Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak sprzedać używane auto? Ekspert radzi

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102636 postów

Napisano 02 czerwiec 2011 - 13:43

Komentarz do artykułu: Jak sprzedać używane auto? Ekspert radzi

#2 Guest_Majones

Guest_Majones
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 13:43

Podstawą sprzedaży są dobre zdjęcia auta.Bez dobrych zdjęć ciężko się wyróżnić, zwłaszcza przy ogromnej ilości ofert.Trzeba też uzbroić się w cierpliwość, sprzedaż używanego auta to zajęcie któremu warto poświecić chwilę, przygotowując dobre ogłoszenia i zlecając komuś, lub robią samemu - sesję zdjęciową.Tak aby potencjalny kupujący zdecydował się obejrzeć auto na żywo.

#3 Guest_Jericho

Guest_Jericho
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 16:57

Dużo ogłoszeń na długi czas.sprzedaż auta wiąże się z wydaniem paru złotych jeśli chcemy to zrobić sprawnie.Jeśli sprzedajecie używane auto to pytajcie wśród rodziny i znajomych!I zgodzę się, że zdjęcia to podstawa przy sprzedaży, takie na szybko z telefonu, nie wyglądają zachęcająco i nie będzie łatwo sprzedać auta.

#4 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 18:49

I jak już robicie zdjęcia samochodowi do sprzedaży pamiętajcie o kilku ważnych rzeczach:1) Umyjcie samochód2) Zadbajcie o ładne tło (żadne zawalone śmietnikiem podwórko, żaden wąski garaż).3) Zdjęcia róbcie w dzień, a nie w nocy z lampą błyskową.4) I nie róbcie zdjęć białego samochodu w śniegu, zielonego w trawie, czarnego w nocy.5) Pamiętajcie o detalach, pokażcie zbliżenia deski rozdzielczej, elementów nadwozia.

#5 Guest_bolek12

Guest_bolek12
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 12:32

Ja tam się nie lubię męczyć ze sprzedażą samochodu osobie 3eciej . Więc ostatnio sprzedałem samochód firmie kapral-car , był to Opel Omega . Zaoferowali mi bardzo dobrą ofertę nawet się nie zastanawiałem sprzedałem do razu i mam z głowy . Jeżeli jesteście zainteresowani to podam wam stronę firmy www.kapral-car.pl

#6 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 827 postów

Napisano 28 wrzesień 2015 - 15:58

Przed złomowaniem może uda się sprzedać. Na Otomoto.pl wystawić, ale nie kalkuluje się, bo opłaty spore. Na bezpłatne gratki i sprzedajemy.pl można się już pokusić. Nic nie tracimy.http://sprzedajemy.p...#jak-sprzedawac Dajemy sobie czas i po tym okresie oddajemy na złom, czy skup, jak to zwał tak zwał.

#7 moracki

moracki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 30 wrzesień 2015 - 15:49

W Polsce dochodzi już do tego, że ludzie podwyższają przebiegi, bo z małym nikt nie chce kupić myśląc, że to oszustwo.

#8 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 23:52

Jeśli jest tu ktoś z województwa pomorskiego, to najlepiej wpisać w wyszukiwarkę słowa skup aut gdynia . W ten sposób można znaleźć skup, w którym to szybko można sprzedać auto i dostać za nie gotówkę. Do takiego skupu można oddać samochód osoby i dostawczy. Nie musi być sprawny.

#9 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 luty 2016 - 11:44

Warto zajrzeć również na skup samochodów http://www.skupautpomorskie.eu/. Myślę, że możecie w ten sposób łatwo i szybko sprzedać swój samochód za gotówkę. Osobiście nie znam lepszego sposobu na sprzedanie starego samochodu. 

#10 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 08:35

No można właśnei pomyśleć o skupie

#11 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 08:46

Potrzebowałem szybko gotówki na kupno mieszkania, więc trzeba było sprzedać samochód. Miałem kilka dni więc sprzedaż przez ogłoszenia była nieopłacalna. Przejrzałem chyba pół Internetu i postanowiłem sprawdzić co zaoferuje mi anycars. Bardzo miła obsługa, mozna ponegocjować cene oraz większość formalności załatwiali oni. Super opcja na sprawną sprzedaż :)

#12 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 28 styczeń 2019 - 09:04

Skupy aut za gotówkę to chyba najszybsza możliwa opcja pozbycia się starego auta. Na terenie całego pomorskiego działa Pol-Cars Skup aut za gotówkę. Tutaj ich stronka https://www.skupautpomorskie.pl/. Słyszałem o nich wiele dobrego. Przede wszystkim kasa jest do ręki i sami odbierają auto. Jeśli komuś zaleźy na jak najszybszej transakcji to myślę, że warto sprawdzić.

#13 Kerstad

Kerstad

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 styczeń 2019 - 09:41

Wszystko zależy od tego czy nam się śpieszy czy nie. Ja dałem ogłoszenie w kauflandzie na tablicy ogłoszeń za darmo i po trzech dniach auto było sprzedane. 

https://bydgoszczsto...klad-stolarski/

#14 Guest_Szymon

Guest_Szymon
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 15:36

ogłoś za darmo swoje auto: www.ooe.pl, polecam korzystanie z darmowych portali ogłoszeniowych (lokalnych i ogólnopolskich) oraz grup na facebooku, sprzedaż aut w internecie to nie tylko olx.pl, allegro, i otomoto, za które trzeba płacić, i mogą cię zrujnować zanim sprzedaż samochód

#15 G0siaa

G0siaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 14 wrzesień 2019 - 12:49

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest także sprzedaż samochodu w komisie. Ja kilka lat temu skorzystałam z oferty www.komislux.pl . Gwarantują profesjonalną obsługę, dobre ceny i minimum  formalności.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych