Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy opona jest stara?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102463 postów

Napisano 20 czerwiec 2011 - 01:05

Komentarz do artykułu: Kiedy opona jest stara?

#2 Guest_Jericho

Guest_Jericho
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 01:05

Kiedy opona jest stara? Ano zazwyczaj już po kilku latach użytkowania, wiele zależy od warunków. Tylko co z tego, skoro ani handlarze ani kierowcy nie przejmują się tym czy opona jest stara i na rynku opon używanych zdarzają się opony z 2002, z 2003 roku.A są i tak przypadkie kiedy DOT jest 3 cyfrowy czyli opony są sprzed 2000 roku!

#3 Guest_lumpex

Guest_lumpex
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 14:05

ja nie rozumiem ludzi, którzy kupują używane opony... chcą tym samym zaoszczędzić na bezpieczeństwie i później to się źle kończy. myślę, że zużyte opony powinno się utylizować na szeroką skalę. nie dopuszczać do sytuacji, gdy gdzieś za garażami czy na działkach leżą stosy opon, z którymi nikt nic nie robi.

#4 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 21:24

uzywane opony to najlepiej się nadają na pomost, żeby łódki się nie obijały. To jak dla mnie jedyne miejsce na takie produkty... No i jako barierki na tory też niezłe...

#5 Guest_maurycja

Guest_maurycja
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2011 - 15:37

ja też bym nie kupiła używanych, skoro poprzedni właściciel kupuje sobie nowe, to coś jest na rzeczy... bezpieczeństwo przede wszystkim!!!

#6 Guest_LOLITA

Guest_LOLITA
  • Goście

Napisano 11 październik 2016 - 08:24

Hej pismaku czy tanie opony oznacza złe. Czy zakupone opony w hipermarkecie są gorsze od zakupionych u gumisia? Czy market je produkuje czy ten sam producent co napisane jest na oponioe KLEBER to kleber madein taiwan lub czech republik. lepsza z marketu niż od Źutka ze złomu.

#7 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 20 październik 2018 - 10:40

Pisząc ten artykuł chyba dokładnie nie sprawdziliśmy jak to jest. 3 lata to wg przepisów okres który opona może leżeć na półce u sprzedawcy, więc wg artykułu jeśli kupimy taką oponę jako nową od razu trzeba ją wyrzucić...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych