Skocz do zawartości

Samochodowe myjnie parowe

74 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Addy

Guest_Addy
  • Goście

Napisano 19 maj 2014 - 15:29

Sprzet jak sprzet. Natomiast zastanów się nad solidną chemią – wyżej jest na ten temat w kontekście premo. Sam sprzet choćby jaki nei był to jednak tylko cześc sukcesu.

#22 Guest_Vinsel

Guest_Vinsel
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2014 - 13:32

Ale jest wazny. Np. jest zasadnicza róznica między tym co miałem a optimą, którą nabyłem na początku tego roku. Naprawdę MOC, jeśli chodzi o czyszczenei parą.

#23 Guest_Wilczarz

Guest_Wilczarz
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2014 - 14:45

No to fakt, optima jest znana ze skuteczności, jedne z lepszych myjek na rynku.

#24 Guest_Pazio

Guest_Pazio
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 13:39

Pamietaj o czym się tu tez mówiło – sprzet to jedno, a Premo to drugie. Goraca para tak łatwo wszystkiego nie zbierze jak nie rozmiękczysz chemią tego brudu.

#25 Guest_Roni

Guest_Roni
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 14:37

Kłócicie się o pierdoły. Dobra chemia – jasne, przyda się. Ackzolwiek optima czest odaje rade i bez specjalnej chemii. Solidny strumień pary załatwia wiele problemów od ręki.

#26 Guest_Tiltek

Guest_Tiltek
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 11:50

Czasem chemia jest potrzebna. Nie domyjesz wszystkiego bez uprzedniego potraktowania tego chemią. Premo dość skutecznie rozpuszcza nawet stary i zadchniety brud. W połączeniu z para schodzi wszystko z lakieru w mgnieniu oka.

#27 Guest_krzysiek350

Guest_krzysiek350
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 10:16

@Gość - użytkuję te urządzenia http://maszynyparowe.../steamy-diesel/ i naprawdę się sprawdzają, tym bardziej, że rozszerzyłem zakres usług i faktycznie są skuteczne. korzystam też z kosmetyków DetailKing i również złego słowa nie powiem.

#28 Guest_Berberys

Guest_Berberys
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 14:31

Ja bym jednak z tego zestawienia brał Optimę. Bardziej zweryfikowana przez rynek, więcej opinii na jej temat.

#29 Guest_Max

Guest_Max
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 10:31

Wiesz, ilość opinii to jedno ale fakt, że sprzet dobry i solidny, nie to co chińskie dziadostwo.

#30 Guest_Nowy

Guest_Nowy
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2014 - 15:04

Czyli jak rozumiem lepiej brać optima i jednoznacznie z wymienionych marek jest najlepsza?

#31 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2014 - 16:11

To teraz jeszcze pytanie za 100 punktow – to Premo jest takie dobre i warto to brać? Z gory dzieki za opinie.

#32 bartek000

bartek000

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 sierpień 2014 - 08:16

ja niezmiennie od 2 lat użytkuję te urządzenia http://maszynyparowe.../myjnie-parowe/, z ecomyjnią też współpracuję i sobie chwalę, także moge polecić. z innymi styczności nie miałem, ale też zmieniać nie potrzebuję.

#33 bartek000

bartek000

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 sierpień 2014 - 08:16

ja niezmiennie od 2 lat użytkuję te urządzenia http://maszynyparowe.../myjnie-parowe/, z ecomyjnią też współpracuję i sobie chwalę, także moge polecić. z innymi styczności nie miałem, ale też zmieniać nie potrzebuję.

#34 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 02 sierpień 2014 - 22:10

Coś ostatnio popularne się te myjnie parowe zrobiły.

#35 Guest_Monstro

Guest_Monstro
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2014 - 14:10

O tyle popularne ze proste w uzytkowaniu i skuteczne. Mam dwie maszyny optimy i spokojnie mogę sobie jeździć po calym miescie od klienta do klienta. Czasem łapie tez fuchy na czyszczenei innych rzeczy niż samochody. Ze stacjonarną to by odpadało.

#36 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 22:57

Witam, potrzebuje ktoś informacji na temat sprzętu, chemii i innych w zakresie myjni parowych? Proszę o kontakt : marcin@profesjonalnemyjki.pl

#37 cukurydzano

cukurydzano

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 19:25

Co do pytania, czy korzystamy... W sumie sprawa takich myjni fajna, parę razy skorzystałem :)

#38 Guest_mszysty

Guest_mszysty
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 14:40

Marcin – co do sprzętu sprawdz opinie o optimie i ich maszynach. Dobre o tyle ze dadza rade i w zastosowaniu do usług czyszczących a to rozszerza pole działania. Poza tym maja dobre warunki współpracy. Wszytsko sobie wyguglasz w necie. 

#39 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 775 postów

Napisano 18 luty 2016 - 10:44

Zastanawiamy się nad uruchomieniem myjni. Robię biznes plan. Ile wydajecie średnio na chemię samochodową? Jakiej marki produkty sprawdzają się najlepiej?

#40 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 442 postów

Napisano 18 luty 2016 - 14:19

Spotkałem się z tym, że na myjniach używają raczej tych najtańszych. Pisząc najtańszych, nie mam na myśli, najgorszych - ale zwykle właściciele myjni dążą do maksymalizacji syków - więc tną koszta gdzie się da.

Kupuje się to zwykle w dużych pojemnikach, np takich jak te tutaj

Napisz tam do nich maila z zapytaniem, z prośbą o przygotowanie oferty.

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych