Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak skutecznie pozbyć się brzydkich zapachów?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102935 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 03:33

Komentarz do artykułu: Jak skutecznie pozbyć się brzydkich zapachów?

#2 Guest_pietek

Guest_pietek
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 03:33

Zgadza się, że przeważnie powodem nieprzyjemnych zapachów w samochodzie jest zagrzybiona. Miałam ten problem. Jeśli ktoś z Was jest z okolic Warszawy, to z czystym sumieniem mogę polecić firmę Green Style, która zajmuje się zwalczaniem grzybów (czyli i zapachów) za pomocą ozonu. Tutaj przeczytacie więcej: http://www.komarzyska.pl/

#3 Guest_wormer

Guest_wormer
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 21:04

Kolega wyżej dobrze pisze. Na brzydkie zapachy w samochodzie, to najlepiej działa ozonowanie. Jest to stosunkowo krótki zabieg i też niedrogi. Przynajmniej w serwisie PerfectClima.pl robiąc odgrzybianie i czyszczenie dopłacałem tylko 46 zł.

#4 Guest_jaśfasola

Guest_jaśfasola
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2013 - 22:58

a ja idę na łatwiznę i wkładam na noc 2 pary saszetek eco insret i rano po smrodzie

#5 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 16 kwiecień 2019 - 20:34

Słuchajcie, moim zdaniem na takie problemy dobrym rozwiązaniem będzie ozonowanie. Też niedawno miałem problem z pleśnią i grzybem w biurze i firma Airozone po wykonaniu profesjonalnego ozonowania pomieszczeń u mnie w firmie bez problemu się tego pozbyła. Wydaje mi się, że to najlepsze rozwiązanie aby szybko i skutecznie poradzić sobie z takimi problemami!

#6 Tomasz2

Tomasz2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 02 kwiecień 2020 - 11:06

Ozonowanie się sprawdzi, pod warunkiem że wcześniej zlikwidujesz przyczynę brzydkiego zapachu. Jeśli przyczyną jest grzyb i pleśń w pomieszczeniu to samo ozonowanie nic tak naprawdę nie da - jedynie trochę zamaskuje problem. Główną przyczyną grzyba jest zawsze wilgoć i jej się trzeba najpierw pozbyć. Pomoże w tym wykonanie badania budowlanego, które ustali skąd bierze się wilgoć. Takie badania wykonuje firma Eko Projekt -  http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/. Wykonują oni także ekspertyzy mykologiczne - ustalają rodzaj grzyba i środki jakie najlepiej go usuną, dzięki temu kompleksowo rozwiążecie problem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych