Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy nie trzeba przynosić tablic rejestracyjnych przy wymianie dowodu rejestracyjnego?

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102983 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 12:30

Komentarz do artykułu: Kiedy nie trzeba przynosić tablic rejestracyjnych przy wymianie dowodu rejestracyjnego?

#2 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 12:30

Chcę wymienić dowód rejestracyjny ponieważ niedługo kończy się w nim miejsce na wpisanie badań technicznych, czy ktoś z Was korzystał z serwisu eWnioski.pl ? https://ewnioski.pl/...nego/informacje mozna tam za darmo wypełnić elektroniczny wniosek i poczytać o procedurze

#3 Guest_mea

Guest_mea
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 16:51

Przez eWnioski wypełniałam formularz podatkowy przy kupnie samochodu, polecam; w razie problemów są bardzo pomocni.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 00:43

dlaczego właściciel ma demontować tablice do naklejek? a gdzie to pisze że czynności rejestracyjne mają odbywać się tylko przy biurku? Celnikowi nikt nie wjeżdża na biurko aby dokonał rewizji celnej tylko wychodzi na plac odpraw do pojazdu , a jakie to niby płyną zagrożenia dla pracownika Wydziału Komunikacji który nakleiłby naklejkę na tablicy bez demontażu z pojazdu

#5 Guest_aro

Guest_aro
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 23:01

Niedługo to będzie trzeba tym baranom z urzędu przednią szybę wymontować z naklejką tak jak tablicę rej.

#6 Guest_Miron

Guest_Miron
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 11:17

Mam jedno pytanie dlaczego muszę oddać stare tablice za które zapłaciłem ???

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 14:47

Mam jedno pytanie dlaczego muszę oddać stare tablice za które zapłaciłem ???

Nie musisz. Wpisują, że zagubiono.

#8 Guest_Obywatel RP załamany

Guest_Obywatel RP załamany
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 08:36

Rejestrowałem kilka samochodów z tego samego miasta i nigdy nie przynosiłem tablic, zawsze dostawałem naklejki do samodzielnego naklejenia. Jakież było moje zdziwienie gdy kibita z okienka poprosiła o tablice. Czy urzednik nie może za przeproszeniem ruszyć 4 liter i nakleić naklejek pod urzędem, skoro nie chce wydać naklejek? Zmiany powinny iść w stronę ludzi, a w tym kraju zamiast ułatwiać to się utrudnia życie.

#9 Guest_Adaman

Guest_Adaman
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 11:54

W tym kraju ułatwienia idą w kierunku ułatwiania życia urzędnikom. Wszak oni decydują o przepisach. 

#10 Guest_olo

Guest_olo
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 08:21

Obywatel RP. Jaki masz problem zabrać tablice skoro idziesz do urzędu? Jesteś już taki lewy że tablic odpiąć nie umiesz?

#11 Guest_Marian

Guest_Marian
  • Goście

Napisano 12 luty 2020 - 18:24

Jeszcze daleko do normalności Bieganie po urzędach, kolejki tablice naklejki. We Francji nie wychodząc z domu mam dowód rejestracyjny czasowy z nr tablic które mogę zrobić w każdym watsztacie a umowę i wszystkie papiery skanuje i wysyłam na maila do urzędu trwa to może 20 min całą akcja. Ubezpiecze kolejne 15 min na kompie i gotowe.

#12 Guest_ONE TEAM ONE NY

Guest_ONE TEAM ONE NY
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2020 - 10:59

Polska to kraj wniosków oświadczeń pieczątek podań etc. W Anglii zmiana właściciela pojazdu zgłoszona do urzędu komputerowo bez wychodzenia z domu. Dowód rejestracyjny przychodzi pocztą. Brak rejonizacji tablic rejestracyjnych przy zmianie własciciela. Pojazd dostaje rejestracje na całe życie przy pierwszym właścicielu. Rejestracja ta samo na całe życie pojazdu chozby miał 10 właśccileli. Oszczędność czasu i pieniędzy

#13 Guest_ONE TEAM ONE NY

Guest_ONE TEAM ONE NY
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2020 - 11:07

Polska to kraj wniosków oświadczeń pieczątek podań etc. W Anglii zmiana właściciela pojazdu zgłoszona do urzędu komputerowo bez wychodzenia z domu. Dowód rejestracyjny przychodzi pocztą. Brak rejonizacji tablic rejestracyjnych przy zmianie własciciela. Pojazd dostaje rejestracje na całe życie przy pierwszym właścicielu. Rejestracja ta samo na całe życie pojazdu chozby miał 10 właśccileli. Oszczędność czasu i pieniędzy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych