Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki akumulator wybrać przed zimą? Przegląd rozwiązań

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 02 listopad 2012 - 01:56

Komentarz do artykułu: Jaki akumulator wybrać przed zimą? Przegląd rozwiązań

#2 Guest_wejden

Guest_wejden
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 01:56

Po paru latach testów i porównań doszedłem do wniosku, że bezsensowne jest przepłacanie za zagraniczne akumulatory, które na ogół wcale nie trzymają dużo dłużej od polskich produktów, a są dwa (albo i więcej) razy droższe. Już lepiej wesprzeć swoich, w użytku na jedno wyjdzie.

#3 Guest_envil

Guest_envil
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 16:16

Ostatnio przechodziłem przez problemy z aku. Posprawdzałem kilka najpopularniejszych firm i zdecydowałem się na polskiego Jenox'a. Jakość vs cena najlepiej wychodziło. Wszystko działa jak należy do tej pory:)

#4 Guest_Leslaw

Guest_Leslaw
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 20:44

Ja w swoim samochodzie mam mało znany w Polsce akumulator słoweńskiej firmy Tab - Topla Start. Akumulatory te zdobywają coraz większą popularność także w naszym kraju - wystarczy poczytac fora. Jak by ktoś szukał tutaj ich strona www.tab-polska.pl

#5 Guest_jędruch

Guest_jędruch
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 17:35

Mój akumulator tej zimy nie dał już rady, sam nie wiem dlaczego, bo nie był jakiś stary! W grudniu zdecydowałem się na zakup porządnego akumulatora firmy FIAMM: http://www.batcar.pl...wych-fiamm.html zapłaciłem za niego trochę więcej niż za taki standardowy, ale nie żałuję, bo w styczniu i lutym w ogóle nie było z nim problemów, więc wydaję mi się, że takiej jakości akumulator mnie nie zawiedzie szybko! Uważam, że to była dobra inwestycja, na długie lata

#6 Guest_sekretarz

Guest_sekretarz
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 19:09

Do swojego samochodu włożyłem akumulator jenoxa z serii gold. Okazał sie to całkiem dobry wybór, bo przy bardzo niskich temperaturach zdał on egzamin.

#7 Guest_tripton

Guest_tripton
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 02:11

Tak a propos zimy, która wróciła i akumulatorów. Ciekawy poradnik na wrzucie:
w415.wrzuta.pl/obraz/9hD09fXQ5Dq/przygotuj_akumulator_do_zimy

#8 Guest_Bartosz

Guest_Bartosz
  • Goście

Napisano 19 luty 2015 - 16:30

Powiem wam tylko jedno nie warto patrzeć na firmę bo zakupiłem akumulator marki TUBORG SILVER 75ah i mam go 3 lata i nie miałem z nim żadnego problemu do dnia dzisiejszego odpala bez problemu mało znana marka akumulatora ale jakościowo super sprawa podam wam stronę gdzie go kupiłem dużo za niego nie zapłaciłem a akumulator jest dobry prostowniki-akumulatory.pl

#9 BartiWawa

BartiWawa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 20:49

Do swojego samochodu włożyłem akumulator jenoxa z serii gold. Okazał sie to całkiem dobry wybór, bo przy bardzo niskich temperaturach zdał on egzamin.

Potwierdzam! Polska firma, rozsądna cena, jak dotąd 0 problemów z Jenoxem. Było warto i tyle.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy