Skocz do zawartości

Zdjęcie

Limuzyną do ślubu? To już nie takie proste

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102443 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 15:30

Komentarz do artykułu: Limuzyną do ślubu? To już nie takie proste

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 15:30

http://biala-limuzyna.pl/

#3 Guest_taki tam

Guest_taki tam
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 23:14

Wg mnie to raczej najpierw młodzi są przywożeni do kościoła a później odwożeni z kościoła na imprezę:)

#4 Guest_maria

Guest_maria
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 08:59

Większość naszych znajomych wypożyczała auto na ślub, my tak samo. Niestety nie mamy swojego zbyt reprezentacyjnego, więc wybór był prosty. Wypożyczyliśmy limuzynę u Dyniewicza. Mają bardzo ładne auta, wszyscy goście gratulowali wyboru.

#5 Guest_Dinoo

Guest_Dinoo
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 17:43

Najlepsza wypożyczalnia limuzyn (opcja z szoferem) w Warmińsko-Mazurskim znajduje się w Olsztynie tuż przy dworcu PKP i zwie się AHAW (www.wynajemsamochodowolsztyn.pl).

#6 Guest_Dar

Guest_Dar
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 16:41

ej, ameby umysłowe - dosyć reklam! do pracy sekretareczki firm transportowych, Won!

#7 Guest_GdzieWesele.pl

Guest_GdzieWesele.pl
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2018 - 13:42

Na www.gdziewesele.pl/oprawa/auto-do-slubu znajdziecie najpiękniejsze limuzyny do ślubu. :)

#8 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 20:45

Jeśli już mowa o przyjęciach weselnych, to jakie atrakcje zapewniliście swoim gościom? Ja, zupełnie nie wiem, na co się zdecydować, a zależy mi na tym, aby z całej uroczystości byli zadowoleni. Czy uważacie, że powinniśmy zdecydować się na wynajem budki fotograficznej od https://freakfotobudka.pl/pl/ w której mogliby się wspólnie fotografować? Słyszałem, że aktualnie robią furorę na wszelkich przyjęciach!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych