Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak odzyskać zatrzaśnięte kluczyki?

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102606 postów

Napisano 23 wrzesień 2010 - 11:18

Komentarz do artykułu: Jak odzyskać zatrzaśnięte kluczyki?

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 11:18

a jak nie ma innej możliwości to którą szybe najlepiej rozbić? sluszalem ze te najmnejsze klejone sa najdroższe przy wstawianiu

#3 Guest_szerszeń

Guest_szerszeń
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 13:07

Nieraz można wyjąć szybę po wyciągnięciu klina z jej uszczelki. Potem trzeba tylko sprytnie ją podważyć, żeby nie pękła. No i żeby nie zepsuć uszczelki. Chociaż z drugiej strony uszczelaka tańsza niż szyba.

#4 Guest_plemko

Guest_plemko
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2011 - 23:17

Nie prawda zrobiłem tak a drzwi były zabezpieczone przed takim włamaniem w passacie 2002r na 100%. W gorzowie polecam www.awaryjneotwieranie.com

#5 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2012 - 17:49

"Magnez umieszczony w takim pudełku jest bardzo silny"Taaa... taki magnez na pewno

#6 Guest_janek porada

Guest_janek porada
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 10:15

ten sposób jest dobry dla 20 Volkswagenów. Tylko ci kierowcy nie zamykaja swoich "aut". Jedynym sprawdzonym sposobem jest wezwanie człowieka z walizeczką. Do tego potrzebny jest tel. mobilny. Chodzenie ze szpachelką i drutem polecam autorowi tego "mondrego" tekstu.

#7 Guest_Adi

Guest_Adi
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 21:18

Polecam zamówić firmę Np Włamywacz.pl ;-)

#8 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 11:05

"Magnez umieszczony w takim pudełku jest bardzo silny"Taaa... taki magnez na pewno

Magnes nieuku... Magnez to pierwiastek chemiczny...

#9 Guest_Haniek

Guest_Haniek
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 12:42

Warto zapamiętać namiar do tej firmy http://www.pogotowie...we-warszawa.pl/ przyjeżdzają o każdej porze i problem rozwiązany, drzwi otworzone. 

#10 Guest_Ekspert Link4

Guest_Ekspert Link4
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 00:34

Zatrzaśnięcie kluczyków w aucie czy też ich utrata (kradzież, zgubienie, zniszczenie) mogą przydarzyć się każdemu. Zapasowe kluczyki mogą wybawić nas z kłopotu, jednak nie zawsze mamy je przy sobie. Dlatego warto także wiedzieć, że posiadając ubezpieczenie Auto Assistance możemy liczyć na pomoc ubezpieczyciela przy otwarciu auta w przypadku utraty lub zniszczenia kluczyków.

#11 Guest_Ekspert Link4

Guest_Ekspert Link4
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 00:39

Zatrzaśnięcie kluczyków w aucie czy też ich utrata (kradzież, zgubienie, zniszczenie) mogą przydarzyć się każdemu. Zapasowe kluczyki mogą wybawić nas z kłopotu, jednak nie zawsze mamy je przy sobie. Dlatego warto także wiedzieć, że posiadając ubezpieczenie Auto Assistance możemy liczyć na pomoc ubezpieczyciela przy otwarciu auta w przypadku utraty lub zniszczenia kluczyków.

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2015 - 17:39

www.pankluczyk.eu - 793-009-574, obsługa Białystok i okolice ( bez uszkodzeń, otworzymy każde auto, 24H )

#13 Guest_dwqdqw

Guest_dwqdqw
  • Goście

Napisano 20 maj 2015 - 10:12

Wystarczy odpowiednia firma, która specjalizuje się w otwieraniu zatrzasnietych drzwi, czy to domowych czy samochodowych – www.pogotowie-zamkowe-warszawa.pl

#14 Guest_balbina

Guest_balbina
  • Goście

Napisano 20 maj 2015 - 12:02

mi zatrząśnięte kluczyki z samochodu wyjęła firma www.pogotowie-zamkowe-3s.pl. Oni mają swoje sposoby aby otworzyć zamek w drzwiach, nie uszkadzając samochodu, nie wybijając szyby. Działają szybko i sprawnie.

#15 Guest_Wodi99

Guest_Wodi99
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 11:57

Dobry tekst, a jakaś firma na terenie siemianowic śląskich?

#16 Guest_Julita80

Guest_Julita80
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2016 - 11:15

Awaryjne Otwieranie, dziają na terenie Katowic. Dwa razy korzystałam z ich usług bo jetem gapą która zostawia kluczyki w samochodzie. Pan się uśmiechnął, jak przyjechał :) A tak poważnie, szybko działają i nie uszkadzają samochodu co najważniejsze. Daje namiar jak ktoś by potrzebował 506 56 40 10

#17 Guest_amelia kama

Guest_amelia kama
  • Goście

Napisano 01 listopad 2016 - 22:48

Jak odzyskać zatrzaśnięte kluczyki? Ja się nauczyłam,żeby nie działać na własną rękę tylko wezwać fachowców ;) Lepszy wybór. Mi pomogli ostatnio panowie z www.pogotowie-zamkowe-wroclaw.pl

#18 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 04 luty 2018 - 23:51

Mogę polecić firmę z Częstochowy wwww.fachowyserwis.pl który szybko i sprawnie otworzył mojego passata. 794678847

#19 Guest_Andrzej Stępiński

Guest_Andrzej Stępiński
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 09:10

Zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie albo domu? Zajrzyj na slusar.pl To tam rozwiążą twój problem.

#20 Guest_Antoni

Guest_Antoni
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 08:55

Jeśli już wszystko zawiedzie to należy dzwonić po ślusarz! W żadnym wypadku zbijać szybę! Ja polecam sprawdzonego od lat Slusara. Na stronie www.slusar.pl dowiesz się więcej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych