Skocz do zawartości

Zdjęcie

Maksymalna suma odszkodowania z OC sprawcy

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102370 postów

Napisano 28 marzec 2012 - 01:58

Komentarz do artykułu: Maksymalna suma odszkodowania z OC sprawcy

#2 Guest_zadowolony

Guest_zadowolony
  • Goście

Napisano 28 marzec 2012 - 01:58

Osobiście polecam kancelarię, która pomogła mi w uzyskaniu odszkodowania. Szczególnie dla osób z Łodzi i okolic. Dzwońcie: 531-309-422

#3 Guest_Marysia

Guest_Marysia
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 19:14

Ja polecam kancelarię z Krakowa i Proszowic Mobile Cash, tel. 790 323 790. Bardzo dobrzy specjaliści od odzyskiwania odszkodowań i likwidacji szkód komunikacyjnych

#4 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 09:38

Ile mozna wyciagnac z oc za wypadek w pracy na nosniku teleskopowym przez co doznalm zlamania kregoslupa?

#5 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 00:06

Miałem wypadek samochodowy w którym ucierpiałem ja i mój ojciec ja miałem skręcony kręgosłup szyjny, wstrząs mózgu, szyty łuk brwiowy zaraz przy oku ( została mi paskudna blizna ) szyta noga, szyta ręka złamany palec w nodze i liczne potłuczenia. Ojciec natomiast miał wstrząs mózgu złamane 2 żebra krwiaka na kolanie i potłuczenia. Byliśmy 5 dni w szpitalu. MOJE PYTANIE BRZMI W JAKIM PRZEDZIALE CENOWYM NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ ODSZKODOWANIA Z OC SPRAWCY? Bardzo proszę o jakieś przybliżone kwoty.

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 08:00

Od sporych kilku lat pracuje jako likwidator. Za te sama szkodę firmy ubezpieczeniowe płacą bardzo różnie. Generalnie jest ciężko.sama teraz walczę w sądzie bo zanizyli moja wypłatę. Znam firmy i to nie jest tak jak komuś się wydaje. Zgłaszam i dostaje. To jest walka.

#7 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 08:02

Jakieś pytania. ? Odpowiem. 660 634 419

#8 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 08:02

Jakieś pytania. ? Odpowiem. 660 634 419

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 14:42

Koniec z niskim odszkodowanie z OC, dzwoń 501-224-296 Jeśli:- dostałeś odszkodowanie z OC- rozliczyłeś szkodę na kosztorys- a jednak jako poszkodowany uważasz, że Towarzystwo Ubezpieczeń zaniżyło Twoje odszkodowanieWARTO WRÓCIĆ DO SPRAWY!!! ZADZWOŃ, WYJAŚNIMY JAK TO ZROBIĆ.Kto może dochodzić roszczenia:- poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym, od którego nie minęło więcej niż 3 lata,- osoby którym zostało wypłacone odszkodowanie z OC sprawcy i nie były wystawione rachunki faktury VAT.

#10 Guest_M&PR Odszkodowania

Guest_M&PR Odszkodowania
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 10:47

Dopłacamy do uzyskanego już odszkodowania! Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat miałeś stłuczkę z winy innego kierowcy dopłacimy Ci do uzyskanego już odszkodowania. Skontaktuj się z nami: 58 732 02 32 www.mprodszkodowania.pl

#11 Guest_DuzeOdszkodowaniaXXI

Guest_DuzeOdszkodowaniaXXI
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 11:15

Bezpłatne konsultacje w sprawach odszkodowawczych:22 435 89 32Więcej informacji na:DuzeODSZKODOWANIA.comWybierz najwyższą jakość i zdobądź z nami duże odszkodowanie!

#12 Guest_Inga

Guest_Inga
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 23:11

Różnie bywa z tymi ubezpieczalniami. Miałam ostatnio przypadek że w wyniku wypadku moje auto trochę ucierpiało, ja bez samochodu jak bez ręki. Niby miało być super, zastępcze auto z OC sprawcy w Panku. Ale początkowo jakieś problemy itp. z ubezpieczycielem. Tylko dzięki pomocy pracowników wypożyczalni udało mi się odpowiednio swoje wywalczyć:):P Wypożyczalnia ogólnie super, mało formalności u nich, auta jak nowe - sprawne przede wszystkim.

#13 Guest_beryl

Guest_beryl
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 13:07

Różnie bywa z tymi ubezpieczalniami. Miałam ostatnio przypadek że w wyniku wypadku moje auto trochę ucierpiało, ja bez samochodu jak bez ręki. Niby miało być super, zastępcze auto z OC sprawcy w Panku. Ale początkowo jakieś problemy itp. z ubezpieczycielem. Tylko dzięki pomocy pracowników wypożyczalni udało mi się odpowiednio swoje wywalczyć:):P Wypożyczalnia ogólnie super, mało formalności u nich, auta jak nowe - sprawne przede wszystkim.

też brałem samochód z tej wypożyczalni duży plus to bezgotówkowo.

#14 yuriq

yuriq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 11 czerwiec 2014 - 11:08

Jakże skrane są kwoty odszkodowań, od paru złotych do milionów.

#15 Guest_jaga

Guest_jaga
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2016 - 19:16

Nie ma maksymalnej sumy. Jeśli mamy wątpliwość co do wysokości odszkodowania za auto czy też za szkody na osobie, to powinniśmy się zwrócić do EuCO.

#16 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2017 - 10:54

z tymi kwotami to jest tak, że najczęściej można wywalczyć wyższą tylko samodzielna walka z ubezpieczycielem niewiele z reguły daje, oni tam mają cały sztab prawników swoich, ale ja zgłosiłem się do lexodszkodowania i oni wiedzieli jak się za sprawę zabrać żebym to ja jak najbardziej korzystnie na tym wyszedł

#17 Guest_viola

Guest_viola
  • Goście

Napisano 01 luty 2018 - 00:01

Prawda jest taka, że w przy problemach najlepiej zgłosić się do EuCO

#18 youtubemp4

youtubemp4

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 luty 2018 - 01:48

A co to jest to EuCO??

#19 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 08:47

Ja też walczyłem o odszkodowanie z PZU i wiem że samemu jest ciężko. Pomogła mi dopiero Kancelaria Prawna Prospectrum z Rzeszowa. Udało się spraw nie uzyskać odszkodowanie dla mnie i mojej rodziny.

#20 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 00:19

Polecam EuCO jak jest jakiś problem z ubezpieczycielem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych