Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakim przypadku egzaminator przerwie egzamin na prawo jazdy?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102838 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 18:07

Komentarz do artykułu: W jakim przypadku egzaminator przerwie egzamin na prawo jazdy?

#2 Guest_Pola_Negri

Guest_Pola_Negri
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 18:07

a od kiedy to przekroczenie prędkości o 20 km/h na jest dopuszczalne?

#3 Guest_Dorotka89

Guest_Dorotka89
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 18:44

Dla pełniejszego przedstawienia sytuacji kiedy zakończymy negatywnie egzamin praktyczny na prawo jazdy powinien on zawierać wypisanie wszystkich wykroczeń drogowych :)

#4 Guest_marek82

Guest_marek82
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 18:46

Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że egzaminator to nie jest nasz wróg. Takie założenie to tylko teoria, która nie map okrycia w rzeczywistości przy zdawania praktycznego egzaminu na prawo jazdy.

#5 Guest_darek63

Guest_darek63
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 15:09

Czy egzaminatorzy mają jakieś wytyczne (spis) "przewinień" za, które przerywają egzamin (pomijam kwestię łamania przepisów)? Mój znajomy oblał bo Pan i Władca stwierdził, że zbyt wolna jazda (na skrzyżowaniu i w korku!!!)jest zagrożeniem dla ruchu

#6 Guest_darek63

Guest_darek63
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 15:13

Odnoszę wrażenie, że egzaminatorzy oblewając zdających, nabijają kasę WORD-u, czyli swoją. Gdyby w egzaminie brał udział obserwator np. instruktor kursanta, oblanych egzaminów byłoby o 60-70% mniej.

#7 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2011 - 21:03

zgadza sie, tak jest w Niemczech- zdajesz egzamin, obok siedzi nauczyciel a z tylu egzaminator:-) zdawalnosc jest wyzsza. Na egzaminie jezdzisz autem szkolnym, tzn.tym ktorym przygotowywales sie do egzaminu. To sa bardzo duze ulatwienia,pozatym nie ma placu manewrowego.

#8 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 22:19

egzaminatory to banda paczą jak tu grosza wyrwać

#9 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 20:15

gość 12.09-2011 - przecież jeśli zapłącisz za swojego instruktora 50 zł to może z Tobą jechać na egzaminie razem z egzaminatorem.

#10 Guest_instruktor

Guest_instruktor
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2012 - 01:18

to jechać zdawać do do de tylko musicie się liczyć z tym , że kurs tam kosztuje ok 2500 do 3000 tys euro a nawet czasem i więcej więc jak zaczniecie tutaj płacić połowe tej stawki to też moze zdawalność będzie wyższa . Pozdrwiam

#11 Guest_miras

Guest_miras
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2012 - 14:46

a co ze skrzyżowaniem ze światłami skoro ograniczyłem zaufanie do kierującego nadjezdzającego z lewej strony nie wykonał sygnalizowania skrętu i spowolniłem w takim stopniu iż samochód mój zatrzymał się na dosłownie 1 sekundę a może nawet nie i egzaminator zakończył egzamin tłumaczyłem mu dlaczego i tak to nie dało to rezultatu twierdził że jak miałem zielone i mogłem jechać a nie interesować się lewą stroną

#12 Guest_grzegorz

Guest_grzegorz
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2013 - 08:38

plac manewrowy to jest czyste wyłudzenie od kursanta kasy totalna bzdura mnie oblał o 3 cm że najechałem na linię

#13 Guest_kerowca bombowca

Guest_kerowca bombowca
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 11:22

Egzaminatorzy to swiete krowy nie do ruszenia, a ludzie jak sie zbijaja na drogach tak sie beda zbijali, gdyz nasze szkolnictwo nauki jazdy i osrodki egzaminujace klada nacisk na wydojenie kasy z kursanta( np oblanie na placu manewrowym za totalne bzdury), i nie ma nic wspolnego z pobudzeniem u kursanta wyobrazni o bezpieczenstwie w ruchu drogowym.

#14 Guest_Kursantka

Guest_Kursantka
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 18:09

Powiem wam szczerze to, że ktoś wyjeździ wszystkie godziny z nie potrafi super jeździć i fakt czy zda za piątym czy za pierwszym nic nie zmieni. Ludzie z nerwów zapomnają zapiąc pasów i za to oblewają, a caly ten łuk jest śmieszny. To czy zdasz zależy od dobrego dnia egzaminatora. A głownie chodzi o wyciągnienięcie kasy od ludzi i tyle.

#15 Guest_!!!

Guest_!!!
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 13:46

najpierw trzeba zdać teorie

#16 Guest_Ewa Pawlikowska z zielonej góry

Guest_Ewa Pawlikowska z zielonej góry
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 06:48

Osły ja ABC+ED wszystko za pierwszym z 5 misięcy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0