Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dorabianie kluczyka nie w autoryzowanym serwisie – wady zalety, na co uważać?

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102986 postów

Napisano 25 luty 2013 - 12:58

Komentarz do artykułu: Dorabianie kluczyka nie w autoryzowanym serwisie – wady zalety, na co uważać?

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 12:58

Hej. Może mi ktoś powiedzieć po 3 wady i zalety pracy ślusarza ? Robię pracę i nigdzie nie mogę tego znaleźć:)

#3 Guest_KluczowyGuru

Guest_KluczowyGuru
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 11:01

Ciekawe gdzie autor tego artykułu zasięgał informacji, albo kiedy (może przepisał artykuł z przed 20 lat) Dawno nie czytałem takiego steku niedorzeczności. Pierwszy raz słyszę nazwę "klucze laserowe" na które mówi się "rybki" oraz że nie można ich dorobić (każdy lepszy punkt dorabiania kluczy samochodowych to zrobi bez większego problemu). Następna rzecz jaka mnie bawi to gdzie w kluczy (master czy nie) są wybite numery zamków (chyba że mówimy o kodzie profilu klucza)? Nikt przy dorabiania klucza nie wymaga "klucza master" (no może po za ASO toyota, ale i tam wystarczy jeden działający klucz) ! 1. Jeśli dysponujemy "tylko" wtórnikiem jestem w stanie dorobić każdy klucz. 2. Jeżeli dysponujemy kartą kodową dorobię klucz nawet jak klucze zostały CAŁKOWICIE ZAGUBIONE !

#4 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 17:01

Ten co to pisal to konkretny idiota.
90% artykilu to jego wyobraznia a 10% to fakty

#5 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 15:39

Witam, A jeśli nie mam ani kluczy ani karty kodowej? Co wtedy? Mówimy oplu insignia

#6 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 13:00

Zgubilem kluczyk do Skody Oktavii 2009.Chcial bym dorobic zapasowy bo mam jeden.Czy mogl by mnie ktos poinformowac gdzie taki mozna dorobic?Mieszkam na Slasku.Dziekuje

#7 Guest_abc

Guest_abc
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2017 - 21:10

jak zwykle koleś bez pojęcia pisze bzdury a ludzie to czytają. coś w stylu jak forum internetowe danej marki, większość postów pisana przez pryszczatych januszy motoryzacji które nie przekazują wiedzy tylko robią zamieszanie. potem taki klient przychodzi i mówi "a bo an forum moderator pisał że się nie da to się nie da! a wy chcecie mnie naciągnąć bo się nie znam!

#8 Guest_12981256

Guest_12981256
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 15:09

artykuł z cyklu nie wiem ale się wypowiem

#9 Guest_Imię i Nazwisko

Guest_Imię i Nazwisko
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 22:17

Jeśli chodzi o dorabianie kluczy, to jak najbardziej można o taką usługę poprosić firmy zewnętrzne. Jestem tego doskonałym przykładem, bo w ubiegłym roku miałem taką sytuację i znalazłem CEZAR –bardzo dobrą firmą z siedzibą w Szczecinie, która bez problemu dorobiła mi klucze do samochodu.

#10 Guest_Bartosz Walc

Guest_Bartosz Walc
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 23:10

Dorabiałem klucz od zera w Bielsku u włamywaczy do Audi a6 i jakoś nie było z tym problemu. Co prawda cena nie należała do najniższych ale nie musiałem nic robić a po godzinie cieszyłem się nowym kluczem. Więc to co tu jest napisane można włożyć między bajki...

#11 Guest_Aurora

Guest_Aurora
  • Goście

Napisano 03 maj 2018 - 07:37

Też prosiłam zewnętrzną firmę i nie żałuję. Szybko i tanio dorabia slusarz-warszawa24h.pl. Nie robili żadnych problemów, robota porządna, moim zdaniem warto się zdecydować.

#12 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 681 postów

Napisano 28 maj 2018 - 00:12

Tutaj http://www.chimko.pl jest ciekawa propozycja, jeśli chodzi o dorabianie kluczyków do samochodu. Nie trzeba tego robić w autoryzowanym serwisie. Tak jest prościej i taniej. Warto sobie zerknąć na ich stronę. Propozycja jest ciekawa. 

#13 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów

Napisano 27 grudzień 2018 - 10:38

Na wypadek utraty kluczy od auta można się zabezpieczyć. Firma mySafety ma fajną usługę Bezpieczne klucze. Dzięki tej usłudze można oznaczyć kluczyki unikalnym ID i numerem telefonu do centrum alarmowego mySafety. Znalazca nie szuka właściciela "w ciemno". Może skontaktować się z centrum, a oni zajmą się procedurą zwrotu. Szybki o skuteczne. Tutaj dokładne info https://www.mysafety.pl/klucze

#14 Guest_Andrzej Stępiński

Guest_Andrzej Stępiński
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 09:43

Szukasz kogoś kto dorobi ci klucze? Zajrzyj na www.slusar.pl To tam rozwiążą twój problem.

#15 Guest_siediklor

Guest_siediklor
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2020 - 10:47

W Poznaniu korzystałem z usług firmy Cezar gdzie dorabiają kluczyki razem z pilotem i kodowaniem. Kompleksowa usługa i bogata oferta zdecydowanie godne polecenia. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych