Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Technika jazdy samochodem z napędem na przód, na tył oraz 4x4

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 21:23

Komentarz do artykułu: Technika jazdy samochodem z napędem na przód, na tył oraz 4x4

#2 Guest_kalamita

Guest_kalamita
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 21:23

Techniki jazdy w tym artykule nie ma nic, a resztę można wyczytać na wiki lub google. Może zmiana nagłówka?;p

#3 Guest_ss

Guest_ss
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 14:39

No to jak w końcu się jeździ poszczególnymi napędami?? Quattrynka mi wypada przodem z zakrętu - gdzie tu w artykule jakakolwiek informacja pomocna w jakimkolwiek przypadku?OK, sam napiszę: kół nie skręcam mocniej, możliwie lekko prostuję, jednocześnie popuszczam gaz i przyhamowuję(tak, w zakręcie!) dociążając skrętne koła, teraz puszczam hamulec i wciskam mocno gaz (koła skrętne złapały już trochę przyczepności i nadały bardziej poprawny kierunek ruchu samochodu w zakręcie, tylnia oś po dodaniu gazu stała się nadsterowna i obróciła samochód do wewnętrznej strony zakrętu chowając go w poprawnym torze jazdy).A teraz pensja dla mnie za poprawny artykuł.

#4 Guest_Bongustaio

Guest_Bongustaio
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2021 - 19:48

ss, - genialne: sprawdzone i zabawne . Daj znać gdzie piszesz to poczytam - moze tak dotzre do wydawców że artykuły są czytane jak pisze ktoś z wiedzą. Szkoda że po 8 latach tu trafiłem .

#5 Guest_Bongustaio

Guest_Bongustaio
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2021 - 19:48

ss, - genialne: sprawdzone i zabawne . Daj znać gdzie piszesz to poczytam - moze tak dotzre do wydawców że artykuły są czytane jak pisze ktoś z wiedzą. Szkoda że po 8 latach tu trafiłem .

#6 Guest_Bongustaio

Guest_Bongustaio
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2021 - 19:49

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych