Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zdemontować instalację gazową?

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103154 postów

Napisano 27 maj 2011 - 22:55

Komentarz do artykułu: Jak zdemontować instalację gazową?

#2 Guest_tomek767

Guest_tomek767
  • Goście

Napisano 27 maj 2011 - 22:55

A takiej zepsutej, starej instalacji LPG nie można przerobić na nowocześniejszą.Zostawić zbiornik, przewody a dołożyć komputer i wtryskiwacze.Chyba w specjalistycznym warsztacie by potrafili to zrobić

#3 Guest_zigiV8

Guest_zigiV8
  • Goście

Napisano 27 maj 2011 - 23:00

A czy przypadkiem nie jest tak, że takie czynności można przeprowadzać tylko w uprawnionym warsztacie?Wydaje mi się, że demontowanie instalacji gazowej na podwórku czy w garażu może być niebezpieczne.Skoro mógłbym sam zdemontować LPG to czemu sam nie mogę założyć.Wydaje mi się, że ta porada nie dotyczy zwykłego kierowcy.

#4 Guest_amigo75

Guest_amigo75
  • Goście

Napisano 27 maj 2011 - 23:04

Mi się wydaje że montaż i demontaż trzeba robić w warsztacie.Z tego co wiem to na badaniu technicznym trzeba pokazać zaświadczenie o demontażu gazu wystawione przez warsztat.Podobnie jak w przypadku demnotażu kratki w samochodzie ciężarowym.Też samemu nie wolno tego robić

#5 Guest_adam1981

Guest_adam1981
  • Goście

Napisano 27 maj 2011 - 23:15

Teoretycznie podzespoły starej instalacji gazowej są do wykorzystania. Może być tak, że taką kompletowaną instalację gazową ciężko będzie zestroić. Ale jak ktoś się postara to powinien przerobić taką instalację na sekwencję.Trzeba się jednak liczyć z tym, że poza zbiornikiem i przewodami to ze starej instalacji nie wiele zostanie.

#6 Guest_Qaziu

Guest_Qaziu
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 15:11

Ile kosztuje demontaż instalacji gazowe? Mam na oku fajne auto i chciałbym wywalić z niego gaz, którym właściciel go spaskudził. Czy demontaż gazu jest możliwy bez uszczerbku dla auta?

#7 Guest_piotr220

Guest_piotr220
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2011 - 19:36

Nie każdego stać żeby jeździć na benzynie. Montaż gazu jest normalną czynnością przy aucie a nie paskudzeniem.

#8 Guest_mclaren_722

Guest_mclaren_722
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 01:54

*** lpg to jest najwieksze gowno jakie kiedykolwiek stworzyl czlowiek pie.....lic taka oszczednosc niszczyc auto jakims gownem masakra

#9 Guest_ziele

Guest_ziele
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2014 - 20:31

to prawda szajs z tym gazem ale cóż zgadzam się z piotr220

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2020 - 09:26

Stosunek użytkownika samochodu do LPG jest sprawdzianem, czy uważa on samochód za fetysz, czy już dorósł do tego żeby widzieć w nim narzędzie.

#11 Guest_Ig

Guest_Ig
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2020 - 09:26

Stosunek użytkownika samochodu do LPG jest sprawdzianem, czy uważa on samochód za fetysz, czy już dorósł do tego żeby widzieć w nim narzędzie.

#12 Guest_Ig

Guest_Ig
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2020 - 09:27

#13 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano dziś, 01:33

Polecam Serwis Niedźwiedź-Lock. Pracują tam świetni fachowcy. Jestem pewien, że pomogą rozwiązać twój problem. Jak tylko moje auto szwankuje jadę z nim właśnie do tego warsztatu. Mają moje pełne zaufanie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy