Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mandat z Niemiec

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102656 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 21:58

Komentarz do artykułu: Mandat z Niemiec

#2 Guest_cieszyna

Guest_cieszyna
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2013 - 21:58

pier*olenie o szopenie, ja przekroczylem o 18km/h i przyszedl mandacik z Nimiec z pieknymi zdjęciami . koszt takiego przekroczenia- 30EUR

#3 Guest_Z Łodzi

Guest_Z Łodzi
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 15:46

Własnie (29 wrześia 2013) dostałem z Niemiec mandat za przekroczenie (Fotoradar) przedkości o 11 km - było to w sumie 25 euro.Listem był zwykły - nie polecony.

#4 Guest_Stef

Guest_Stef
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 08:36

E tam, a ja przekroczyłem w tym roku dwa razy prędkość na autostradzie w Niemczech o jakieś 20 km/h (licznikowe) i nie dostałem żadnego listu, a fotoradary błysnęły.

#5 Guest_Oleg

Guest_Oleg
  • Goście

Napisano 20 październik 2013 - 17:29

Ja przekroczyłem prędkość o 16 km i dostałem mandat listem poleconym na 35euro z dołączonym pięknym zdjęciem. Płacić czy nie płacić ???

#6 Guest_kris

Guest_kris
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 16:55

Owszem ja dostalem mandat 30 euro za przekroczenie 17 km w tym tolerancja 4 km czyli 13km realne przektroczenie ale pytanie ktopodal moje dane osobowe przeciez ustawa jeszcze nie dziala ale prawdopodobnie urzedniczki w poznaniu podaja dane osobowe polakow smutne ale prawdziwe. Moze wnet niemiecki policjant zapauka do drzwi i zarzada zaplacenia mandatu. Polska to biedny i chory kraj

#7 Guest_max

Guest_max
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 15:00

mam tylko jedno pytanie do czytajacuych moze powiedza kto podaje dane swoich obywateli niemcom? mysle ze w drufa strone to nie dziala mo ale coz polak zawsze bity w tylek nawet przez swoich a urzednicy staja sie bardziej unijni niz w samej uni europejskiej. Chodz Polak jest smieciem w UE nikt sie nie liczy z nami

#8 Guest_speed

Guest_speed
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 22:07

dla przestrogi!!!! 27 10 2013 na autostradzie Hannover- Berlin przekroczyłem o 44 km dopuszczalne 130. Błysnęło to akurat zauważyłem!. Dostałem na początku stycznia listem poleconym informację ze zdjęciem, paragrafy, info,że jechałem 174km a na drugiej stronie ankieta do wypełnienia czy to ja prowadziłem czy inna osoba itp. Nie odpisałem na to pismo. Teraz otrzymałem pisemko z nr konta i kwotą do zapłaty konta podali trzy ! ale mi ułatwili sk***ele! łącznie kara to UWAGA! 435,80 EURO I NALICZYLI TRZY PKT.trochę się zdziwiłem ponieważ liczyłem się z kwotą ok. 200. Powodzenia na niemieckich autobahnach.

#9 Guest_normalnie przestrzegający

Guest_normalnie przestrzegający
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 12:57

po co te wasze dziwne komentarze, przekroczyliście to płaćcie, jest określona prędkość to jedź tyle, nikt cie nie przymusza jechać więcej. sam jedziesz to się na to godzisz, a jak się wam nie podobają kraje gdzie obowiązują i są egzewkowane przepisy to do Afryki i skończy się wasz płacz, ja się żadnych fotoradarów nie boję bo jeżdżę normalnie

#10 Guest_Ich

Guest_Ich
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 21:21

Oczywiscie wszedzie trzeba trzymac sie przepisow ale w niemczech to wyjatkowo !!!I nie tylko na autostradach ,czesto stoi Bus przy drodze i robi fotki ...

#11 zlykot

zlykot

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 22 październik 2016 - 12:31

Trochę to jest przejaskrawione - mandaty to kilkadziesiąt kilkaset złotych.

baner.jpg

#12 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 19:12

Dlaczego dostajac mandat w niemczech z fotoradaru na zdjeciu jest zakryte pole pasazera a jechalem sam?

#13 Guest_WWW.PLAWSKI.PL

Guest_WWW.PLAWSKI.PL
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 18:08

No nam właśnie przyszło wezwanie z Niemiec 🇩🇪 Film: youtu.be/BZI6JkYVorA

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych