Skocz do zawartości

Zdjęcie

Art. 13 – 14: przejście dla pieszych

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102383 postów

Napisano 23 luty 2013 - 14:59

Komentarz do artykułu: Art. 13 – 14: przejście dla pieszych

#2 Guest_justyna

Guest_justyna
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 14:59

a w krotoszynie nagminnie lamia przepisy

#3 Guest_prac124

Guest_prac124
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 06:49

Obowiązki korzystania z przejść dla pieszych zabraniają pieszemu wejścia na jezdnię m.in. "spoza pojazdu lub innej przeszkody ograniczającej widoczność drogi". Oznacza to, że pieszy nie ma prawa skorzystania z przejścia jeżeli przed przejściem zatrzymała się ciężarówka bo ogranicza mu widoczność i nie wolno poza nią wyjść dalej. Pieszy ma mętlik w głowie i kierowcy zresztą też. Pytanie zasadnicze: Jaki debil sformułował tak niespójne przepisy? Potwierdza się, że na Wiejskiej mamy najwięcej p osłów w Polsce. Gigantyczne ZOO.

#4 Guest_Asik

Guest_Asik
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 10:41

A i tak zawsze wina spada na kierowcę, jak w końcu zaczną karać surowiej pieszych to ludzie nauczą się kultury. Pamiętać też trzeba o tym że pieszy ma więcej do stracenia niż pojazd, a piesi uważają że są niezniszczalni, zwłaszcza wózkersi, wypycha i straszy wózkiem chcąc wjechać na pasy i patrzy ci w oczy i pcha się na pasy.

#5 Guest_emeryt

Guest_emeryt
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 08:18

jak ma przejść pieszy przez przejście kiedy samochody jadą jeden za drugim przez godzinę .wiem że ma wejść nowy przepis ale puki co.

#6 Guest_aqqq

Guest_aqqq
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 01:46

jak ma przejść pieszy przez przejście kiedy samochody jadą jeden za drugim przez godzinę .wiem że ma wejść nowy przepis ale puki co.

Trzeba wyjąć łapę z kieszeni, wyprostować krzywe bezradne paluchy, machnąć 3 razy na boki w stronę nadjeżdżającego pojazdu, gdy ten się zatrzyma zadrzeć pusty łeb w drugą stronę, sprawdzić, czy tam auto nie jedzie i dopiero przełazić. To qr** w podstawówce uczą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych