Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wyczyścić klimatyzację?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102619 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 19:59

Komentarz do artykułu: Jak wyczyścić klimatyzację?

#2 Guest_janek

Guest_janek
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 19:59

Samodzielne czyszczenie nic nie daje, chyba że ktoś ma własny serwis klimy, to tak:P Te wszystkie pianki i inne psikacze nic niewarte są. Jeżeli dobrze odgrzybić, a najlepiej jeszcze zrobić ozonowanie to tylko profesjonalny zakład znający się na klimatyzacji samochodowej. Ja osobiście korzystam z perfectclima.pl i mogę polecić.

#3 Guest_ratny

Guest_ratny
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 23:12

Samodzielne czyszczenie ok, doraźnie, od czasu do czasu  - można. Ale ja każdej wiosny (już któryś sezon z kolei) korzystam z "pomocy" firmy Green Style (działają na terenie i w okolicach Wawy) http://greenstyle.com.pl/ Firma jest już przeze mnie sprawdzona, a bez klimatyzacji (nie tylko w samochodzie) nie wyobrażam sobie teraz życia

#4 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 19:33

Reklamy

#5 yedyny

yedyny

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 19:41

Trudno się nie zgodzić tongue.png Jak się serwisuje klimatyzacje co najmniej raz w roku i zimą się uruchamia raz na jakiś czas, to nie powinno być z nią żadnych problemów. A raz na rok wydać 200zł na czyszczenie to chyba nie jest dużo (przynajmniej takie ceny w serwisie gdzie jeżdżę - www.perfectclima.pl wink.png

#6 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 03:42

Ja jeżdżę zawsze do Auto Complex Nidzica, bo wiem dokładnie, że nie ma to jak profesjonalna robota.

#7 Guest_kubekp

Guest_kubekp
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 14:38

ja klimę od zawsze czyszczę środkami od K2 i jestem z nich zadowolony bit. ly/8025_Klima_Fresh_Flower

#8 derbgrrla

derbgrrla

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 18 lipiec 2019 - 23:50

Ja tam zawsze czyszczę jakimś tanim środkiem z marketu i działa.

Dobre informacje dla poszukujących taniej polisy OC na stronie https://superomat.pl/oc-najtaniej/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych