Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak odświeżyć zmatowiony lakier?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102661 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 17:33

Komentarz do artykułu: Jak odświeżyć zmatowiony lakier?

#2 Guest_Pola_Negri

Guest_Pola_Negri
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 17:33

metoda wydaje się łatwa i skuteczna, tylko nie wiem, jak to się skończy, jak ktoś nie ma doświadczenia z maszyną polerską. Wydaje mi się, że równie łatwo można z tym przesadzić.

#3 Guest_coijak

Guest_coijak
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 17:36

trudno mi porównywać efekt, ale ja w tym roku odświeżałem sobie zmatowiony lakier przy pomocy zwykłej szmatki. Być może dzięki polerce wygląda to lepiej, ale już tego nie sprawdzę. Ja jestem zadowolony z tego, co mi się udało osiągnąć przy pomocy szmatki.

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 26 maj 2013 - 12:13

ja mysle, ze najlepiej oddacauto na polerke do lakiernika. Tu mozna latwo przesadzic, i wtedy bedzie płacz. ale pozdrawiam odwaznych, ktorym zal kilku stowek

#5 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2015 - 09:46

Lepiej oddać na warsztat w ręce profesjonalisty. Może wyjdzie zdrożej ale efekt lepszy. Jeżeli chcecie odnowić felgi lub inne części samochodu to polecam piaskowanie.eu z Katowic. Robią piaskowanie i solidną renowacje.

#6 yedyny

yedyny

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 23:47

ja mysle, ze najlepiej oddacauto na polerke do lakiernika. Tu mozna latwo przesadzic, i wtedy bedzie płacz. ale pozdrawiam odwaznych, ktorym zal kilku stowek

Haha kolego popieram:) Niektórzy chcą mieć piękne auto, ale nie chcą w nie inwestować... Tak się nie da smile.png Odstaw autko do serwisu, bo sam tylko zaszkodzisz. Kogo mogę polecić? Choćby serwis: www.naprawy-nadwozi.pl

#7 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 14:27

metoda wydaje się łatwa i skuteczna, tylko nie wiem, jak to się skończy, jak ktoś nie ma doświadczenia z maszyną polerską. Wydaje mi się, że równie łatwo można z tym przesadzić.

Maszyna polerska nie jest akurat jakimś wielkim wyzwaniem jak mam być szczery. Ja bez doświadczenia usunąłem stary lakier położyłem podkład, położyłem nowy lakier. Swoją droga bardzo fajna alternatywa jak ktoś chce żeby auto się wyróżniało pozytywnie to lakier kameleon nie jest to drogie bo można z podkładem kupić za kilkadziesiąt złotych przykład - http://lakiery24.com...flop-i-kameleon natomiast efekt po nałożeniu i wypolerowaniu samochodu jest naprawdę bardzo fajny. 

#8 Guest_Jędzej

Guest_Jędzej
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 08:45

dawno temu kupiłem autko dla córki by się uczyła jeździć. potem wyjechała i autko tak sobie stało. stwierdziłem że trzeba nim się w końcu zająć. dałem do piaskowania czyszczenia itd. bardzo solidne warsztaty ale najbardziej zaskoczyli mnie w skoskiewicz.waw.pl gdzie części które piaskowali szkiełkowali itd.... były prawie jak nowe. dobry warsztat.

#9 Tymoteusz1

Tymoteusz1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 01 listopad 2015 - 14:54

To prawda. Jeśli nie ma się odpowiedniego doświadczenia, to może się to źle skończyć. Szczególnie, jeśli do braku umiejętności dochodzi jeszcze słaby sprzęt. Jeśli ktoś chce rozpocząć swoją przygodę z polerką, to warto sprawdzić odpowiednie węże do piaskowania i dopiero po nabyciu takiego dobrego sprzętu, rozpocząć robotę. Z całą pewnością odpowiedni sprzęt ułatwia pracę, zwłaszcza wtedy, gdy nie ma się doświadczenia.

#10 Clomer

Clomer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 02 listopad 2015 - 03:36

Trzeba tylko uważać, żeby jeszcze bardziej nie uszkodzić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych