Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy można jeździć quadem po lesie? Gdzie można wjechać?

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103050 postów

Napisano 09 sierpień 2011 - 12:42

Komentarz do artykułu: Czy można jeździć quadem po lesie? Gdzie można wjechać?

#2 Guest_Mirosław

Guest_Mirosław
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2011 - 12:42

Gdyby ktoś wjechał takim pojazdem pomysłodawcy takich ustaw w d*pę, to zmieniły by się ustawy.

#3 Guest_rafał

Guest_rafał
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2011 - 21:36

mirosław masz 100 % racje ... wychodzi na to ze jedynie koło domu se moge nim pojezdzic .... prawo jest do d*py ...

#4 Guest_PanRadegast

Guest_PanRadegast
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2011 - 15:42

Koledzy, nie rozumieją chyba, że lasy nie są po to by dawać frajdę quadowcom. To że kupiłeś sobie, drogi przyjacielu, quada nie uprawnia Cię do niszczenia dróg leśnych, ściółki, płoszenia zwierząt, straszenia spacerowiczów, grzybiarzy oraz przeszkadzania w prowadzeniu gospodarki leśnej i łowieckiej. Jeśli chcesz zwiedzać las, to proszę bardzo - załóż wygodne buty i dalej na spacer, to twoje konstytucyjne prawo. Ale, warczeć kopcić i zdzierać darń tymi pierdziawkami możesz sobie pod domem, na własnym polu, albo na odpowiednim torze. Nie wspomnę już nic o niszczeniu rolnikom łąk, bo to wybitnie haniebne.

#5 Guest_BOGDAN

Guest_BOGDAN
  • Goście

Napisano 07 październik 2011 - 22:08

JEZDZIMY I BEDZIEMI JEZDZIC PO LASACH HEHE. POLUJEMY NA KACZKI.

#6 Guest_arr

Guest_arr
  • Goście

Napisano 21 październik 2011 - 14:54

kup sobie gościu 20ha łąki z lasem i wyżywaj się do woli.

#7 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 19:01

Ma Pan rację, ale pańskie argumenty nie trafiają do tych tępych łbów. Oni nie mają mózgów.

#8 Guest_kemot

Guest_kemot
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 21:13

Quady są super.A jazda po lasach jest jeszcze lepsza więc jeżdzić po lasach ile sieda chłopaki quadowcy!!!!!!!!!!!

#9 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 18:38

WSZEDZIE SIE JEZDZI LASY BAGNA.POZDRO DLA CHŁOPAKÓW Z POZNANIA.NIEDZIELA LECIMY NA MOSINE

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 19:18

Przez osoby które bezpośrednio wjeżdzaja w las takie osoby jak my maja problem z jazda w normalnych warunkach!!!!Ciekawe jak bym jezdzil po waszych ogródkach jak byśćie ragowali?!!!

#11 Guest_MAJKI

Guest_MAJKI
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 15:00

DZIS O 15 STARTUJEMY NA MOSINE

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2012 - 17:01

Wjedziesz quadem do lasu , to gonią Cię jak psa. Jak koleś wjedzie z tirówką do lasu . to jest wszystko ok. Bo leśnicy boją się alfonsów.

#13 Guest_Tak

Guest_Tak
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 21:21

Las jest dla zwierząt nie dla waszych ryczących gówien.Jeździł byś po naszych ogródkach? Byś spróbował i zaczął byś oglądać świat przez kraty:)Miłego Dnia:)

#14 Guest_XXL

Guest_XXL
  • Goście

Napisano 09 październik 2012 - 17:44

Drodzy "kładowicze"! Mieszkam koło Nałęczowa,który to region upodobała sobie grupa młodych ludzi na kładach. Beztrosko rozjeżdżają zagajniki ,niszczą poszycie ,a ich maszyny warczą tak,że wiewiórki spadają z drzew i znerwicowane jeże gubią kolce.Nie wspomnę już o ludziach,którzy przyszli pospacerować w ciszy,czy o właścicielach okolicznych pól i łąk,którzy słusznie domagają się poszanowania ich własności. Niestety! Egoizm "kładowiczów" nie zna granic! Jeżeli takie pojazdy zostały dopuszczone do użytkowanie ,to nie znaczy,że prawa innych ludzi mogą być ograniczane. KŁADY NA ŁADOWISKA!!!

#15 Guest_leśnik

Guest_leśnik
  • Goście

Napisano 09 październik 2012 - 20:57

Napisano:"Jazda w lesie jest dozwolona tylko drogami (...)takimi, które są oznaczone, jako dostępne dla ruchu pojazdów silnikowych."Jak wygląda znak-oznaczenie dostępnej drogi dla pojazdów silnikowych-nie widziałem nigdzie takiego oznaczenia???

#16 Guest_fan quad

Guest_fan quad
  • Goście

Napisano 10 listopad 2012 - 04:08

To gdzie mamy jezdzic? nie robimy szkód każdy leszcz co nie wie co to jest jazda na quadzie napisze jakiś durny komentaż.

#17 Guest_Axel

Guest_Axel
  • Goście

Napisano 13 listopad 2012 - 11:20

Leśnicy przypominają: wjazd pojazdem silnikowym do lasu jest zabroniony. Drogi leśne nie wymagają specjalnego oznakowania zakazującego wjazdu. Odwrotnie, droga leśna po której można się poruszać samochodem (lub quadem) musi być wyraźnie oznakowana jako dopuszczona do ruchu, lub posiadać choćby drogowskaz (do miejscowości, leśniczówki itp.)

#18 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 11:53

hahaha

#19 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 11:53

hahaha

#20 Guest_Yamaha Blaster 200

Guest_Yamaha Blaster 200
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 17:13

Witam posiadam Quada Yamaha Blaster 200 . http://tablica.pl/of...D5-ID3l50n.html To mój Quad . Mam problem od pewego czasu gdy odpaliłem Quada po dodaniu gazu zaczął się dusić , strzelać , brakło mu mocy po czym zaczął gasnąć .Jak mu dałem w du..pe to spowrotem zaczął chodzić jak należy ale znów ten sam problem . Już zmieniłem świece , wyczyścilem gażnik , wyczyścilem filter powietrza , i dalej to samo . Zmniejszyłem mieszankę paliwa i nic . Prosze o pomoc

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy