Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wyłączyć alarm samochodowy, jeśli pilot nie działa a alarm hałasuje?

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102427 postów

Napisano 11 lipiec 2012 - 12:07

Komentarz do artykułu: Jak wyłączyć alarm samochodowy, jeśli pilot nie działa a alarm hałasuje?

#2 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2012 - 12:07

ok, ale jak wyłączyć alarm sąsiada, który wyje na parkingu 3godziny a sąsiad wyjechał na urlop.jest opcja na zwarcie , lub coś w tym stylu?

#3 Guest_;)

Guest_;)
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 23:02

zrob mu zwarcie w kierunkowskazie, w starszych alarmach powinno wybic bezpiecznik od alarmu

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 07:43

możemy jechać? odcięcie zapłonu ,jak go ominąć ,w przeciwnym razie pojedziemy, ale na lawecie,

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 09:16

możemy jechać? odcięcie zapłonu ,jak go ominąć ,w przeciwnym razie pojedziemy, ale na lawecie,

#6 Guest_GTR 2

Guest_GTR 2
  • Goście

Napisano 27 październik 2013 - 17:39

zrób mu zwarcie w kierunkowskazie, w starsych alarmachpowinno wybic bezpiecznik od alarmu

#7 Guest_GTR 2

Guest_GTR 2
  • Goście

Napisano 27 październik 2013 - 17:42

MOŻEMY WYJONC BATERE

#8 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 03 listopad 2013 - 12:02

MOŻEMY WYJONC BATERE

WYJMIJ SE MUSK

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2014 - 18:30

Witam mam takie pytanie posiadam reno twingo 1.2 8v 1993r jest coś z alarmem nie podaje prądu na cewke i pompkę paliwa jak można to ominąć z góry dzięki za pomoc biggrin.png

#10 Guest_Franek

Guest_Franek
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2016 - 19:31

WITAM mam pytanie wlaczyl sie alarm w seicencie ale pilot byl nie czyny mam elektryczne szyby i nie odalego prosze o pomoc co zrobic samochod kupilem go kilka dni temu

#11 Guest_Jullia

Guest_Jullia
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2016 - 11:33

Witam, u mnie sprawa wyglada tak(peugeot 206 1.4 benzyna) alarm sam sie wlaczył i nie było mozliwosci wyłaczenia go przez pilota, auto sie otworzylo ale dalej alarm wyl, póbowalam go odpalic bez skutku, wyjelam akumulator i wtedy zauwazylam ze awaria dotyczy alarmu (chyba), alarm ma swoje wlasne zasilanie dalej dzialal ale juz ciszej. Aktualnie nie wiem co mam robić bo zamknełam klape aby przytłumic dzialajacy jeszcze alarm i poszlam do domu z nadzieja ze znajde w internecie jakies rozwiazanie, pisze tutaj z prosba o pomoc.

#12 Guest_mustang

Guest_mustang
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 09:29

witam mam problem z alarmem w oplu vektra b odcina mi pompe paliwa i azplon jak mogę to ominąć auto jest mi potrzebne do pracy a nie mam jak go odpalić

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych