Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak przewieźć narty samochodem?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102657 postów

Napisano 08 luty 2012 - 12:07

Komentarz do artykułu: Jak przewieźć narty samochodem?

#2 Guest_waldek

Guest_waldek
  • Goście

Napisano 08 luty 2012 - 12:07

narty w samochodzie to śmierć. nie wolno przewozić nart w samochodzie jeżeli nie znajdują sie w bagażniku.Każda większa stłuczka powoduje, że narty działają jak gilotyna.waldek

#3 Guest_Olga

Guest_Olga
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 21:12

My zazwyczaj wypożyczamy większy samochód w Panku i pakujemy się tak żeby było ok.

#4 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 18 lipiec 2015 - 13:00

Mam okazje kupic taki pokrowiec na narty czy w nim mo0żna przewozić je w samochodzie?

#5 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 15 luty 2017 - 18:26

W samochodzie to w ogóle bym nie przewoziła, to niebezpieczne w razie wypadku. no chyba, że zamocowane, nie będą się ruszać. Ale moim zdaniem i tak box albo uchwyty to znacznie lepsze wyjście. My mamy thule, kupiliśmy w "akcji zima" w serwisie forda, więc w całkiem niezłej cenie były, ale sprawdzają się bardzo dobrze. A na narty jeździmy co weekend, więc są w częstym użyciu :)

#6 Guest_jaźwiak

Guest_jaźwiak
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 19:15

A takie uchwyty fordowskie to są dostępne do wszystkich osobowych modeli forda? Czy mają po prost znormalizowane? 

#7 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 27 luty 2017 - 00:22

Mają 2 rodzaje do wyboru, raczej znormalizowane, nam do Galaxy pasowały. Podjedź najlepiej do serwisu, póki promocja trwa, to jeszcze zdążysz skorzystać, jakby Ci coś przypasowało.

#8 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 355 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 20:40

Też nigdy nie wiedziałam jak przewieźć narty. I doszło do tego, że raz ich zapomniałam! Wypożyczyłam wtedy deskę snowboardową, bo nie było już odpowiednich nart. I tak się zaczęła historia z moją największą pasją, jaką jest snowboard :) Jeśli zastanawiacie się czy spróbować, to poczytajcie sobie ciekawostki o snowboardzie na http://esnowboard.pl/. To na pewno Was przekona do jazdy na desce, która jest naprawdę świetnym sportem!

#9 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 11:20

Ostatnio jadąc do Zakopanego na narty wieźliśmy je na dachu, choć znajomi moim zdaniem zrobili lepiej bo nie mają swoich i wypożyczyli na miejscu, ceny całkiem niskie, jesli chodzi o nocleg to tutaj Zakopaneapartamenty.net były dobre ceny rezerwacji apartamentów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy