Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak usunąć zapach papierosów z samochodu?

44 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102727 postów

Napisano 07 październik 2010 - 16:22

Komentarz do artykułu: Jak usunąć zapach papierosów z samochodu?

#2 Guest_nosmoking

Guest_nosmoking
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 16:22

najlepiej nie palić!

#3 Guest_fordfanone

Guest_fordfanone
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 18:10

Pranie tapicerki i Wunderbaum! I nie korzystać z popielniczki albo przynajmniej często opróżniac

#4 Guest_ciekawskaelunia

Guest_ciekawskaelunia
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 19:16

1. nie palic, 2. jak juz palic to przy otwartym oknie 3.kupic zapachowa choinke... no i po 4. uprac tapicerke i rzucic palenie!!

#5 Guest_grimgrim

Guest_grimgrim
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 10:33

Zapach papierosów + zapach choinki = smród nie do wytrzymania.

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2010 - 12:48

zapraszam na: www.ozonem.com.pl usuwamy nieprzyjemne zapachy oraz bakterie i alergeny! tanio i pewnie! zapraszam :)

#7 Guest_Pola_Negri

Guest_Pola_Negri
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2010 - 20:17

najtaniej to jednak jest samemu usunąć nieprzyjemny zapach, no i oczywiście nie palić w samochodzie, ale dla kogoś, kto pali nie jest to rozwiązanie, może palić lepsze papierosy, nie wszystkie tak śmierdzą ;)

#8 Guest_Adamosh

Guest_Adamosh
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2011 - 10:16

Ale bzdura ten artykuł, wystarczy zrobić ozonowanie, ale porządnym sprzętem.

#9 Guest_TaDI6

Guest_TaDI6
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 10:27

A czy ozonowanie wnętrza faktycznie usuwa z samochodu wszelkie nieprzyjemne zapachy? Na ile skuteczny jest taki zabieg ozonowania? Czekam na opinie kogoś kto przeprowadzał ozonowanie w swoim samochodzie, ile płaciliście? Z doświadczenia wiem, że samo pranie tapicerki nie usuwa zapachu papierosów, zwłaszcza jak auto dłużej postoi to zapach papierosów we wnętrzu nadal jest wyczuwalny.

#10 Guest_tomek767

Guest_tomek767
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 03:29

Jak ktoś pali w samochodzie to i tak będzie śmierdzieć.Najgorzej to kupić samochód po palaczu.Podobno są jakieś środki co neutralizują zapachy

#11 Guest_Qaziu

Guest_Qaziu
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 00:13

Zapach a w zasadzie smród papierosów jest nie do zniesienia. Wietrzenie auta czy nawet pranie tapicerki przynosi krótkotrwałe efekty. Wystarczy, że samochód postoi dłużej zamknięty i zapach papierosów po otwarciu drzwi będzie nadal wyczuwalny. Zwłaszcza jeśli nie jesteśmy palaczami, wyczuwamy go wyjątkowo dobrze.

#12 Guest_Alcman

Guest_Alcman
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2011 - 22:42

Zapach papierosów we wnętrzu samochodu dla mnie jako osoby niepalącej wżera się na lata i ja zawsze czuję jak wsiadam do auta w którym było palone. Ten smród nie znika a jest najbardziej odczuwalny jak samochód trochę postoi zamknięty.Pranie tapicerki nic nie daje na papierosy, trochę odświeży ale nie wyeliminuje zapachu peta.

#13 Guest_Jericho

Guest_Jericho
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2011 - 01:51

Ja kupiłem kiedyś używane auto po palaczu. Zapach papierosów w kabinie był wyczuwalny, zawsze po dłuższym postoju. Zapachu papierosów z kabiny pozbyłem się oddając auto do prania tapicerki i ozonowania wnętrza a dodatkowo wymieniłem dywaniki welurowe na nowe.Łączny koszt z nowymi dywanikami wyniósł mnie niecałe 300 zł - uważam że warto, auto pachnie jak nowe.

#14 Guest_Qaziu

Guest_Qaziu
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2011 - 19:17

Ostatnio jeździłem autem palacza które miało dopiero co wypraną tapicerkę - zero różnicy, kiedy wsiadłem do kabiny zapach papierosów był nadal wyczuwalny. Czyli pranie tapicerki nie wyeliminowało z wnętrza smrodu papierosów.

#15 Guest_nuetralizatoryzapachu.pl

Guest_nuetralizatoryzapachu.pl
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 20:05

Można skutecznie usunąć smród papierosow wystarczy dodać preparat ONA Płyn - na pewno pomoże.

#16 Guest_Artek

Guest_Artek
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 21:27

U mnie pomogło ozonowanie wnętrza. Byłem na przegladzie klimy w serwisie PerfectClima.pl w Wawie i w ramach jakieś promocji czy coś za 46 zł zrobili mi ozonowanie wnętrza wozu. Teraz jest o niebo lepiej.

#17 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 22 listopad 2012 - 17:55

Mi w lecie wylało się mleko w aucie. Niewyobrażalny smród. czyszczenie - pranie i inne zapachy i nic nie pomagało. Dostałem od znajomego środek na bazie bakterii o nazwie Bactoclean Fresh. Super sprawa - po jakiś 4 dniach smród zniknął. Piszę o tym bo na etykiecie pisało że usuwa zapachy po papierosach.

#18 Guest_eiz

Guest_eiz
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 04:24

Spalam w samochodzie paczkę papierosów dziennie.Dlatego kupiłem ozonator 3,5g/h za 2tys zł -porzadne a nie te pudełeczka co mają na stacjach max0,3g/h.Stać na palenie to stać na zakup ozonatora.Stosuje od 3 lat.30min ozonowania i ginie kazdy smrodek - ozon utlenia całkowicie wszelkie zapachy.. Jedyny mankament to zapach ozonu utrzymuje sie nawet 3 dni i to mimo palenia papierosow.Osoby niepalące wchodząc do samochodu po ozonowaniu zawsze mowią ze zapach jak z salonu i nie mogą uwierzyć.Szkoda tylko ze koluru podsufitowki ozon nie wybiela ;)Stosuje również w mieszkaniu -rewelacja

#19 Guest_eiz

Guest_eiz
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 04:47

Stać na palenie to stać na zakup ozonatora 3,5g/h za ok.2tys.30min ozonowania i ginie kazdy smrodek - ozon utlenia całkowicie wszelkie zapachy.Stosuje od 3 lat .Nawet firanki maja zapach jak swieżo wyprane szkoda tylko ze koloru nie przywraca ;).Jedyny mankament to trzeba kilka godzin wietrzyć by pozbyć się ozonu.Co prawda wszedzie opisują że po 30min ozon sie rozkłada ale ja czuję go kilka godzin a w samochodzie nawet 3 dni

#20 Guest_mirkus

Guest_mirkus
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 16:14

Kupiłem kilka tygodni temu samochód po palaczu, wyprałam tapicerkę ale smród był wyczuwalny. Na forum doczytałem że pomagają saszetki eco insert (ponoć wystarczą 2 pary ja miałem 3 pary) i faktycznie po dobie wszystko wciągnęło. Dałem je znajomemu co pali w aucie i używa ich zostawiając na noc w aucie, twierdzi że rano jest wielka poprawa. Może komuś info się przyda

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych