Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sposoby na zamarznięte szyby

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102444 postów

Napisano 04 styczeń 2013 - 11:37

Komentarz do artykułu: Sposoby na zamarznięte szyby

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 11:37

a denaturat nie działa negatywnie jakos na uszczelki czy wycieraczki szyb?nie niszczy gumy?

#3 Guest_dad

Guest_dad
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 20:41

Są specjalne spryskiwacze. Tanie.

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 17:39

w pierwszej części piszecie,że można uruchomić silnik i skrobać szyby w drugiej piszecie żeby po uruchomieniu silnika od razu ruszyć.To co jest prawdą?

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 17:49

te spryskiwacze do szyb to niewiele dają, zwłaszcza przy naprawde wysokich temperaturachhttp://www.kredyt-sa...iknac-problemow

#6 Guest_janka

Guest_janka
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 12:45

mam cały samochód w lodzie!na wszystkich szybach jest kilka milimetrów lodu, nagrzewnica w aucie kiepska, nic nie pomaga, mogę skrobać, ale boję się o szyby...pomóżcie! nie pytajcie, dlaczego tak zaniedbałam auto.

#7 Guest_Shizu

Guest_Shizu
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 12:45

Mój sposób to termofor z wrzątkiem i gumowa sciągaczka do szyb, względnie jakaś ściereczka (te z irchy potrafią wytrzeć szybe do sucha, ale jak pada to nie ma zbytnio sensu, wiec i ściereczka z mikrofibry do szkła 'da rade')jeśli boicie się jak zareaguje głeboko zamarźnięta szyba na termofor z wrzątkiem, połóżcie ściereczke na szybę i dopiero termofor. Wygodny i ciepły sposob.P.S. Nadaje się również do zaparowujących od wewnątrz szyb.

#8 Guest_Bert

Guest_Bert
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 13:31

Ktoś bzdury pisze-na zewnątrz -4 szyby zamarznięte pryskamodmrażaczem czekam 5-8min aż podobno się roztopi -i co- nic ! Teraz to nawet skrobaczka nie bardzo pomaga ,ślizga się tylko po cienkiej roztopionej i znowu zamarzniętej warstewce lodu na szybie.Może jakieś drogie markowe odmrażacze działają -te z hipermarketu nie !

#9 Guest_kot moj dradca

Guest_kot moj dradca
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 10:23

chcesz sie pozbyc wilgoci w srodku samochodu.....w skarperke wsyp "piasek " co uzywasz dla kota do kuwety. Sarpete zawiaz na supelek i poloz pod siedzne.... po kilku dniach zobacysz ze jest skarpeta pulchniejsza ....czyli ze wchlonela wilgoc z pwietrza

#10 Guest_RYHO

Guest_RYHO
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 11:44

dzsiaj pryskałemprzy -19c płynem ODMRAZACZDO SZYB -60CFIRMY ATAS I SZYBY PO 5M BYŁY CZYSTE CHYBA KOSZY NIECAŁE 10ZŁ I NICZYM OPRYSKASZ AUTO TO SZYBY CZYSTE I PO 2 GODZINACH NADAL CZYSTE TYKO WYCIERACZKI I JEST OK WSZYSTKO SPŁYNEŁOZE SZYB JEST OK I NIE DROGI IDE KUPC JESCZE JEDENPOJEMNOSC SPRYSKIWACZA 500ML

#11 Guest_rafał

Guest_rafał
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2017 - 16:17

Ja korzystam po prostu z odmrażacza do szyb. W tym roku kupiłem sobie K2 Alaska podaję link dla chętnych. Rzeczywiście wystarczy popsikać szybę i po chwili jest już przejrzysta. Wiadomo, no teraz przydaje się rzadko, bo póki co pogoda dopisuje (albo i nie, zależy kto co lubi :D), ale jak byłem wczoraj z synem na nartach to sprawdził się doskonale

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych