Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak usunąć ślady po gradobiciu?

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102525 postów

Napisano 14 lipiec 2012 - 19:08

Komentarz do artykułu: Jak usunąć ślady po gradobiciu?

#2 Guest_inżynier

Guest_inżynier
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2012 - 19:08

ile trzeba szykować złotówek na obite auto wielkości Civica 3D, 2000 rok? dach i maska?

#3 Guest_manias

Guest_manias
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 00:56

Wszystko zależy od tego ile i jak głębokie masz wgnioty. Jeżeli lakier nie został naruszony to możesz skorzystać z bezinwazyjnej metody usuwania takich usterek, a to jest tańsza metoda. Ze swojej strony mogę Ci polecić serwis z Warszawy - Puller ( strona www.puller.com.pl )- bardzo dobry w te "klocki" i można robić z polisy ac autocasco ;D

#4 Guest_tapir

Guest_tapir
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 14:11

Wszystko zależy od tego ile i jak głębokie masz wgnioty. Jeżeli lakier nie został naruszony to możesz skorzystać z bezinwazyjnej metody usuwania takich usterek, a to jest tańsza metoda. Ze swojej strony mogę Ci polecić serwis z Warszawy - Puller ( strona www.puller.com.pl )- bardzo dobry w te "klocki" i można robić z polisy ac autocasco ;D

Tak faktycznie słyszałem o tym zakładzie. Podobno mają jakieś trzy metody wyciągania czy wypychania tych wgnieceń, ale nie wiem czy któraś nich daje lepsze efekty niż pozostałe. Wiem, że jedną z najbardziej znanych jest cyba na suchy lód... Czy coś takiego...

#5 Guest_saco - wgniecenia

Guest_saco - wgniecenia
  • Goście

Napisano 05 maj 2013 - 13:18

Zapraszamy do skorzystania z nowej metody usuwania wgnieceń w karoserii samochodowych (PDR) BEZ KONIECZNOŚCI LAKIEROWANIA ,powstałych wskutek gradobić oraz innych zdarzeń. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem,dzięki którym nie jest konieczne szpachlowanie i lakierowanie danego elementu. Dzięki temu jest to dużo szybsza i TAŃSZA metoda. Wyciągnięcie,niedużego wgniecenia kosztuje od 10 do 50 zł. Naprawa całego samochodu po gradobiciu to koszt od 800zł do 1500zł. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie dokonując oględzin na miejscu lub bezpośrednio u klienta. Przy wcześniej umówionej wizycie u nas naprawę wykonujemy na poczekaniu. Dodatkowo po naprawie każdy naprawiany element polerujemy- gratis ! niwelując jednocześnie powstałe wcześniej różnego rodzaju rysy czy otarcia lakieru. Wykonujemy również inne usługi motoryzacyjne : - Kleimy pęknięcia szyb. - Przywracamy blask reflektorom. - Sprowadzamy i montujemy nowe zderzaki,lampy itp. - Kleimy zderzaki,reflektory oraz inne elementy plastikowe. - Usuwamy wszelkiego rodzaju rysy i otarcia na lakierze. - Polerujemy karoserie. Firma mieści się w Tarnobrzegu przy Ul-Porucznika Sarny 25a. W razie pytań proszę dzwonić 790-277-950. E-mail saco-wgniecenia.pl@wp.pl Czynne Pon-Piąt 8,00-16,00 Sob 9,00-13,00 Ze względu na duże zapotrzebowanie- mamy czynne również w niedzielę. Zapraszamy.

#6 Guest_Jasiek

Guest_Jasiek
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 16:47

Gradobicie- przykra sprawa, sam przez nie miałem pełno wgnieceń w karoserii. Na szczęście pojechałem do Airconstruction i usunęli mi wgniecenia bez lakierowania. Nie widać nawet żadnych śladów po gradobiciu.

#7 Guest_jarek mazurski

Guest_jarek mazurski
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 15:47

Airconstruction - potwierdzam, sprawdzają się, rzeczywiście efekty znakomite - nie sądziłem, że da się usunąć z karoserii aż takie wgniecenia, bo rzeczywiście były bardzo duże - śladów nie ma, nawet po czasie, tak więc z samej usługi jestem zadowolony.

#8 Guest_badalos

Guest_badalos
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2014 - 13:53

Jaka była u was skala uszkodzeń? Mam okazję sprowadzenia auta z bardzo dużymi wgnieceniami w niskiej cenie. Naprawa za granicą - koszmarne pieniądze. Tylko czy Airconstruction sobie z tym poradzi? Jak wielka była skala problemu w waszym przypadku?

#9 Guest_agencik

Guest_agencik
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 13:13

Airconstruction u nas usuwało wgniecenia bez żadnych problemów po na prawdę potężnych śladach - to było gradobicie jakiego u nas nie widzieliśmy. Obeszliśmy się bez lakierowania, nie ma żadnych śladów, a mija rok. Tak więc powinni sobie poradzić.

#10 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 13:28

Tutaj macie stronę - http://www.airconstruction.pl/ Nie zadawajcie wkoło tych samych pytań. Radzę po prostu wysłać zapytanie to wszystko będzie jasne. Tutaj równie dobrze możecie przeczytać bzdury.

mspinfo.png

#11 Guest_palem

Guest_palem
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 14:39

Komus Airconstruction doprowadzało auto do używalności po mocnych wgnieceniach? Mam możliwość sprowadzenia kilku samochodów mocno zniszczonych przez grad, lakierowanie kosztowałoby majątek. Czy przy potężnych wgnieceniach jest możliwe takie usuwanie śladów?

#12 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2141 postów

Napisano 15 styczeń 2015 - 14:40

Mowa o nich tak - http://www.airconstruction.pl/kontakt ?

Jestem umówiony na naprawdę. Ciekawy jestem czy coś poradzą - ślady nie są świeże. Myślałem, że jedynym rozwiązaniem jest lakierowanie na które zwyczajnie nie miałem kasy.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#13 Guest_parmonia

Guest_parmonia
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2015 - 14:57

Ile ta firma potrzebuje czasu na usunięcie rys i wgnieceń na aucie? I ile to może mniej więcej kosztować? Tak czy siak - już wiem, że na pewno da się usuwać wgniecenia bez lakierowania - mnóstwo informacji znalazłem na ten temat.

#14 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 314 postów

Napisano 01 luty 2015 - 19:57

Dzisiaj można takie rzeczy naprawić za grosze.

#15 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2141 postów

Napisano 16 kwiecień 2015 - 13:54

Przecież naprawa samochodu po gradobiciu nie kosztuje dużo - wiele zależy od skali śladów, skali problemów. Pytajcie o tutaj - http://www.airconstr....pl/technologia

Już o tym wspominałem.

#16 Guest_gdasik

Guest_gdasik
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2015 - 13:47

Tutaj pod linkiem macie przykłady takich realizacji - airconstruction.pl/galeria Generalnie można usunąć nawet mega rozległe ślady.

#17 Guest_maswik

Guest_maswik
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 12:55

Hmmm... ile mniej więcej Airconstruction bierze od elementu? Bo ja rozumiem, że właśnie oni to rozliczają od pojedynczego elementu, zgadza się?

#18 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2141 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 12:49

Kolego, po co o takie rzeczy pytasz na forum? Namiar: tel. +48 883 394 646

A znalezienie tego zajęło mi dosłownie 30 sekund. W necie mogą ci napisać każdą głupotę.

#19 Guest_Rajmund

Guest_Rajmund
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 21:28

Uwaga !  W 2014 roku przenieśliśmy warsztat z Tarnobrzega do Rzeszowa-  www.saco-wgniecenia.pl  

Zapraszamy.

#20 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 13:31

Jeśli chcecie jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę w tej materii, to tutaj http://frappe.pl/jak...-po-gradobiciu/ jest ciekawy artykuł poświęcony temu problemowi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych