl

Guest_4tires.pl
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 16:33

warto :)

#7 Guest_Mańka

Guest_Mańka
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 22:57

Zawsze kupowałam w sklepie opony.mobi i byłam zadowolona. Wcześniej oczywiście czytałam opinie nie tylko o sklepie ale też danym modelu. W tym roku niestety na krótko przez sezonem złapałam gumę i byłam zmuszona na szybko kupić w warsztacie. Może i taniej, ale wybór kiepski. Kupiłam, jakie były, bo czekała mnie podróż następnego dnia.

#8 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 14:41

Ja polecam http://www.4opony.pl bo mają dobre ceny i szybką wysyłkę, ale co najlepsze jest ona darmowa!

#9 Guest_dd

Guest_dd
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 12:38

Ja opony tej zimy kupiłem tutaj:http://inmot.pl Opony wysokiej jakości !http://oponyzimowepromocja.pl

#10 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2014 - 12:53

wg mnie warto kupować w interneci ale tylko u sprawdzonych sprzedawców. Ja od lat wszytski tego typu zakupy robie w sklepie internetowym autoopony.eu i tak dlugo jak dlugo bede mogł będe kupowac u nich. Świetna obługa, szybko sprawnie i co najważniejsze uczciwie! no i taniej dużo niż w innych sklepach smile.png

#11 Guest_misterek

Guest_misterek
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2014 - 08:34

akurat jestem w trakcie poszukiwania nowych opon na zimę i w sumie zastanawiam się nad ofertą autoopony.eu co kolega wyżej pisze, bo mają dośc sensowne ceny i do tego montaż w warszawie. Macie doświadczenia? Uczciwi sprzedawcy?

#12 Guest_EuroLot

Guest_EuroLot
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2014 - 16:09

PIERWSZA PRACA Z WAKACJAMI

http://pierwszapraca.latwy.pl

NIE TYLKO NA WAKACJE

#13 Poster

Poster

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 styczeń 2015 - 01:15

Kupuj śmiało w http://promo-opony.pl

#14 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 22 wrzesień 2015 - 15:04

Ten adres mogę polecić http://top-autoserwis.pl/pl/tyres za ceny rzecz jasna.

#15 moracki

moracki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 30 wrzesień 2015 - 16:03

Jeżeli cenowo się opłaca to czemu nie? Jaka pewność, że w sklepie stacjonarnym będą lepszej jakości.

#16 Guest_sdwee

Guest_sdwee
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 11:02

Co jak co, ale jak kupisz sobie opony w sklepie internetowym www.artmech.pl to narzekać z całą pewnością nie powinieneś. Wszystko jest bardzo profesjonalne, ich obsługa jest fenomenalna.

#17 Guest_bendii44

Guest_bendii44
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 12:54

Jest sporo tych sklepów w Internecie, w końcu coraz więcej Polaków kupuje opony przez Internet... Mogę śmiało polecić sklep internetowy www.oponypremium.pl - kupowałem u nich wielokrotnie auta do samochodów osobowych i ciężarowych, nie mogę narzekać.

#18 Guest_Marcin_Z

Guest_Marcin_Z
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 03:20

Ja kupuję w sieci praktycznie wszystko, począwszy od ubrań, po artykuły spożywcze, kosmetyki, sprzęt AGD, także opony zamówiłem ostatnio za pośrednictwem sieci. Zobaczcie sobie stronę www.oponyx.pl mają opony do samochodów osobowych, dostawczych, motocykli, terenowe i SUV.

#19 HieronimB

HieronimB

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 12:09

Co za różnica kupując stacjonarnie czy w sieci? W sieci sami wybieracie, macie czas na dokonanie wyboru, a w sklepie stacjonarnym to co Wam wcisną.

#20 Guest_mareczek32

Guest_mareczek32
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 15:19

Zawsze warto brać opony nowych marek wchodzących na rynek, a Paxaro to właśnie nowa odsłona ekonomicznego ogumienia. Teraz jakość jest ponadprzeciętna, bo chcą zdominować branżę w segmencie budżetowym. Ja wziąłem niedawno dwa komplety (z modelami się zapoznałem przez stronę www.oponypaxaro.pl). Dobra, jeszcze niszowa opona, ale myślę, że po roku dużo pozytywnych ocen zbierze, bo to jest produkt Continentala, więc bazuje na niezłych technologiach i mieszankach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy