Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pleśń w samochodzie, jak sobie z nią poradzić?


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

  Zaawansowany użytkownik

 • Administratorzy forów
 • 102384 postów

Napisano 12 luty 2013 - 00:15

Komentarz do artykułu: Pleśń w samochodzie, jak sobie z nią poradzić?

#2 Guest_koronaozon.pl

Guest_koronaozon.pl
 • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 00:15

Grzyb w domu? Pleśń na ścianach? Zastanawiasz się jak usunąć pleśń? Rozwiązaniem jest ozonowanie – www.koronaozon.plOzonowanie pomieszczeń pozwala na skuteczne usuwanie zagrzybienia, usuwanie pleśni w pomieszczeniach i rzeczy, które uległy zagrzybieniu. W większości przypadków ludzie decydują się na całkowity remont obejmujący skuwanie tynków i wykorzystanie preparatów grzybobójczych. Pleśń w domu można usunąć poprzez ozonowanie. Pozwala to oszczędzić na kosztach kompletnej renowacji, a w szczególności czasu spędzonego na przeprowadzeniu prac porządkowych po remoncie. Ozon jest gazem głęboko wnikającym w struktury materiału budowlanego niszcząc grzybnie rozwijające się w głębi ścian.Grzyb na ścianie stanowi problem - duża część z nich to patogenne i toksynotwórcze gatunki pleśni, które w sprzyjających warunkach rozwoju tworzą na przegrodach budowlanych liczne kolonie tworząc jedno z największych źródeł skażenia powietrza.Ozon wykazuje silne działanie grzybobójcze. Zaletą odgrzybiania poprzez ozonowanie pomieszczenia jest to, że zniszczeniu ulegają zarodniki i przetrwalniki grzybów, które zawsze znajdują się w powietrzu.Dezynfekcja ozonem to niezawodna metoda na odgrzybienie pomieszczeń, odgrzybianie klimatyzacji, w której grzyby znajdują idealne warunki do swojego rozwoju, usunięcie nieprzyjemnych zapachów.Szczególnie należy zwrócić uwagę na odgrzybianie klimatyzacji samochodowej. Często lekceważymy tę konieczność zapominając jak wiele czasu spędzamy w samochodzie. Wykorzystując ozonator zyskujesz całkowitą dezynfekcję ozonem, usunięcie zapachu z wnętrza auta i kompletne odgrzybienie klimatyzacji.Ozonator Korona - 4-letnia gwarancja, własny serwis, wydajność potwierdzona przez placówki naukowe i zakłady przemysłowe - www.koronaozon.pl.

#3 Guest_Wyrolowany

Guest_Wyrolowany
 • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 18:23

Temat filmu jest o wilgoci a nie o pleśni. Tytuł na Youtube też dotyczy wilgoci. Nie ma słowa o radzeniu sobie z pleśnią !!

#4 Guest_mark

Guest_mark
 • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 11:57

karcher-pranie.pl polecam firme z gorzowa

#5 Guest_Jakub

Guest_Jakub
 • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 20:12

Oprócz zajęcia się samą pleśnią proponowałbym wyeliminować czynnik ją wywołujący. Najpierw zacząłbym od elementów związanych z uszczelkami, szybami itd. Godnym polecenia w tym asortymencie są serwisy Nordglassu.

#6 Guest_Anka

Guest_Anka
 • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 12:31

Jak poradzic z zapachem plesni w aucie

#7 Walentyna

Walentyna

  Nowy użytkownik

 • Członkowie
 • Pip
 • 5 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 07:22

może soda oczyszczona?  albo preparat neutralizujący zapachy z  https://sklep.bioexpert.pl?? Są ekologiczne i biodegradowalne, może skuteczne?

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych