Skocz do zawartości

Zdjęcie

Honda Jazz: jaką wersję wybrać? Poradnik kupującego

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102384 postów

Napisano 04 lipiec 2011 - 01:41

Komentarz do artykułu: Honda Jazz: jaką wersję wybrać? Poradnik kupującego

#2 Guest_ko

Guest_ko
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2011 - 01:41

Problemem Jazza z silnikiem 1.2 jest mizerna elastyczność, jest to problematyczne gdy trzeba wyjechać za miasto. Ze względu na praktycznie identyczne spalanie i niewiele wyższą cenę silnik 1.4 jest jednak lepszym wyborem. Moc to nie wszystko.

#3 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 22:58

W Jazz nisamowite sa mozliwosci konfiguracji tylnej kanapy. I przesowanie i latwe skladanie i plaska przestrzen ladunkowa. Naprawde, Honda to niezle przemyslala.

#4 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 22:59

W Jazz nisamowite sa mozliwosci konfiguracji tylnej kanapy. I przesowanie i latwe skladanie i plaska przestrzen ladunkowa. Naprawde, Honda to niezle przemyslala.

#5 Guest_KING KONG

Guest_KING KONG
  • Goście

Napisano 10 listopad 2012 - 17:10

Niesamowite w tym aucie to jest to, że po kilku tysiacach km zaczynają się problemy ze skrzyniami biegów (padaja łozyska).

#6 Guest_hondziara

Guest_hondziara
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 12:09

14 lat jeździłam Hondą Jazz i moje działania (oprócz corocznych przeglądów) ograniczały się do lania benzyny. Przewoziłam po dwa rowery w bagażniku po złożeniu siedzeń tylnych, przewoziłam gabaryty po podniesieniu siedzenia tylnego i nigdy nie miałam problemów. Super samochodzik. Teraz przymierzam się do nowego auta, oczywiście Jazz. Wersja Komfort jest tak wypasiona, że już nie mogę się doczekać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych