Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak usunąć zapach papierosów z samochodu?

44 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Ferrari12

Guest_Ferrari12
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 19:34

Problem papierosów w samochodzie rozwiązuje w 100% ozonowanie. Ja miałem to samo i mój problem rozwiązali airozone.pl

#22 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2014 - 20:53

Pranie tapicerki wraz z kompleksowym czyszczeniem wnetrza moze nie wyeliminować całkowicie zapachu po papierosach. Dym papierosowy dociera w samochodzie wszędzie, nie tylko w tapicerkę. Lokuje się w kanałach wentylacyjnych, pasach i wszelkich dla nas niedostępnych miejscach. 

Ozonowanie skutecznie załatwia sprawę, ponieważ cząstki ozonu, podobnie jak dym, docierają wszędzie.

Pozdrawiam | www.czyszczenieauta.pl

#23 Guest_Dawid

Guest_Dawid
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 15:45

kupiłem ostatnio ozonator - jonizator samochodowy http://zdrowiemojapa...tor_samochodowy i mimo tego, że to bardzo małe urządzenie, rzeczywiście odświeżył samochód

#24 Guest_CzyszczenieAuta

Guest_CzyszczenieAuta
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2014 - 15:19

Tak jak pisałem wcześniej, pranie tapicerki ( http://www.czyszczen...ki-samochodowej ) wraz z kompleksowym czyszczeniem wnętrza i ozonowaniem rozwiązuje niemal w 100% przypadków problem z niechcianymi zapachami.

kupiłem ostatnio ozonator - jonizator samochodowy http://zdrowiemojapa...tor_samochodowy i mimo tego, że to bardzo małe urządzenie, rzeczywiście odświeżył samochód

Aby ozonowanie przeciętnej wielkości samochodu było skuteczne, ozonator musi mieć wydajność rzędu minimum 3-4 g/h.

Przedstawione urządzenie musiałoby pracować 1000 godzin aby uzyskać podobny efekt, co najsłabszy, profesjonalny ozonator.

#25 Guest_Daras

Guest_Daras
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 07:04

Ja uważam, że wystarczą dobre zapachy samochodowe i po kłopocie. Ja kupiłem samochód od palacza i przez długi czas było czuć te papierosy. Na ozonowanie było mi szkoda kasy, więc zainwestowałem w odświeżacz powietrza i wywietrzyłem auto. Po kilku dniach problem znikł. A tak swoją drogą, nie wiem jak można palić w samochodzie....

#26 Guest_Jyuran d

Guest_Jyuran d
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 09:14

Na ozonowanie było Ci szkoda kasy? Przecież to wydatek rzędu 50 zł a działanie ma natychmiastowe. Kto co woli... Ja też ozonowałem kabinę samochodową w firmie airozone.pl, zapach po poprzednim właścicielu (papierosy) znikł całkowicie. 

#27 AnkaPe

AnkaPe

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 kwiecień 2015 - 00:24

stary, sprawdzony i skuteczny sposób - na 30 minut włączyć ozonator. Taki 400-600 mg ozonu wystarcza http://zdrowiemojapa...wody-ZYH102/367

#28 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 11:01

Kupiłem samochód, w którym strasznie śmierdziało fajkami, zapach już tak mocno wniknął w tapicerkę, że nijak nie mogłem się go pozbyć. W końcu zainwestowałem w dyfuzor antytytoniowy z Lampeberger i muszę przyznać, że jest o niebo lepiej.

#29 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2254 postów

Napisano 03 czerwiec 2015 - 09:36

Wystarczy przejść na elektroniczne. Sam jestem na Viltach - dużo bardziej to się opłaca. Pali się przyjemnie, gdzie się chce, ogólnie elektroniczny jest znacznie tańszy w użytku. Na dokładkę smakowe wkłady - jak dla mnie całkowicie inny klimat ;-)

#30 Guest_Mila

Guest_Mila
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2015 - 08:24

Najlepszym neutralizatorem zapachu papierosów jest kawa. Poszukajcie w internecie takich odświeżaczy. Jeśli mogę się podzielić opinią to ostatnio kupiłam taki odświeżacz o zapachu kawy w na stronie ecobris.pl. Nie pisałabym o nim gdybym nie sprawdziła jego działania. Teraz jak wchodzę do domu to nie czuję zapachu tytoniu tylko kawy.

#31 Guest_palaczka

Guest_palaczka
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 21:32

www.kanberragel.com.pl i po problemie z wieloma zapachami w tym papierosy - bankowo!

#32 Guest_tomaszooo

Guest_tomaszooo
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2016 - 21:29

Ja mam ozonator od www.maszynyparowe.com/ do cieżarówki i ładnie schodzi zapach fajek. A nie oszukujmy się w trasie bardzo duzo pale. 

#33 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 314 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 08:30

Trzeba kupić dobry odświeżać powietrza, który nie tylko ładnie pachnie, ale również niweluje nieprzyjemne zapachy. Jest ich sporo na rynku. W tym sklepie warto sprawdzić i wybrać produkt, który spełni nasze potrzeby.

#34 Guest_milok

Guest_milok
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 05:19

By zniwelować smród w samochodzie bardzo dobre jest ozonowanie. Nie jest to droga usługa (przynajmniej z ludźmi od airozone.pl), do tego jest szybka i przede wszystkim skuteczna. Polecam

#35 kacperro1

kacperro1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 wrzesień 2016 - 17:19

Najlepiej nie palić! A nie później kombinować jak się zapachów pozbyć :D Ja próbuję właśnie rzucić, z http://www.pokonajni...-pastylki-mini/ale już widzę, że nie działa, więc nie kupujcie.

A ozonowanie faktycznie się sprawdza :) Wieloletni palacz Ci to potwierdzi :)

#36 Guest_maks

Guest_maks
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 15:58

Ja kiedyś miałem taki problem z zakopconym samochodem. Najpierw samochód musiałem dzielić z bratem który palił jak wariat a potem jak mi go już na stałe oddał to nie mogłem pozbyć się tego smrodu który po sobie zostawił. Próbowałem różnych sposób aż w końcu ktoś doradził mi urządzenie do odświeżania powietrza od Jorgensen. Pomogło i po smrodzie nic nie zostało. A te wszystkie odświeżacze to jedna wielka chemia że szkoda gadać.  

#37 Guest_Adek

Guest_Adek
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 14:28

Też korzystam regularnie z usług Airozone smile.png Chylę czoło przed profesjonalna firmąsmile.png

#38 adejla

adejla

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 22:50

Ozonator to faktycznie chyba najlepsze jak nie jedyne wyjście. My mamy i używamy co jakiś czas w autach - http://maszynyparowe...gory/ozonatory/ Przydaje się, też psy wozimy często więc też zapach nieciekawy

#39 Guest_witek

Guest_witek
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 07:15

Ozonowanie! U mnie tylko to zadziałało, a kupiłem auto śmierdzące psem. Jedna wizyta u panów z Airozone i po problemie. Nie kupujcie żadnych odświeżaczy, bo to tylko maskuje zapach, a smród pozostaje.

#40 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2254 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 12:37

Detailing wnętrza - http://www.carscare....tailing-wnetrza

To naprawdę potrafi rozwiązać problem, działa i realnie sami będziecie zaskoczeni tym, jaki możecie uzyskać efekt. Bo naprawdę wnętrzu można przywrócić taki stan, jak po zakupie auta.

Tylko, że bez narzędzi, odpowiednich kosmetyków i doświadczenia nie da się uzyskać zadowalającego efektu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych