Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak usunąć rysy z lakieru auta oraz prawidłowo go nawoskować?

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102605 postów

Napisano 02 listopad 2012 - 00:27

Komentarz do artykułu: Jak usunąć rysy z lakieru auta oraz prawidłowo go nawoskować?

#2 Guest_michal

Guest_michal
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 00:27

Katastrofa...Człowieku, coś Ty napisał... o_Odetaingclub pl się kłania. Poczytaj, napisz jeszcze raz.

#3 Guest_Matej

Guest_Matej
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 20:38

Małe ryski to może i da się jakoś zniwelować w garażu przed domem. Z większymi to już pomoże tylko www.serwis-lakierniczy.pl - no niestety, nie ma się co oszukiwać.

#4 Guest_mir

Guest_mir
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 15:29

mam pekniecie na srodku dzwi co stym zrobic

#5 Guest_Nasty

Guest_Nasty
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 23:57

Kolego mir."Stym" już nic nie zrobisz....

#6 Guest_karpiel

Guest_karpiel
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 10:30

Tutaj - http://airconstruction.pl/ usuwają wgniecenia bez lakierowania, z tym też sobie powinni poradzić. Z usługi korzystałem kilka miesięcy temu i roboty było dużo, ale ostatecznie jakoś wybitnie dużo mnie to nie kosztowało.

#7 Guest_omom

Guest_omom
  • Goście

Napisano 06 październik 2013 - 01:45

Sam nie zrobisz ale z pomocą serwisu lakierniczego, to już jak najbardziej. Zobacz w Warszawie ten serwis: http://serwis-lakierniczy.pl

#8 Guest_markos

Guest_markos
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 12:43

Akurat usuwanie rys to załatwiają firmy, wtedy obejdzie się bez lakierowania, u nas to załatwiało Airconstruction. Na pewno samodzielnie nie będziecie w stanie tego załatwić tak, aby całość była idealnie dopracowana. Trzeba mieć o tym jakieś pojęcie.

#9 Guest_Eduardo

Guest_Eduardo
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 11:01

Niegłębokie rysy można usunąć samemu - wystarczy zainwestować w dobry lakier, duży wybór znajdziesz na ilakiernik.pl - tam możesz stworzyć swój kolor o oile dobrze pamiętam.

#10 Guest_jacek

Guest_jacek
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 14:09

według mnie najlepiej skorzystać z usług fachowców, ja lakierowałem auto u http://www.autoklinika.wroc.pl/ i efekt jest bardzo dobry

#11 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 07:10

jeżeli chodzi o Szczecin to bardzo dobrze lakiernictwem samochodowym zajmują się w www.autoefekt-szczecin.pl/ byłem zadowolony z ich usług

#12 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 czerwiec 2015 - 13:03

Czasem to rysy są na tyle głębokie, że jedynie może pomóc ponowne lakierowanie samochodu. Myślę, że taki sprzęt jak dzwony elektrostatyczne to idealne urządzenia do wykonywania tego typu poprawek lakierniczych. 

#13 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 26 luty 2016 - 14:39

Ja zdecydowałem się na usuwanie rys na aucie w CarEssence. Jestem bardzo zadowolony z usług, samochód wygląda jak nowy. Po rysach nie ma żadnego śladu. Nie ma co lakierować na własną rękę tylko oddać auto fachowcom.

Always look on the bright side of life!

#14 Guest_Irek

Guest_Irek
  • Goście

Napisano 17 marzec 2017 - 13:21

ja do usuwania rys na lakierze już parę razy stosowałem venox z k2 i zawsze z dobrym rezultatem, gąbką się nakłada, potem chwila polerowania i po problemie więc nie trzeba nie wiadomo jakich umiejętności do tego mieć

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 marzec 2017 - 23:23

Ja tez tak robie

#16 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 07:31

Venox z k2 jak najbardziej, nie dosć, ze mleczko nie jest kosmicznie drogie co sie niestety czasem zdarza, to jest mega wydajne, to jedno, no i oczywiście dobrze usuwa rysy. Plusem jest to, tu sam zaskoczony byłem, że rysy faktycznie nie wracają, nawet po wielu myciach. A spodziewałem sie efektu an chwilę i konieczności częstego powtarzania usuwania

#17 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 689 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 17:33

Nie wydaję mi się, żeby te preparaty były naprawdę skuteczne. Mój znajomy był na polerowaniu lakieru Gliwice którego adres znajdziecie na http://www.polerowanie-lakieru-gliwice.pl/. To profesjonalny warsztat, gdzie pracują sami doświadczeni pracownicy. A dzięki takiemu polerowaniu usuniecie drobne ryski i przy okazji zadbacie o stan karoserii.

#18 Guest_Cemos

Guest_Cemos
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 07:05

Takie specyfiki jak venox są skuteczne. Venoxa sam mam i sobie chwalę! Jak są jakieś drobne ryski, na stałe sobie z nimi radzi, nie muszę z nimi do nikogo jeździć. Nie, i nie jest to tak, że kilka myc i nakładamy na nowo. I nie dziwi sie, że warsztaty mówią, że coś takiego nie działą, w końcu zwykłę mleczko, niedrogie a oni na tym już nie zarobią ;)

#19 Guest_Hubas

Guest_Hubas
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 20:45

Dzięki za polecenie venoxa, nie był drogi, teraz majówka byłą, było troszkę czasu, to się wziąłem za furę, od rys zacząłem i naprawdę jak na razie rewelka, nic nie widać! Mam tylko nadzieję, zę się bedzie dobrze trzymać a nie kilka być i raz jeszcze - ale pdobno nie ma z nim takich problemów

#20 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 22:53

Dokładnie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych