Skocz do zawartości

Zdjęcie

5 najtańszych aut hybrydowych na rynku! Poradnik kupującego

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103144 postów

Napisano 20 wrzesień 2012 - 15:27

Komentarz do artykułu: 5 najtańszych aut hybrydowych na rynku! Poradnik kupującego

#2 Guest_Tomas

Guest_Tomas
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2012 - 15:27

za 66 tys. zł to można kupic lexusa RX 400h z 2006 roku- jest moc, gabaryty i luksus a nie jakies gowienko takie jak Yaris...

#3 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 10:56

Nie rozumiem czemu ludzie śmieją się z hybryd bo np. mojego brata bawi to jak tankuje swoją hybrydę i patrzy na tych wszystkich ludzi którzy bywają na stacjach dwa razy częściej niż on (po przejechaniu takiej samej ilości kilometrów). zamierzam sprowadzić sobie to auto autoorder.pl/galeria-sprzedanych-aut/toyota-prius-1-5-vvti-hybrid-2009/ brat ma takie i dał mi na przetestowanie świetny komfort jazdy i zupełnie inne standardy :)

#4 Guest_piter

Guest_piter
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 20:24

Dla entuzjastow hybryd to w Piasecznie jest salon Toyoty. Mozna sprowac to co najlepsze tej marki

#5 Guest_Leon

Guest_Leon
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 08:24

@Tomas ,,RX 400h z 2006 roku- jest moc, gabaryty,, masz problem czytania ze zrozumieniem .

#6 dodretl

dodretl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 26 wrzesień 2016 - 16:44

Hybrydy są coraz tańsze i dobrze.

#7 Guest_klarus

Guest_klarus
  • Goście

Napisano 07 listopad 2016 - 08:06

Na 5 aut przedstawionych, aż trzy są od Toyoty. To tylko świadczy o tym, jak ta marka stawia na innowacyjne rozwiązania. Z tego co czytałem to Toyota sprzedaje najwięcej hybryd na rynku i jest jego liderem.

#8 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 11:18

Ja zdecydowanie postawiłbym na Toyotę, myślę, że to oni mają największe doświadczenie w tworzeniu hybrydowych aut. Cieszy mnie, że ceny hybryd spadają, już powoli zaczynam się rozglądać.

#9 Guest_largo

Guest_largo
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 19:38

Naprawde kogo stac na chybryde jak ludzie zarabiaja po 1500 zł miesiecznie to ile lat musza spłacac ten samochud w norwegi maja dopłaty a unas musza sami płacic tak nasz rzad dba o srodowisko co kraj to inaczej.

#10 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 14:06

Hybrydy będą tanieć wraz ze wzrostem popularności. W przyszłym roku kupuję priusa, bo słyszałem wiele dobrych opinii, a zależy mi na niezawodnym, ekologicznym aucie.

#11 Guest_Broili

Guest_Broili
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 09:49

Co mi po hubrydzie gdy spala tyle co maly seat w miescie , jaka to technologia gdy normalny 1.9 tdi spali porownywarnie tak samo a mocy mozna miec w niektorych wersjach w standardzie od 130 kuni w zwyz gdzie te hybrydy z tymi elektrycznymi silnikami wyciagnietymi z rowera ( a sa rowery ktore maja wiecej km niz te auta) moga sie probowac a i tak przegraja . Druga rzecz to wyprodukowanie takiego auta nie jest eko ze wzgledu na powstajace nowe fabryki ktore wogole nie sprzyjaja srodowisku . Kuzwa 4 litry na sto to jakas porazka za tyle siana

#12 sekula

sekula

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 20 styczeń 2017 - 12:21

Co mi po hubrydzie gdy spala tyle co maly seat w miescie , jaka to technologia gdy normalny 1.9 tdi spali porownywarnie tak samo a mocy mozna miec w niektorych wersjach w standardzie od 130 kuni w zwyz gdzie te hybrydy z tymi elektrycznymi silnikami wyciagnietymi z rowera ( a sa rowery ktore maja wiecej km niz te auta) moga sie probowac a i tak przegraja . Druga rzecz to wyprodukowanie takiego auta nie jest eko ze wzgledu na powstajace nowe fabryki ktore wogole nie sprzyjaja srodowisku . Kuzwa 4 litry na sto to jakas porazka za tyle siana

dokładnie. kupując hybrydę przyczyniasz się do NISZCZENIA ŚRODOWISKA. stajesz się trucicielem powietrza (pośrednim) i odpowiadasz za degradację setek kilometrów kwadratowych lasów, które niszczeją od toksycznych oparów powstających w fabrykach baterii litowo-jonowych, wodortlenkowych i innych. To jest chora propaganda. Zwykle auto jest mniej niszczące dla środowiska niz dzisiejsza hybryda. Nie kupie takiego auta i nie dołożę ręki do niszczenia naszej planety. Toyota i reszta niech przestaną mydlic oczy i skupią się na przyjaznych środowisku autach a nie na elektrykach i hybrydach potrzebujących toksycznych baterii.

#13 Guest_ipik

Guest_ipik
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 19:57

Jeżeli chcesz sie udusić....chwal ropniaki stare spalające dodatkowo olej !! I ta linia dobrze sie trzyma !! Mnie zaciekawił pomysł wspomagania silnika benzynowego silnikiem elektrycznym. Dobrze by było gdyby wyprodukowano jednostkę monolityczna...tzn. turbina-generator. Dlaczego nie pomyślano o napędzie parowym? dziś ogniwa pozwalają na takie rozwiązania. Ba tylko za co by żył szejk?? holerka...a podobno tak nie lubią przyjezdnych z tamtych stron ;).

#14 Guest_Kamillo

Guest_Kamillo
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 19:40

Prius ma swoją cenę, ale jest warty tych pieniędzy. Jak jeżdżę rok czasu tak zdania nie zmieniłem ani razu. Dla kogoś, kto w aucie spędza po kilka godzin dziennie, to bardzo wygodna opcja. Jest cichy, więc jak stoję w korkach na spokojnie sobie słucham audiobooków.

#15 Guest_GOŚĆ

Guest_GOŚĆ
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 16:13

Mówcie co chcecie, ale hybrydy maja jedną ogromną zaletę. Jest nią bezawaryjność. Nie ma w nich silników 1.0 twinturbo o mocy 160km i żywotności w granicach 200tys. km. Brak dwumasy i innych "eko" bajerów. Klasycznie silniki bez udziwnień. Nawet te baterie, których tak wielu się bało, dziś wiemy, że spokojnie wytrzymują po 20 lat. Może i hybrydy nie są super eko, ale za to dają święty spokój użytkownikowi w dłuższej perspektywie.

#16 Guest_Piotrek

Guest_Piotrek
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 16:47

A gdzie KIA NIRO?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych