Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak działa lusterko fotochromatyczne?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102843 postów

Napisano 18 styczeń 2011 - 17:43

Komentarz do artykułu: Jak działa lusterko fotochromatyczne?

#2 Guest_lukaskras

Guest_lukaskras
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 17:43

Takie lusterko to na prawdę świetna sprawa. Oślepianie przez samochody za nami bywa irytujące, a przestawianie lusterka jest mało wygodne. Warto wiedzieć, że nawet w autach, które w danej wersji nie miały go fabrycznie, często można go domontować, używając części zdemontowanej z lepiej wyposażonych odmian danego modelu.

#3 Guest_harman

Guest_harman
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 17:47

a ile takie udogodnienie kosztuje? ktoś orientuje?

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2012 - 02:13

koszt przykładowy do aut bmw z lat 85 - 2000 muwie tu o używce to koszt jakiś 50 - 100zł

#5 Guest_Hartge

Guest_Hartge
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 18:25

BMW + "muwie"i jak tu nie ulegać stereotypom ? :D

#6 Guest_Benek

Guest_Benek
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 18:14

No właśnie, smutny los spotkał ten bez wątpienia dobry samochód w naszym pięknym kraju

#7 Guest_Maniek

Guest_Maniek
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 11:15

Mówię, przez u otwarte. Dokąd zmierza ten świat.

#8 Guest_ala22

Guest_ala22
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 07:18

jest to kiła i tyle. Podam przykład. Jadę ciemną nocą, dość szybko, rzadko ktoś dojeżdża mnie z tyłu, bo to ja doganiam i wyprzedzam, Zanim wyprzedzę z tyłu nie ma grama światła, więc pełne rozjaśnienie lusterka, zaraz po wyprzedzeniu mam pełne oślepienie, zanim "elektronika" nie zauważy żemożna zmniejszyć odbicie, a jak się już oddalam, to lustro wciąż ciemne, choć wyprzedzany obiekt został z tyłu, i tak do następnego manewru. Po takiej jeździe, oczy bardziej bolą niż ze zwykłym lustrem, które można było przełamać o 45 stopni w dół lub górę i obraz automatycznie był ciemniejszy, z fotochromem tego zrobić się po prostu nie da. Kupując kolejne auto, poproszę aby sobie w żopę wsadzili tę opcję, a mi niech dadzą normalne lustra wsteczne...

#9 Guest_lolo

Guest_lolo
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 13:49

jest to kiła i tyle. Podam przykład. Jadę ciemną nocą, dość szybko, rzadko ktoś dojeżdża mnie z tyłu, bo to ja doganiam i wyprzedzam, Zanim wyprzedzę z tyłu nie ma grama światła, więc pełne rozjaśnienie lusterka, zaraz po wyprzedzeniu mam pełne oślepienie, zanim "elektronika" nie zauważy żemożna zmniejszyć odbicie, a jak się już oddalam, to lustro wciąż ciemne, choć wyprzedzany obiekt został z tyłu, i tak do następnego manewru. Po takiej jeździe, oczy bardziej bolą niż ze zwykłym lustrem, które można było przełamać o 45 stopni w dół lub górę i obraz automatycznie był ciemniejszy, z fotochromem tego zrobić się po prostu nie da. Kupując kolejne auto, poproszę aby sobie w żopę wsadzili tę opcję, a mi niech dadzą normalne lustra wsteczne...

Biedactwo, może po prostu nie potrafisz tego używać trochę techniki i człowiek się gubi. 

#10 Guest_Spin Forever

Guest_Spin Forever
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 13:40

Jest to super sprawa , mi działa i jestem bardzo zadowolony , ale chodzi mi o lusterka boczne zewnętrzne. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych