Skocz do zawartości

Zdjęcie

Plusy i minusy kupna białego samochodu

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102464 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 10:25

Komentarz do artykułu: Plusy i minusy kupna białego samochodu

#2 Guest_Gabriel

Guest_Gabriel
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 10:25

Bzdura, na białym ( posiadam teraz) kolorze odziwo brud mniej widać niż na np czarnym ( który tez posiadałem ).

#3 Guest_Srebrny metalic

Guest_Srebrny metalic
  • Goście

Napisano 02 październik 2014 - 13:43

Oczywiście, że są entuzjaści białego, bo to jedyny kolor, który nie wymaga dopłaty.

#4 Guest_Sky

Guest_Sky
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2015 - 18:42

biała perła to jeden z najdroższych lakierów i trzeba do niego dopłacać

#5 Guest_jacek

Guest_jacek
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 21:48

Nie do końca się zgodzę. Zaschnięte błoto tak samo, albo nawet GORZEJ widać na ciemnym (czarnym, granatowym) aucie niż na białym! Zaschnięty brud jest szary, któremu "bliżej" do bieli niż czarnego. Białe auta są masywniejsze i od razu widoczne dla naszych wścibskich sąsiadów. Czarny kolor się zbytnio nie wyróżnia, chyba że to limuzyna z chromami, za to ale w ciemności taki złodziej moze majstrować przy zamku bo zlewa się z karoserią, przy białym aucie nie :)

#6 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 12:15

"Klasę i dobry styl?". Pan redaktor raczy żartować... Biały samochód to kwintesencja obciachu i fatalnego gustu. Taki kolor nie dość, że optycznie powiększa to na dodatek spłaszcza każdą bryłę. Zamiast smukłych i eleganckich linii nadwozia dostajemy wielkiego, płaskiego i ordynarnego kartofla na kołach. Jest bardzo niewiele samochodów które wyglądają dobrze w takim lakierze. Z samochodami w tej kwestii jest trochę jak z garniturami albo damskimi kozaczkami. A "wyróżnienie się?" - też chyba nie bardzo. Chora moda spowodowała, że obednie chyba z połowa nowych samochodów sprzedawana jest w białym lakierze...

#7 Guest_Bolek

Guest_Bolek
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 13:46

Biały kolor w brew opinii mniej się brudzi niż granatowy .Miałem obydwa kolory to wiem.Ponadto na granatowym są bardzo widoczne wszelki uszkodzenia( uderzenia drzwiami) parkingowe.

#8 Guest_blup

Guest_blup
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 12:03

a to ze sie tak nie nagrzewo to co? zapomniano o najwazniejszej kwestii!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych