Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy nie trzeba przynosić tablic rejestracyjnych przy wymianie dowodu rejestracyjnego?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102827 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 12:30

Komentarz do artykułu: Kiedy nie trzeba przynosić tablic rejestracyjnych przy wymianie dowodu rejestracyjnego?

#2 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 12:30

Chcę wymienić dowód rejestracyjny ponieważ niedługo kończy się w nim miejsce na wpisanie badań technicznych, czy ktoś z Was korzystał z serwisu eWnioski.pl ? https://ewnioski.pl/...nego/informacje mozna tam za darmo wypełnić elektroniczny wniosek i poczytać o procedurze

#3 Guest_mea

Guest_mea
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 16:51

Przez eWnioski wypełniałam formularz podatkowy przy kupnie samochodu, polecam; w razie problemów są bardzo pomocni.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 00:43

dlaczego właściciel ma demontować tablice do naklejek? a gdzie to pisze że czynności rejestracyjne mają odbywać się tylko przy biurku? Celnikowi nikt nie wjeżdża na biurko aby dokonał rewizji celnej tylko wychodzi na plac odpraw do pojazdu , a jakie to niby płyną zagrożenia dla pracownika Wydziału Komunikacji który nakleiłby naklejkę na tablicy bez demontażu z pojazdu

#5 Guest_aro

Guest_aro
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 23:01

Niedługo to będzie trzeba tym baranom z urzędu przednią szybę wymontować z naklejką tak jak tablicę rej.

#6 Guest_Miron

Guest_Miron
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 11:17

Mam jedno pytanie dlaczego muszę oddać stare tablice za które zapłaciłem ???

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 14:47

Mam jedno pytanie dlaczego muszę oddać stare tablice za które zapłaciłem ???

Nie musisz. Wpisują, że zagubiono.

#8 Guest_Obywatel RP załamany

Guest_Obywatel RP załamany
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 08:36

Rejestrowałem kilka samochodów z tego samego miasta i nigdy nie przynosiłem tablic, zawsze dostawałem naklejki do samodzielnego naklejenia. Jakież było moje zdziwienie gdy kibita z okienka poprosiła o tablice. Czy urzednik nie może za przeproszeniem ruszyć 4 liter i nakleić naklejek pod urzędem, skoro nie chce wydać naklejek? Zmiany powinny iść w stronę ludzi, a w tym kraju zamiast ułatwiać to się utrudnia życie.

#9 Guest_Adaman

Guest_Adaman
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 11:54

W tym kraju ułatwienia idą w kierunku ułatwiania życia urzędnikom. Wszak oni decydują o przepisach. 

#10 Guest_olo

Guest_olo
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 08:21

Obywatel RP. Jaki masz problem zabrać tablice skoro idziesz do urzędu? Jesteś już taki lewy że tablic odpiąć nie umiesz?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych