Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak samodzielnie naprawić alternator? Wymiana szczotek

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102443 postów

Napisano 03 czerwiec 2012 - 10:34

Komentarz do artykułu: Jak samodzielnie naprawić alternator? Wymiana szczotek

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 00:24

Po pierwsze: alternator ma bardzo dużo elementów, które można wymienić. Choćby szczotki, łożyska, mostek prostowniczy, pierścienie ślizgowe itp. 99% zwykłych użytkowników samochodów i tak sobie nie poradzi z naprawą, więc ten artykuł jest trochę bez sensu. Ale najciekawsze jest w tym wszystkim to, że najpierw trzeba wiedzieć co wymienić.

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 22:05

w oplu frontera nie mam ladowania kontrolka sie nie pali co moze byc za przyczyna podpowiedzcie prosze

#4 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 02 listopad 2013 - 11:43

Po pierwsze: alternator ma bardzo dużo elementów, które można wymienić. Choćby szczotki, łożyska, mostek prostowniczy, pierścienie ślizgowe itp. 99% zwykłych użytkowników samochodów i tak sobie nie poradzi z naprawą, więc ten artykuł jest trochę bez sensu. Ale najciekawsze jest w tym wszystkim to, że najpierw trzeba wiedzieć co wymienić.

A znajdz mechanika kolego któremu chce się pracować w sobotę... ja dzisiaj od rana dzwonię i nikt się nie chce podjąć wymiany tych szczotek. Chyba sam to będe musiał zrobić. Najgorsze że bez kanału nie ma podejścia od dołu i jak to wymontować pod blokiem. To nie są trudne rzeczy ale bez odpowiednich narzędzi i jakichś głupich francuskich kluczy nie sposób odkręcić niektórych śrub, o odpowiednim napięciu paska nie wspomnę.Auta jednak psują się bez względu na dzień tygodnia, co jednak mechanicy mają głęboko... w poważaniu.

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2017 - 09:39

Witam moze mi pomożecie u mnie w transicie nie ładuje alternataor kontrolka świeci wymieniłem szczotki,regulator i mostek wraz z uzwojeniem bo wyglądało na przypalone i nic nie ładuje dalej.... :(

#6 Guest_Franek

Guest_Franek
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 16:52

Jak wymienic szczotki w alternatorze nissana p11 kombi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy