Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co zrobić, gdy zapali się kontrolka braku ładowania akumulatora?

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 01 maj 2011 - 23:34

Komentarz do artykułu: Co zrobić, gdy zapali się kontrolka braku ładowania akumulatora?

#2 Guest_aska

Guest_aska
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 23:34

mnie oszczędności prądu w samochodzie nauczył 15-letni ciquecento, w którym aby go skutecznie odpalić należało wyłączyć wszystkie zbędne odbiorniki prądu (światła, wentylator itd.)

#3 Guest_turbo_marek

Guest_turbo_marek
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 16:37

W samochodzie, który ma sprawny alternator nie ma znaczenia czy światła sa zapalone czy nie i tak bilans energii jest dodatni.Jeżeli alternator jest sprawny a akumulator traci prąd to albo akumulator jest zasiarczony i trzeba go wymienić albo należy znaleźć upływ prądu podczas postoju

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 21:50

kto chce niech pali jego problem

#5 Guest_jfk

Guest_jfk
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 14:24

na poczatek proponuje sprawdzic czy pasek klinowy jest.... moj dzis w drodze do pracy po prostu spadl, bez zadnych wczesniejszych objawow zuzycia (!)

#6 Guest_bezsilny

Guest_bezsilny
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 19:34

szukam odpowiedzi na pytanie co może być w trakcie jazdy przy 3500 obrotów znika ładowanie po zniżeniu obrotów wraca ładowanie co to może być chodzi o mb a160

#7 Guest_maestro

Guest_maestro
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2013 - 16:40

regulator napięcia, po prostu daje Ci za duży prąd i wtedy też kontrolka się zapali.

#8 Guest_lewy

Guest_lewy
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 11:31

podczas jazdy zapalila sie kontrolk aku auto zgaslo kupilem nowy aku i doslownie zrobilem 25km zgaslo radio silnik zaczol nierowno pracowac dopiero po wylaczeniu swiatel moglem jechac mam reno kangoo 1.2

#9 Guest_Sylwia

Guest_Sylwia
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 19:31

Akumulator nowy,alternator naprawiony ładowanie jest dobre,a kontrolka nie gasnie ,co może powodować świecenie się kontrolki,może ktoś mi doradzi co z tym zrobić,żeby naprawić.

#10 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 18:36

padlo mi ladowanie w bmw x3 150km 2007r pasek caly co moze byc

#11 Guest_kazik

Guest_kazik
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 09:57

kontrolka aku

#12 Guest_TAURUS

Guest_TAURUS
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 12:14

Qwa, szlag mnie trafia. Zadaję proste pytanie. Co znaczy litera N w Oplu Meriva. Czy chodzi konkretnie , czy akumulator jest słaby. A tu czytam o wszystkich kontrolkach tylko nie o tej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych