Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak walczyć z rdzą układu wydechowego?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102621 postów

Napisano 15 lipiec 2011 - 14:44

Komentarz do artykułu: Jak walczyć z rdzą układu wydechowego?

#2 Guest_tomek767

Guest_tomek767
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2011 - 14:44

Wydech taśmą owijać?Przecież to nic nie pomoże.Wydech w samochodzie z czasem rdzewieje i tyle.Kto będzie rurę wydechową mył czy owijał taśmą.

#3 Guest_Tłumiki Komorska 55A

Guest_Tłumiki Komorska 55A
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 22:03

Wymiana i naprawa układu wydechowego JUGAZ GROCHÓW tel.228703826 to warsztat samochodowy słynący z największego wyboru samochodowych tłumików zamiennych katalizatorów, oraz bezkonkurencyjnej ofercie naprawy i wymiany układów wydechowych.Od wielu lat firma Jugaz Grochów zajmuje wysokie miejsce w Warszawie na rynku motoryzacyjnym w układach wydechowych.Do naprawy i wymiany używają tylko tłumiki i katalizatory zapewniające długą żywotność,najdłuższą eksploatację i najlepszą konstrukcję jakości części układu wydechowego.Firma Jugaz posiada w swojej ofercie prawie wszystkie modele tłumików i katalizatorów do każdego samochodu osobowego ,terenowego i dostawczych.Jugaz tłumiki Warszawa Praga południe Komorska 55A lub Łukowska 22. tel. 870 38 26 lub kom. 690 155 022 .Tłumiki, Wymiana tłumika, Tłumiki samochodowe, Tłumiki Warszawa, Tłumiki sprzedaż, Cars - mufflers, exhaust systems, Samochody - tłumiki

#4 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 08:34

ja tłumiki regularnie smaruje smarem grafitowym od K2 i jest w porządku bit. ly/3947_smar_grafitowy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych