Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto kupić samochód po taksówce?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103050 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 12:13

Komentarz do artykułu: Czy warto kupić samochód po taksówce?

#2 Guest_tungus

Guest_tungus
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 12:13

Ja bym nie brał, nie dosyć że spory przebieg to jeszcze zużycie materiału (dużo ludzi pewnie jeździło tym samochodem)to jeszcze zazwyczaj samochód o specyficznym kolorze... tylko u nas taksówka może mieć każdy kolor...

#3 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 12:19

Dobry jest samochód po zniżce jak kosztuje niedrogie pieniądze.Tak jak Chewrolet Aweo za 32 490 zł.Jest też dobry bo ma 120 koni hybrydowych, 430 koni biegowych i 320 koni mechanicznych.Na silnik przyspieszenia diesla działa , czyli na turbosprężarkę.

#4 Guest_mateo90

Guest_mateo90
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 00:10

W Niemczech mają surowe przepisy dotyczące stanu, przeglądów taksówek, więc w dobrym stanie, z realnym przebiegiem na liczniku - czemu nie

#5 Guest_far

Guest_far
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 09:50

moim zdaniem nie bardzo, bo jednak przebieg będzie dość spory. Lepiej jest poszukać jakiegoś innego samochodu. Jak potrzebujesz pomocy to możesz skorzystać z usług tej firmy http://www.automeritum.pl/ pomogą Ci znaleźć i dokładnie sprawdzą w jakim stanie jest samochód.

#6 Guest_złotówa z Krakowa

Guest_złotówa z Krakowa
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2015 - 10:33

taksówkarza nie stać na ciągłe remonty, dlatego najczęściej kupuje części ze średniej lub górnej półki cenowej (wymiana nie jest tania, a jak się stoi to się nie zarabia), oczywiście są wyjątki wiem z autopsji :)

#7 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 13 luty 2016 - 19:24

wlasnie sprowadzilem merca w211 kombi e220 cdi.2005 r.480tys najechane ,automat.kolor majonez.wewnatrz tylko fotel kierowcy popekany.zewnatrz delikatnie maska puknieta.technicznie perfekt.suchy.czysty dalem 2500euro i teraz mam nerwa z akcyza od urojonych wartosci.ciekawostka-taksometr w lusterku.zadnych nadstawek,dziur i kabli.aczkolwiek podobno trzeba uwazac na taxy od ciemnoskorych

#8 yellowmarine

yellowmarine

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 17 luty 2016 - 14:20

taksówkarza nie stać na ciągłe remonty, dlatego najczęściej kupuje części ze średniej lub górnej półki cenowej (wymiana nie jest tania, a jak się stoi to się nie zarabia), oczywiście są wyjątki wiem z autopsji smile.png

Mimo wszystko ja bym wolał auto mniej eksploatowane.

#9 Guest_moyek

Guest_moyek
  • Goście

Napisano 07 luty 2017 - 14:04

Nie zgodzę się ze złotówą. Jestem taksówkarzem w Warszawie i kupiłem Toyotę Prius III w 2013 r. O auto dbam, serwisuję regularnie żeby mieć zadowolenie klientów. Dzięki temu mam gamę stałych klientów i nie muszę tylko jeździć pod korporacją lub biorę tylko sporadyczne zlecenia.

#10 Guest_miodzik

Guest_miodzik
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 17:12

Witam,posiadałem 4 letnią skodę na TAXI najechane 140000 tys km serwisowana w ASO miałem od nowości dałem ogłoszenie i co przyjechał klient bez zastanowienia kupił i gdzie teraz octavia jeżdzi w Berlinie drodzy państwo . Czasy gdy sztrucle jeżdziły minęły pozdrawiam wszystkich

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych