Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomiar prędkości „na oko” – czy Policja ma do tego prawo?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102463 postów

Napisano 01 maj 2013 - 10:49

Komentarz do artykułu: Pomiar prędkości „na oko” – czy Policja ma do tego prawo?

#2 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 10:49

Mnie uczyli że nie wyprzedza się radiowozu z terenie zabudowanym ale można wyprzedać po za nim. Tak jestem nauczony z auto szkoły.

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 13:29

chyba jadącego na sygnale, bo nie wiem dlaczego miałbym nie wyprzedzac radiowzu w miescie. jak bedzie jechał 30km/h to tez go nie wyprzedzisz?

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 23:53

policja to banda zlodziei...zwykle cwaniaki ktore na sile szukaja kasy tam gdzie nie trzeba. a mandat za niewinnosc kest czyms powszechnym. tez taki kiedys dostalam...

#5 Guest_nina42

Guest_nina42
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 13:58

Od dziś będę prosić o udowodnienie przekroczenia prędkości:P

#6 Guest_małgorzata

Guest_małgorzata
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 14:45

Jestem obywatelką Polski .kocham swój kraj,ale mam dosyćniesprawiedliwości.W ciągu miesiąca zapłaciłam za członkówswojej rodziny kwotę 1 000zł za mandaty(łącznie).Proszę sobie wyobrazić że policja stoi za krzakami,za zakrętem przy zjeździe z góry.Jak można tak robić.Tosą organy SPRAWIEDLIWOŚCI.A trudnią się ZŁODZIEJSTWEM.WZYWAM WSZYSTKICH proszę nie dajmy się WYKORZYSTYWAĆ.POLICJANT powinien stać przed miejscem zagrożenia .przypominając obywatelowi że nie należy popełniać wykroczeń .OBYWATELE PROSZĘ O WSPARCIE i walkę uczciwąz policją i naszym Państwem. NIE bądźmy BIERNI PROSZĘ

#7 Guest_gość Darek

Guest_gość Darek
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 16:43

Pani Małgorzato, co innego Polska, a co innego Rzeczpospolita Polska. Można kochać swój kraj, Polskę, a nienawidzieć okupanta, jakim jest niestety nasze bandyckie państwo. Banda złodziei na których normalni Polacy muszą pracować otrzymując w zamian butę, lekceważenie, pogardę i wieczną postawę roszczeniową.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych