Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki olej wybrać do jazdy miejskiej?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102444 postów

Napisano 21 luty 2013 - 11:01

Komentarz do artykułu: Jaki olej wybrać do jazdy miejskiej?

#2 Guest_ROBERT

Guest_ROBERT
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 11:01

OLEJ SILNIKOWY NAWET PRAWDZIWY SYNTETYK NP:0W30 PAO/ESTER PO 5 000 KM JAZDY NA KRÓTKICH TRASACH STAJE SIĘ OLEJEM 0W20 A PO 10 000 KM 0W10 .JEŻELI TYLKO W TEM SPOSÓB TRAKTUJE SIĘ SAMOCHÓD TO PROWADZI TO DO KOMPLETNEJ RUINY SILNIKA .O WYMIANIE CI 15000KM LEPIEJ ZAPOMNIEĆ JEST ONA MOŻLIWA TYLKO W IDEALNYCH WARUNKACH EKSPLOATACJI :OCZYWIŚCIE W NIE ZAPYLONYM ŚRODOWISKU A TAKIEGO W POLSCE NIE MOŻNA UŚWIADCZYĆ ,NIESTETY PYŁ PM 10 I 2,5 I MNIEJSZY PRZEDOSTAJE SIĘ PRZEZ UKŁAD FILTRACJI DO OLEJU ZAGĘSZCZAJĄC GO .POZA TYM EKSPLOATUJĄC SAMOCHÓD NA KRÓTKICH ODCINKACH DO 15 KILOMETRÓW NALEŻY WYMIENIAĆ OLEJ CO 5000 KILOMETRÓW NIEZALEŻNIE CZY JEST TO PRAWDZIWY SYNTETYK CZY TYLKO Z NAZWY.

#3 Guest_Eryk

Guest_Eryk
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 02:00

wymiana oleju ważna rzecz, a jeszcze wyvór odpowiedniego oleju, to już w ogóle istotna sprawa, dlatego ja zawsze stosuję taki jaki mi doradzają w koma auto serwis

#4 Guest_miro65

Guest_miro65
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 14:40

Używane opony w każdym sezonie biorę od frontgarage.pl w Swarzędzu i jest jeszcze bezpłatny montaż, więc według moich doświadczeń oferta nie do pobicia lokalnie.

#5 Guest_Kloss, Hans Kloss

Guest_Kloss, Hans Kloss
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 12:44

Najlepsze kasztany są na placu Pigall, zawsze je tam kupuję

#6 Guest_Carramba

Guest_Carramba
  • Goście

Napisano 08 maj 2018 - 15:07

Jak na kremówki, to tylko do Wadowic!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0