Skocz do zawartości

Samochodowe myjnie parowe

74 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Xepos

Guest_Xepos
  • Goście

Napisano 03 październik 2016 - 22:38

U nas w firmie (sprzątająca) jest Fortador PRO+. 16 bar, możliwość podawania dwóch detergentów jednocześnie, małe spalanie poniżej litra na godzinę. Głównym kryterium była moc i spalanie, bo to dwie najważniejsze rzeczy w sumie są.

#42 Guest_Marinaron

Guest_Marinaron
  • Goście

Napisano 04 październik 2016 - 13:41

U nas w firmie (sprzątająca) jest Fortador PRO+. 16 bar, możliwość podawania dwóch detergentów jednocześnie, małe spalanie poniżej litra na godzinę. Głównym kryterium była moc i spalanie, bo to dwie najważniejsze rzeczy w sumie są.

Oo, dzięki za info. Akurat u mnie w firmie ostatnio był gościu, który sprzątał wykładzinę i do tego też mył parowo samochód jeden. Poznałem myjnię, bo ona ma kolory takie właśnie charakterystyczne. Co za model był to nie mam pojęcia, ale czyszczenie naprawdę mega dokładne. To znaczy po prosu że środkami typu woda + szampon czy cuś tak dokładnie to się nie doczyściło.

#43 Guest_Xepos

Guest_Xepos
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 14:44

Oo, dzięki za info. Akurat u mnie w firmie ostatnio był gościu, który sprzątał wykładzinę i do tego też mył parowo samochód jeden. Poznałem myjnię, bo ona ma kolory takie właśnie charakterystyczne. Co za model był to nie mam pojęcia, ale czyszczenie naprawdę mega dokładne. To znaczy po prosu że środkami typu woda + szampon czy cuś tak dokładnie to się nie doczyściło.

NIedoczyściło się , bo nie mogło. Para wodna wnika w bród i go po prostu rozpuszcza, woda tak nie da rady. Dwa – wody nie wszędzie można używać i do tego wszędzie nie dotrzesz. Taka myjka Fortadora ma pistolet, że wszędzie dotrzesz praktycznie z nią (np. felgi czy komora silnika, ale też np. zakamarki różne w biurze).

#44 Guest_Sylwia29

Guest_Sylwia29
  • Goście

Napisano 16 październik 2016 - 15:30

Ja uważam że, para czyści o wiele lepiej, posiadam myjnie parową marki Optima i sprawuję się świetnie, brud się dosłownie rozpuszcza co zwykła woda tego nie doczyści i oczywiście nie rysuje lakieru jak inne.

#45 Guest_Mxx56

Guest_Mxx56
  • Goście

Napisano 23 październik 2016 - 21:48

Mam swoją myjnie parową i potwierdzam, że optima jest bardzo dobra, spalanie na plus, mobilna jest lekka, co jest ogromnym atutem w porównaniu do konkurencyjnych marek myjni parowych. Także jeśli ktoś myśli o tym biznesie to warto się nimi zainteresować, także ze względu na porządną obsługę klienta przez greensteam, który sprzedaje myjnie optima, mają konkretny serwis i pomagają zdobywać klientów. 

#46 Guest_Tobiaszeqk

Guest_Tobiaszeqk
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 19:17

Mój znajomy ma taką kuchnię przewoźną, zajmuje się np. grillowaniem na imprezach otwartych i on ma myjnię fortador volt właśnie do dezynfekcji i odtłuszczania.

#47 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 668 postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 21:23

Myślę, że warto zapoznać się z tym artykułem http://opel24.com/ta...i-samochodowej/ . Jest tam wiele ciekawych porad. Uważam, że taka lektura na pewno będzie pomocna. Są tam bowiem opisane tajemnice sukcesu takiego przedsięwzięcia.

#48 Guest_Benezema

Guest_Benezema
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2016 - 09:29

Mój znajomy ma taką kuchnię przewoźną, zajmuje się np. grillowaniem na imprezach otwartych i on ma myjnię fortador volt właśnie do dezynfekcji i odtłuszczania.

No i git. Z doświadczenia wiem, że para wodna sobie lepie radzi z tego rodzaju zabrudzeniami niż ciepła woda i detergenty. No i przy żywności musisz uważać z chemią.

#49 adejla

adejla

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 17:53

Ja słyszałam że takie myjki parowe można od http://maszynyparowe.com/kupić, podobno mają dobry sprzęt

#50 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 30 grudzień 2016 - 14:18

A co sądzicie o tych produktach do mycia samochodu - http://sklep.tiptopo...mochodowej.html? Czy tak samo jak na myjni sprawdzą się w domowym użytku? Jak uważacie?

#51 Guest_Tobiaszeqk

Guest_Tobiaszeqk
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 23:14

Ostatnio oglądałem taki film, jak właśnie w stanach są wyspecjalizowane firmy, które mają grille-ciężarówki i właśnie organizują wielkie spotkania na np. 200-300 osób. Taką myjnię parową Fortadora można bez problemu wykorzystać do sprzątania, wyjaławiania i dezynfekcji. Z resztą z tego co czytam to sprzedają takie urządzenia w USA.

#52 Leszkoo

Leszkoo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 11 styczeń 2017 - 13:55

Jeżeli myślisz o działaniu w myjni, to warto ubrać na siebie coś, czego nie będzie ci szkoda pobrudzić - chemią samochodową oraz innymi środkami oczyszczania- ja na twoim miejscu bym się zastanowił nad ubraniem roboczym. Są nowe promocje w sklepie Gabi, więc warto abyś skorzystał.

#53 Guest_arki

Guest_arki
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 18:51

Całkiem ok pomysł. . Do tego możesz jeszcze dorzucić sobie może jakiś ni za duży punkt sprzedaży chemii do samochodu?? Ja mam warsztat i bardzo przyjął się ten pomysł. Teraz już zakupuje hurtowo chemię w www.active-chem.pl bo mają znacznie korzystniejsze ceny i dobre jakościowo produkty.

#54 Guest_Taczi

Guest_Taczi
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 00:07

Ktoś może używa Fortador PRO S?

#55 Guest_Cycero

Guest_Cycero
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 21:53

Ktoś może używa Fortador PRO S?

Fortador PRO S została jakoś niedawno wprowadzona na rynek więc jeszcze może jakoś wybitnie dużo opinii nie być. My mamy PRO + sprawuje się bardzo dobrze, więc podejrzewam, że bazując na marce ta myjnia jest również w pełni profesjonalna.

#56 Guest_Ello

Guest_Ello
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 13:01

Na stronie producenta jest pełna specyfikacja warto się zapoznać. Dodatkowo na ich kanale na YouTube można trochę filmów obejrzeć.

#57 Guest_MichałJ

Guest_MichałJ
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 13:19

Właśnie oglądałem filmiki itd. To co mnie przekonuje do Optimy to fakt, że green steam pomaga inwestorom i że mają dużo ciekawych dodatków np. odkurzacze parowe, dodatkowe elementy do myjni parowej. Bogaty wybór produktów jednym słowem. Do tego myjnia mobilna np. jest lżejsza, generalnie jest stosunkowo lekka, więc łatwiej i wygodniej ją wozić 

#58 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1048 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 10:18

Ja muszę wybrać się na taką myjnię przed świętami.

Always look on the bright side of life!

#59 Guest_laboritica

Guest_laboritica
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2017 - 12:11

Tak samo zaopatrujemy się właśnie u active-chem.pl ! Bardzo dobry producent, warto mieć jego produkty na uwadze do tego bardzo przyjemnie się z nimi współpracuje, co również oczywiście idzie n duży plus smile.png Ja załatwiam formalności, a mąż handluje. Mówił mi ze schodzi jak świeże bułeczki, wierze mu bo dość często robimy u nich zamówienia:)

#60 Guest_Koal

Guest_Koal
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 07:29

Wydaje mi się że myjnie bezdotykowe jak te które oferuje Klimres są jednak lepsze i więcej chętnych na nie jest. Wystarczy zobaczyć jak wygląda rynek myjni i według mnie jest to jasne

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych