Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie płacisz alimentów

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102448 postów

Napisano 11 kwiecień 2009 - 08:26

Komentarz do artykułu: Nie płacisz alimentów – stracisz prawo jazdy

#2 Guest_niania1111

Guest_niania1111
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2009 - 08:26

z tym prawem jazdy to jest chore.ALE NA DZIECI TRZEBA PLACIC.wkacu sa nasze.

#3 Guest_MACK

Guest_MACK
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2009 - 12:21

JEST OK SPLACAM ALE JAK ODZYSKAC PRAWKO POMOCY MACIEKDZIDZIA@WP.PL

#4 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 02 maj 2009 - 23:36

mam ten sam bol tylko tyle ze prawko zgubilem w niemcczech w zeszlym roku ,zero kwitow do tej pory.a jestem po szkole i z zawodu kierowca.i co malo place to ci tacy madrzy z rzadu jeszcze chca chleb odstawic od gemby.niech te cioty poujmuja sobie premie nagrody i inne zabezbiczenia finansowe co ich ustawiaja na wiele lat,woza swoje tluste d*py limuzynami tylko.niech takie ciule obojetnie ktory z rzadu WSIADZIE DO TIRA I NIECH za***prza DO HISZPANI PO POMARANCZE.biedak by sie zaplakal bo gdzie tu bieg wrzucic,nie mowiac podpiac sie do naczepy to juz chyba zawal.bylby w domu na niesac 4 dni.dopiero poznalby zapach tej roboty.i zapach zurka na cpenie .moze ktos by to docenil.ale moim zdaniem nikt chleba nie moze odjjac.TIRY JECHAC POD SEJM I BELWEDER .Z WAMI.

#5 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 03 maj 2009 - 00:19

a tak idac idac tymi uchwalami rzadowymi to tylko patrzec jak naszym kobieta powklada fiskus w dude liczniki i chlop bedzie musial placic podatek od uzywnia dziory.no i kogo tu wybierac .na to co patrze z perspektywy czasu to wole leppera bo on takego debilizmu nie robil.i na ile stac mnie bylo tyle placilem.ale zeby prawko zapieprzali DEBILE.a jak jadziesz tirem i miski cie zdejma czy maja taka lawete.a zdaj po roku teraz na tiry testy jazda to pikobelo.

#6 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 03 maj 2009 - 00:28

szkaj roboty jak niemasz to sie zarejestruj w biurze pracy ,i walz wniesiniem odwolania zatrzymania prawa jazdy do gminy lub do kolegium odwolawczego

#7 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 03 maj 2009 - 00:30

to bylo gorne dla mack

#8 Guest_blizniaczamamusia

Guest_blizniaczamamusia
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 20:48

nie którzy piszą takie głupoty ze głowa boli jeżdzą tirami ana alimenty ich nie stać,gdybyście płacili tak jak trzeba nikt by wam prawka nie zabrał nie sztuką jest dzieciaka zrobić lecz go wychować NIEROBY

#9 Guest_ann

Guest_ann
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2009 - 21:36

Dobrze piszesz mamusiu powinni im nie tylko prawo jazdy odbierać ale też kamieniołomy stworzyć nikt by wam ich nie zabrał gdybyście bezczelnie nie uchylali się od płacenia....

#10 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2009 - 23:50

Właśnie, mój były - bezrobotny oczywiście - mąż, przed sądem nie mógł się doliczyć, ale i tak sądowi wychodziło że na paliwo wydaje miesięcznie wiecej, niż ma płacić na dzieci... żenada, to po co mu to prawko? - żeby mu na dzieci nie starczało! Gdzie ja miałam oczy... ani ładny, ani mądry, ani w ogóle nic...

#11 Guest_sryeu

Guest_sryeu
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2009 - 15:57

ja nie place alimentuw

#12 Guest_dzidziuś

Guest_dzidziuś
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 22:08

gościu jak byś płacił alimenty to cie wszyscy mają w d*pie a na drugi raz jak będziesz chciał sprowadzić dziecko na świat to się zastanów bo polska to nie niemcy . polaków nie interesuje los polskich dzieci - urzędasy ścigają takich jak ty tylko po to aby im kasa pasowała i ładny etacik na państwowym wikcie

#13 Guest_Pietrucha

Guest_Pietrucha
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 08:17

Jestem na etapie WSA w Warszawie . Sąd mnie uniewinnił od uchylania się art 209 kk a i tak mi je zatrzymano. Nadtto jestem osoba niepełnosprawna i niezbędne mi jest prawo jazdy do poruszania sie mam zwolnienia z prawa o ruchu drogowym . Czyli Państwo uniemożliwia mi prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie ,poruszania się . Ten sam Urząd co wystąpił o zatrzymanie mego prawa jazdy płaci mi tylko 153 zł inwalidzkiego zasiłku a wymaga zapłaty alimentów 500zł a gdzie życie i opłaty mieszkania prąduitd. A przecież kiedys przed wypadkiem płaciłem składki ale!!!! NIC MI SIĘ NIE NALEŻY NAWET RENTA !!!!!!! HE HE HE HE Sąd Najwyższy w trakcie opracowywania Ustawy zwrócił uwagę iz środek przymusu w postaci zatrzymywania praw jazdy jest niezgodny z prawem do tego stopnia iż nie znalazł jak napisał komentarza i nie wymago to komentarza jest niezgodne z prawem. Mimo to Ustawa weszła w życie. No cóz po WSA zostaje Trybunał Konnstytucyjny prawo jest po mojej stronie ale Śądy niestety robią co chcą . Zamiast białego może byc czarne.

#14 Guest_tata z warszawy

Guest_tata z warszawy
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2009 - 23:23

A ja nigdy nie zapłacę ani złotówki alimentów...Mam córeczkę 2,5 roku i bardzo ją kocham, ale na alimenty nie dostanie ode mnie nigdy nawet złamanego grosza.Czułbym się jak frejer płacąc alimenty!!!Żeby własnemu dziecku płacić zasądzone przez urzędnika pieniądze??? Naprawde byłbym palantem.Normalni rodzice dają swoim dzieciom DOBROWOLNIE tyle ile mogą. Nie trzeba ich ścigać...

#15 Guest_zawiedziony

Guest_zawiedziony
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2009 - 09:42

Przeczytałem to z zaciekawieniem i szlak mnie trafił na wypowiedzi " MATEK POLEK " bo ja niestety nie miałe tyle szczęści i jedna z Was matek polek doprowadziła mnie na skraj nędzy, a miałem dużo własna firma kilka samochodów, i żeby ieć jeszcze więcej dla dzieci i " matki polki " pojechałem za granicę a jej powierzyłem prowadzenie interesów... no i wyprowadziła... ale ona się odemnie, zabrała wszystko a mnie zostawiła w skarpetkach , bez firmy pracy pieniędzi, [powiecie frajer.. tak oczywiście bo zawierzyłem osobie która kochałem a teraz mam problem z pracą nie mam nic i jeszcze " matka polka " skarży mnie o alimęty... ot życie poprostu.. pozdrawiam.

#16 Guest_Damian Skowron

Guest_Damian Skowron
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 16:26

Weszła w życie bardzo istotna zmiana przepisów dotyczących możliwości zatrzymania prawa jazdy. www.rozwody.wieszjak.pl/alimenty/209371,Dluznicy-alimentacyjni-zachowaja-prawo-jazdy.html

#17 Guest_maryna

Guest_maryna
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 15:14

prawa jazdy brać nie będą alimenciarzom moj maż ma zasądzone alimenty na 3je dzieci kazde po 450zl i sad nie widzial problemu ze wychowujemy dwoje dzieci jedno z mojego wczesniejszego zwiazku na ktore nie mam nic bo jego tata nie zyje nawet wzieli zasilek dla samotnych mam a moj maz zarabia az 1200zl i ja mam wychowawczy to jak ma placic jak komornik mu na pensji siedzi a tamta do roboty nie pojdzie bo ma za male dzieci a najmlodsze ma 12lat a starsza 18 i to jest normalne!!!!!!!!!!!!!!!

#18 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2010 - 01:05

maM PYTANKO ROK TEMU DOSTALAM ROZW I ALIM NA 2 DZIECI SYN 11 LAT 500 ZL I CORKA 3 LATA 300ZL.JA NADAL PRACUJE TAM GDZIE PRACOWALAM NA NAJNIZSZEJ KRAJOWEJ 950 ZL NA REKE.OD TEGO WRZESNIA SYTACJA SIE ZMIENILA CORKA MUSIALA ISC DO PRZEDSZKOLA BO BABCIA KTORA DO TEJ PORY DO NIE PRZYJEZDZALA MUSI TERAZ SIEDZIEC ROWNIEZ Z MOJEJ SIOSTRY 6 MC DZIECKIEM I MUSIMY JAKOS SIE TA BABCIA DZIELIC,))OPRUCZTEGO SYN DOSTAL OPINNIE Z PORADNI O DYSLEKCIJ I DYZGRAFII ,GDZIE W OPINNI ZAZNACZYLI ZE MUSI Z KIMS SIEDZIEC PRZY LEKCJACH I DUZO CWICZYC 9MOGA TO BYC KOREPETYCJE)JA PRACUJE NA ZMIANY SA DNI ZE Z SYNEM SIE NIE WIDZE TYLKO PO 21 WIECZOREM WIEC NIE MAM MU JAK POMOC.CZY JA MOGE STARAC SIE JUZ O PODWYZSZENIE ALIMENTOW.BARDZO PROSZE O POMOC I W JAKIEJ WYSOKOSCI? NIE DODALAM ZE MIESZKAM SAMA Z DZIECMI I NIE MAM NIKOGO A MOJ MAZ NIE PRACUJE MIESZKA NA STANCIJ I NIE SZUKA PRACY BO NA WSZYSTKO DAJA MU RODZCE MIESZKAJACY ZA GRANICA NAWET NA ALIMETY MA OD NICH.SAMI PRZYJEZDZAJA KILKA RAZY W ROKU I ROBIA PREZENTY DZIECIA I WNUKA,CZY W TAKIEJ SYT MOGE SIE STARAC O PODWYZKE? PROSZE O POMOC.WIOLETA029@POCZTA.FM

#19 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2010 - 20:00

Wam kobietom wydaje się że wszystkie rozumy pozjadałyście i każdy lepszy facet może być lepszym ojcem niż wy matkami. Tylko sąd uważa was za niedorajdy z lewymi rączkami i nakazuje mężczyźnie utrzymywać dzieci bo wy na chleb dla siebie nie zarobicie. I gdzie tu sprawiedliwość.A prawo jazdy to ja sam zdobyłem i nie za małe pieniądze to jakim prawem zabierać. A może zabierać świadectwo szkolne????? ŻENADA

#20 Guest_ftft

Guest_ftft
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 18:58

najpierw rozkladacie nogi a potem myslicie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych