Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zachować się podczas kontroli drogowej w Czechach?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102427 postów

Napisano 04 styczeń 2013 - 13:21

Komentarz do artykułu: Jak zachować się podczas kontroli drogowej w Czechach?

#2 Guest_woj77

Guest_woj77
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 13:21

Czesi są wyjątkowo formalistyczną i wredną policją. Ktoś to potwierdzi co piszę?

#3 Guest_CZesław

Guest_CZesław
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 10:50

Sz... mnie trafia jak czytam" Nie wolno dyskutować" Czy nie moge mieć własnego zdania i je przedstawić? Wiem że 100 % kierowców łamie przepisy. Ale to nie znaczy że nie mam żadnych praw. Policjan to nie Bóg. A tak się zachowują, chyba że zauważą podczas kontroli kamerę lub dyktafon nagrywające ich zachowanie. Wtedy są bardzo przyjaźnie nastawieni. Przyśz sobie popatrzyć na program Drogóka TVN i porównać z własnymi doświadczeniami.

#4 Guest_misio

Guest_misio
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 10:39

czeska policja jest bardzo wredna i przykra

#5 Guest_Ja

Guest_Ja
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 04:15

Omijam tych sk*** z daleka. Ci "powiatowi", zwłaszcza nocą na trasie z Żiliny do Cieszyna, regularnie i notorycznie wrabiają Polaków w przekroczenia prędkości. Mimo, że wiedziałem o tym, to coś mnie podkusiło, by tamtędy pojechać. No i osobiście tego doświadczyłem... Na tym odcinku jechałem tyle ile wolno było, a oni mi pokazali na suszarce 89 km/h na "50-ce". Zresztą widziałem ich z b. daleka, bo zajęci byli innym Polakiem. Nie przeszkadzało im to, że suszarka leżała z 20-30 metrów dalej i musieli specjalnie po nią pójść, bi mi pokazać moje "89"....Celowo było to "89"", bo przy "90" musieliby mi zabrać prawo jazdy, a karę mógłby nałożyć tylko sąd. Cwaniaki wykorzystywali też fakt, że o 2.00 w nocy raczej ciężko z nimi dyskutować, kontaktować się z konsulatem itp. W każdym razie odmowa przyjęcia mandatu też mocno komplikowałaby sprawę (nie wiem czy sąd byłby od razu następnego dnia, czy konieczna byłaby ekstra wycieczka do ich sądu, dla mnie dodatkowe 900 km)... Na szczęście dali kredytowy (90 EUR), którego nigdy nie zapłaciłem. Jak na razie b. rzadko jeżdżę na południe Europy, a jak muszę, to tylko przez Słowację lub Niemcy.... A Czechów nie cierpię.

#6 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 12:03

Jak czeska policja zobaczy samochód na polskich numerach to jak niemiecka od razu go skontroluje i nałoży mandat chyba, że naprawdę wszystko jest okey u polskiego kierowcy, ewentualnie samochód ,, nówka ,, z fabryki. Jednak po kilku kontrolach i mandatach stwierdzam,że nie przepadają za polakami a wręcz nas ,, nie lubią ,,..Dlatego jak nie muszę to nie jadę tam choć Praga śliczna jest.

#7 Guest_Gosc

Guest_Gosc
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2018 - 10:59

Przecież oni mało kiedy wypisują mandaty. Najpierw straszą wysokimi stawkami, a później, bez żadnej ściemy walą, że.. "dajesz 100 ...200 i załatwione" Skorumpowane...... :/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych