Skocz do zawartości

Zdjęcie

Peugeot 508: Jakiego wybrać? Poradnik kupującego

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102957 postów

Napisano 30 lipiec 2013 - 22:40

Komentarz do artykułu: Peugeot 508: Jakiego wybrać? Poradnik kupującego

#2 Guest_deo

Guest_deo
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 22:40

super auto sedan 1.6 thp

#3 Guest_nn

Guest_nn
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 21:34

do uzytkowników silnika 1.6 HDI 112 KM .. rok produkcji koniec 2011 . spalanie .. bbbrdzo male 5-6 l miasto . 130.000 przebiegu, DPF, EGR dwumasa- cisza. auto dymaniczne, wystarczajace dla miasta i trasy . Nie spodziewalem sie tego - przyklad : Insignia 2.0 130 KM z II biegu nie da rady ruszyc . w tym silniku bez problemu . I tutaj lezy zmiana na dobre .. Auto przyklejone do drogi, czułe na ster, bardzo ciche . Prosze mi wierzyc nie spodziewalem sie tego a mialem z 40 aut w tym 2x 407. 1X 607, 2X Laguna , 2X Renaut .. POLECAM francja - ale juz innej generacji .

#4 Guest_dario

Guest_dario
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2020 - 07:09

od dwóch lat jeżdżę peugeotem 508 1.6 THP - bardzo lubię to auto, choć nie raz doprowadziło mnie do skraju nerwowego... haha silnik słabł, brak mocy - sprawdzić rozrząd - wymiana (trzecia - a przejechane 125 tys. km). Siłowniki podnoszenia szyb - strzeliły już wszystkie - wystarczy kupić ślizgi na aukcji za kilka złotych - naprawa jest banalnie prosta - koszt max 50 zł - w ASO chcą ponad 600 zł za zamiennik, oryginał ponad 1000 zł. spinki do tapicerki kosztują kilka złotych i nie bać się szarpnąć boczków drzwi przy naprawie siłowników. dbać o wymianę oleju i pozostałych płynów. Czeka mnie jeszcze wymiana akumulatora, bo jego sprawność spadła poniżej 70% no i myślę, że mam do wymiany termostat - przepuszcza. sprawdzajcie też klimatyzację i grzanie - lubią się zacinać jakieś klapki i źle przepuszcza powietrze. Po za tym auto śmiga jak szalone - średnie spalanie 7.8 . Na trasie poniżej 6 litrów...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych