Skocz do zawartości

Samochodowe myjnie parowe

74 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_MirekDatkiew

Guest_MirekDatkiew
  • Goście

Napisano 20 maj 2017 - 06:10

Bardzo dobrą myjkę znajdziesz w Gorzowie WLK.a konkretnie chodzi o Auto Spa Baranowski, jest od niedawna i zmieieniła właściciela. W końcu mycie u nich jest duzo łatwiejsze i wygodniejsze przez: podniesione ciśnienie, temperaturę wody, czy dołożenie dodatkowej opcji mycia aktywną pianą. Auto po takim krótkim spa wygląda świetnie :)

#62 Tropek

Tropek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 15:31

Ja się na tym niestety kompletnie nie znam... Dlatego nie jestem w stanie pomóc...

(...) istoty ludzkie nie rodzą się raz na zawsze w dniu, w którym matki wydają je na świat, (...) życie zmusza je do ponownego i wielokrotnego rodzenia samych siebie.

#63 Guest_karol123

Guest_karol123
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 22:33

Ja mam myjnie parowąz Green steam i nie potrzebowałem żadnego pozwolenia, z ewentualnyi problemami oni mi pomagali. Z doświadczenia wiem, że jest to bardzo opłacalny biznes, myjnie parowe są na czasie, bo wiadomo, że czyszczą dokładnie i nie rysują lakieru, nieskromnie mówiąc nie mogę narzekać na ilość klientów.

#64 Guest_grzegorz0904

Guest_grzegorz0904
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 22:36

Ja sam korzystałem wielokrotnie z myjni parowych i byłem bardzo zadowolony z takiej usługi, więc postanowiłem otworzyć u siebie taki punkt. Jako, że mam je od Green steam to nie musiałem się martwić o wiele rzeczy, bo oni mi pomagali. Wiadomo, że trzeba trochę zainwestować , jak to w każdy biznes, ale finalnie zyski są naprawdę satysfakcjonujące.

#65 Naryzzik

Naryzzik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:57

ja również skorzystałem kilkukrotnie z takiej usługi. Myjnia parowa to dobre rozwiązanie, żeby wyprać tapicerkę czy dywan - samemu nie jesteśmy w stanie osiągnąć takiego efektu.

#66 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 667 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 12:46

takie myjnie sa najlepsze, najlepiej domywają i nie są wcale takie drogie.

#67 Guest_Ernest

Guest_Ernest
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 23:37

Korzystam z usług takiej myjni. Konkretnie Optimy DMF, efekty są rewelacyjne. Mogę szczerze polecić takie usługi. Tym bardziej, że ceny są adekwatne do wykonanej usługi. Korzystam z myjni na terenie Łodzi.

#68 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 04 marzec 2018 - 14:48

Jak dla mnie najlepiej auto myć samodzielnie, wiadomo, w dobre kosmetyki samochodowe się trzeba wyposażyć no ale sklepów z tym nie brakuje jak chociażby https://chemiczna-hurtownia.pl/bo jednak te wszystkie myjnie, na stan lakieru nie mają najlepszego wpływu, chociaż parowa i tak lepsza niż te typowe automaty 

#69 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 630 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 08:57

A w takiej myjni jest lepszy efekt niż w normalnej?

#70 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 650 postów

Napisano 31 marzec 2018 - 15:22

http://www.autokod.p...a-reczna-bytom/ znacznie ułatwia wybór myjni, znajdują się tam również inne ciekawe materiały dotyczące samochodów, oraz ich części  

#71 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 924 postów

Napisano 15 maj 2018 - 10:51

Mozna na tym zarobić, czy klienci wolą tradycyjne?

#72 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 23 czerwiec 2018 - 20:43

Myjnie parowe są bardziej skuteczne, mycie odbywa się bowiem pod wysokim ciśnieniem, co momentalnie rozpuszcza brud. Na plus też fakt, że zużywa niewiele wody i żadnych chemikaliów. Gdybyście szukali takiej w Krakowie, to przy warsztacie IRMAR na ul. Makuszyńskiego działa taka, ma dobre stawki, a obsługa jest miła i fachowa.

#73 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 667 postów

Napisano 06 grudzień 2019 - 12:19

Myjnie parowe cieszą się dużym uznanie, jednak te tradycyjne ręczne też zasługują na uwagę. Takie myjnie są równie dokładne i precyzyjne. Zwłaszcza jeśli ma się do czynienia z zaufaną myjnią, z której auto wyjeżdża dopieszczone w każdym szczególe. Taka myjnia jest na pewno w Krakowie, na której temat więcej informacji znajdziecie tutaj, link. Dobre opinie i długa kolejka mówią same za siebie.

#74 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 16 styczeń 2020 - 16:00

Lepiej samemu zadbać o samochód, te automatycznie myjnie mogą uszkadzać lakier. Ja zamawiam po prostu kosmetyki samochodowe, na przykład  w Petrostar i po prostu w wolnym czasie sama myję auto - to wcale nie zajmuje dużo czasu a o wiele lepszy efekt jest

#75 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 924 postów

Napisano 16 styczeń 2020 - 19:49

Lokalizacja na parkingach w galerii jest mozliwa?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych