Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wygaśnięcie prawa jazdy

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102463 postów

Napisano 08 maj 2012 - 02:48

Komentarz do artykułu: Wygaśnięcie prawa jazdy

#2 Guest_:/

Guest_:/
  • Goście

Napisano 08 maj 2012 - 02:48

co jak stracilem waznosc 2 miesiace temu jestem w angli dzisiaj zobaczylem ze stracilem w marcu bo kupilem samochod co teraz? jestem w angli mialem terminowe polskie prawo jazdy musze jechac do polski po badania? nie da sie inaczej? nie dostane wolnego kilka miesiecy,ubezpieczenie zaplacilem tez dzisiaj insurance przelewem co teraz? pieniadze w bloto? nie ma opcji zamiany prawko?zrobienia tu badan? czy cos? czy wyslania prawka do polskie zeby ktos to tam zalatwil? meil bogdan lelito@gmail.com lub tu.dzieki

#3 Guest_Blackberry

Guest_Blackberry
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 15:09

Czy lekarz podczas badania ma obowiązek poinformować mnie, że będę miała terminowe prawo jazdy?

#4 Guest_marcel74

Guest_marcel74
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 12:04

Tak musisz odnowić badania by przedłużyć prawo jazdy.

#5 Guest_michał 1980

Guest_michał 1980
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 20:43

witam, skończyła mi sieważnosc prawa jazdy złożyłem wniosek do starostwa o wydanie nowego (komplet dokumentów), Czy moge prowadzic pojazd? Czy w przypadku zatrzymania bede traktowany jak osoba bez uprawnień, czy jak osoba bez dokumentuy przy sobie?

#6 Guest_Jolanta urzędnik państwowy

Guest_Jolanta urzędnik państwowy
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 16:37

Jeśli nie ma Pan ważnych uprawnień to proszę się nie ważyć siadać za kółkiem, jeszcze zrobi Pan sobie lub komuś krzywdę!!! Tylko legalny dokument gwarantuje rzeczywiste posiadanie umiejętności do kierowania pojazdem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych