Skocz do zawartości

Zdjęcie

Karta parkingowa dla niepełnosprawnych

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102827 postów

Napisano 01 maj 2012 - 21:57

Komentarz do artykułu: Karta parkingowa dla niepełnosprawnych

#2 Guest_jan

Guest_jan
  • Goście

Napisano 01 maj 2012 - 21:57

czy są ograniczenia czasowe na kopercie z kartą parkingową

#3 Guest_kams

Guest_kams
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 13:27

Chyba nie ma ograniczeń, ale plebs robi sobie parking strzeżony tam.

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 14:23

Nie wszystkie miasta w Polsce są przyjazne inwalidom,pobierają opłaty na parkingach bo dla nich karta inwalidzka to wymuszanie postoju, liczy się tylko zysk tak jest w Kutnie

#5 Guest_KF_redakcja

Guest_KF_redakcja
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 11:38

zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi zmianami dotyczącymi kart parkingowych dla inwalidów.http://mojafirma.inf...00-zl-kary.html

#6 Guest_Waldek

Guest_Waldek
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 13:07

Nie wiem czy te zmiany są dobre... przeczytałem ostatnio artykuł na ten temat i mam mieszanie uczuciaOto link do niego:http://prawnik.pl/ar...any-w-roku.html

#7 Guest_henry

Guest_henry
  • Goście

Napisano 24 maj 2015 - 18:04

Piotrków trybunalski karze inwalidów z kartą inwalidzką,a w szczegulności z innych miast karą 50zł za parkowanie w strefach płatnego parkowania na miejscu dla inwalidy

#8 Guest_Kajetan

Guest_Kajetan
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 15:50

Czy parkowanie na kopercie jest jednoznaczne z garażowaniem non - stop - cały rok przez tego samego użytkownika.Inne osoby przez takie podejście są pozbawieni możliwości skorzystania z tego miejsca .Czy są przepisy regulujące czas postoju na miejscach jw.Uważam , że taki przypadek powinien być uregulowany odpowiednimi przepisami.

#9 Guest_radomir

Guest_radomir
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 08:32

Czy parkowanie za znakiem zakaz ruchu B3 non-stop jest prawidłowe .Parkuje auto inwalidy. Znak postawiono aby karetka pogotowia mogła dojechać do klatek schodowych. Kiedyś może się zdarzyć że nie zdąży do niego. Straż miejska nie reaguje.

#10 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 19:22

czy marze ktoś inny z kartą parkować non stop na moim miejscu pod blokiem które wyznaczyła mi spółdzielnia mieszkaniowa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych