Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak uniknąć zamarzania wycieraczek?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102384 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 13:45

Komentarz do artykułu: Jak uniknąć zamarzania wycieraczek?

#2 Guest_Wacek

Guest_Wacek
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 13:45

Bezedura. Nie wolno odginac wycieraczek na dluzsze okresy, bowiem rozciaga to ich sprezyny, co skutkuje slabszym dociskaniem pior do szyb. Kropka.

#3 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 13:50

Jeszcze mi się nie zdarzyło, aby wycieraczki mi zamarzły, a mam z visee.pl, które w sumie tanio mnie wyszły i póki co - dobrze znoszą zimę. Mam je pół roku, zobaczymy jak długo jescze mi posłużą.

#4 Guest_Maciejrowy

Guest_Maciejrowy
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 18:59

No właśnie, czyli co sądzić o polskich wycieraczkach takich jak visee czy inne marki? Są tańsze, więc jakoś nigdy się nie decydowałem. Kupuję firmówki i średnio jestem zadowolony a kasy sporo na to idzie.

#5 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 15:11

Moje wycieraczki nie przymarzaja do szyb po prostu przestają pracować jak jest bardzo zimno. Jak słoneczko rozgrzeje pracują super

#6 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 11:19

No to moze warto dodatkowo na przednia szybę założyć tą folie ściągającą ciepło. A jeżeli chodzi o model wycieraczek, który kupiłem to Visee Varioclip i tutaj już różnica jest ogromna oczywiście na plus. Porządnie wykonane z metalowym mocowaniem pióra. Na ich stronie www. od razu znalazłem dokładną instrukcję montażu. Idealnie ściągają całą wodę z powierzchni szyby, cicho pracują i do tego zużywają się rzeczywiście równomiernie na całej długości. To z kolei przedłuża możliwość ich skutecznego użytkowania :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych