Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak prawidłowo myć rower?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102986 postów

Napisano 09 maj 2013 - 11:58

Komentarz do artykułu: Jak prawidłowo myć rower?

#2 Guest_japoprostu

Guest_japoprostu
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 11:58

Umycie roweru karcherem to najlepszy sposób :D

#3 Guest_lisica01

Guest_lisica01
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 14:04

Musiałabym najpierw sprawić sobie rower:)

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 15:30

Mycie roweru myjka cisnieniowa to glupota szczegolnie gdy mamy rower typu full suspension. Bardzo latwo jest napchac blota w lozyska. Nawet jesli robimy to ostroznie, to istnieje ryzyko. Najlepszy zestaw to wiadro wody lub szlauf, scierka i ewentualnie jakas szczoteczka. ;)

#5 Guest_Balonik

Guest_Balonik
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2020 - 11:46

Ja od zawsze myje myjka cisnieniową i mój rower na tym nie cierpi - kluczem do tego jest używanie głowy. Wiadomoze trzeba dobrać odpowiednie cisnienie i odległość dyszy od roweru. sam używam treaz myj ki Muc off i nie zaienił bym jej na żadną inną. www.rowertour.com/p/191349/muc-off-pressure-washer-myjka-cisnieniowa-z-plynami-i-recznikami

#6 Guest_Balonik

Guest_Balonik
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2020 - 11:46

Ja od zawsze myje myjka cisnieniową i mój rower na tym nie cierpi - kluczem do tego jest używanie głowy. Wiadomoze trzeba dobrać odpowiednie cisnienie i odległość dyszy od roweru. sam używam treaz myj ki Muc off i nie zaienił bym jej na żadną inną. www.rowertour.com/p/191349/muc-off-pressure-washer-myjka-cisnieniowa-z-plynami-i-recznikami

#7 Guest_Balonik

Guest_Balonik
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2020 - 11:47

Ja od zawsze myje myjka cisnieniową i mój rower na tym nie cierpi - kluczem do tego jest używanie głowy. Wiadomoze trzeba dobrać odpowiednie cisnienie i odległość dyszy od roweru. sam używam treaz myj ki Muc off i nie zaienił bym jej na żadną inną. rowertour.com/p/191349/muc-off-pressure-washer-myjka-cisnieniowa-z-plynami-i-recznikami

#8 Guest_Balonik

Guest_Balonik
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2020 - 11:47

Ja od zawsze myje myjka cisnieniową i mój rower na tym nie cierpi - kluczem do tego jest używanie głowy. Wiadomoze trzeba dobrać odpowiednie cisnienie i odległość dyszy od roweru. sam używam treaz myj ki Muc off i nie zaienił bym jej na żadną inną. rowertour.com/p/191349/muc-off-pressure-washer-myjka-cisnieniowa-z-plynami-i-recznikami

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych