Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zamontować przednie halogeny przeciwmgielne?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102959 postów

Napisano 13 październik 2010 - 16:16

Komentarz do artykułu: Jak zamontować przednie halogeny przeciwmgielne?

#2 Guest_niemampytanaco

Guest_niemampytanaco
  • Goście

Napisano 13 październik 2010 - 16:16

Na co warto zwrócić uwagę kupując używaną wiązkę? Są jakieś szczegóły na które warto zwrócić uwagę?

#3 Guest_grimgrim

Guest_grimgrim
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 15:47

Ale numer? Wiązka przewodów droższa od używanego auta. A przecież wystarczy iść na szrot, wyciąć z jakiegoś rzęcha 4 przewody o przekroju od 2,5 do 4 mm kwadratowych i długości co najmniej po 2,5 metra każdy, zapłacić za to złotówkę albo za "dziękuję", założyć końcówki (przylutować, to pewniejsze jak zacisk). I po problemie. Koszt - tyle co benzyna na dojazd do szrotu. Potem, po połączeniu naciągnąć na złączki koszulki twermokurczliwe i podgrzać do hermetycznego zaciśnięcia się. Przewody z wiązek są zazwyczaj w dużo lepszym stanie niż złomowane samochody.

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 02:03

nie w każdym samochodzie da się ławo dorobić. Lepiej poszukać używaną. jaka cena samochodu, taka cena wiązki:) a na szrocie też liczyć, popyt kształtuje cene

#5 Guest_oldcowboy

Guest_oldcowboy
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 12:56

Bez przesady. Za porządną wiązkę pzrewodów, nawet nie wiem od czego, bo wisiała na gwoździu pod wiatą, zapłaciłem na zasadach "Daj pan na piwo, co będziemy się targować". Już drugi rok wyciągam z niej przewody na doraźne naprawy u siebie i u kolegów a wiązka wcale się chudsza nie robi.

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 14:07

A gdzie można kupiś wiazki do przeciwmgielnych z przekaźnikiem i modułem?

#7 Guest_facebook.com/28cali

Guest_facebook.com/28cali
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 08:27

To ma być poradnik?????????

#8 Guest_madzia03

Guest_madzia03
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 23:47

kupiłem i zamontowałem dodatkowe halogeny w mazda 6 z 2003 roku sedan, czy ktoś wie w czym jest problem??? podłączyłem kabelkami lampy do aku i bezpiecznika oraz aby nie bawić sie w przełączniki/lub pstryczki w desce rozdzielczej podłączyłem pod światła drogowe, plus taki, że działają ale od razu działają za włączeniem świateł mijania....czy ktoś wie jak można to skorygować??? Ten poradnik nic mi nie mówi tylko aso.....

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2020 - 19:33

Gdzie kupic wiazke elektryczna do polaczenia halogenow w Fordzie Fokus Mk3

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych