Skocz do zawartości

Zdjęcie

Art. 4 - zasada ograniczonego zaufania

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102444 postów

Napisano 04 grudzień 2012 - 11:05

Komentarz do artykułu: Art. 4 - zasada ograniczonego zaufania

#2 Guest_kaaaaaaaakarzynka

Guest_kaaaaaaaakarzynka
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 16:41

nawet przydatne jak dla mnie

#3 Guest_Toja

Guest_Toja
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 10:13

Według mnie zasada wytrych, która daje możliwość dowiedzenia sądowi, że niewinny jest winny. Bo kto jest w stanie obiektywnie stwierdzić czy sytuacja na drodze nakazywała utratę zaufania w stosunku do innego kierowcy? Najprostszy przykład to rondo. Czekam na wjazd z podporządkowanej. Po rondzie porusz się samochód, którego kierowca sygnalizuje zamiar zjechania z ronda w drogę, z której ja chcę wjechać. Nic nie wxkazuje na to, że tak nie będzie. Wjeżdżam, ale okazało się, że ten drugi jednak nie zjechał. Czyja wina? Moja. Bo trzeba było zastosować zasadę ograniczonego zaufania. To ja pytam. Po cholerę są kierunkowskazy. Po drugie jak wjechać na rondo gdy po nim bez przerwy coś jedzie i sygnalizuje zjazd i niby miżna, ale jakby co to mandat.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 22:20

przy wyjerzdzaniu z parkingu na cmentarzu guwniarz zajechal mi droge w zasadzie nic sie nie stalo bylo doslownie dotkniecie po przjezdzie policji zotalem ukarany mandatem 100 zl uwazam ze to byla jego wina brak ograniczonego zaufania tym bardziej ze mialem swiatkow ktozy sami do mnie sie zglosili i ze moga zaswidczyc ale juz chyba nic nie uda mi sie udowodnic poniwaz nie mam telefonu musil bym wziasc biling z telefonu bo juz wykasowalem , a teraz przyszlo mi z pzu ozgoszenie sie za wyjasnieniem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych