Skocz do zawartości

Skup auta w Warszawie?

98 odpowiedzi w tym temacie

#61 Sebo99

Sebo99

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 13:31

Szukam skupu aut w Warszawie - jaki nie oszukuje?

Muszę na już sprzedać samochód, polecono mi firmę na innym forum internetowym 
która przyjeżdża po samochód sama i płaci od razu. 

#62 xawer111

xawer111

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 06 wrzesień 2016 - 18:45

Po co Wam te skupy? Nie lepiej wystawic ogloszenie w necie i klient sam zadzwoni? :)

#63 krzysiekkatowice

krzysiekkatowice

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 07:28

Polecam tutaj , jeśli ktoś jest ze Śląska lub Małopolski , cena za auto dobra ,pieniądze dostałem od razu.

skup aut : www.skupieauto.pl
skup aut za gotówkę

#64 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 00:42

Po co Wam te skupy? Nie lepiej wystawic ogloszenie w necie i klient sam zadzwoni? smile.png

Próbowałem i nigdy więcej od Januszy nabawiłem się tylko wrzodów ph34r.png

#65 krzysiekkatowice

krzysiekkatowice

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 listopad 2016 - 06:44

Skup aut powypadkowych na atrakcyjnych warunkach

Auto po wypadku często nie nadaje się do użytku. Zamiast złomowania, skorzystaj z oferty, jaką jest skup aut powypadkowych. Ty uczciwie zarobisz, my nabędziemy samochód.

tel. 570 801 222
www.skupaut-autozlom-komis.pl
skup aut powypadkowych

#66 Jacek79

Jacek79

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 09:41

Mój samochód, gdy nie uzyskał kolejnego przeglądu sprzedałem w Auto Skup Warszawa, transakcja przebiegła sprawnie, wszystkie formalności w jeden dzień, wycena, umowa, zaświadczenie o wyrejestrowaniu, gotówka do ręki i transport samochodu za darmo.  

#67 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 22:45

Ja kupowałem moje obecne suzuki na takim skupie i w sumie nic złego powiedzieć nie moge. Owszem jest używane i parę usterek było ale chłopaki z serwisu Bińkowskiego http://www.binkowski.suzuki.pl/uratowali sprawę. To wymienili, tamto dokręcili także można na nich polegać bo autko śmiga jak nowe. 

#68 nt22

nt22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 00:50

wystaw ogłoszenie za darmo tutaj  http://auto-web.pl ,ja sprzedawałem swój samochód 2 dni i po sprawie

#69 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 338 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 15:00

Jeżeli chcesz kupić nowe auto od razu to możesz zgłosić się do HondaPlaza, ponieważ w rozliczeniu można oddać swój stary samochód, jeżeli spełnia wyznaczone warunki. Ceny natomiast dają za nie dużo lepsze niż pozostali dealerzy :)

#70 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 927 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:38

Jeśli natomiast chcielibyście szybko sprzedać samochód w Szczecinie, to warto skontaktować się z Skup Aut Szczecin. Uważam, że tutaj naprawdę dobrze płacą za samochód, a dodatkowo przyjeżdżają po niego pod wyznaczony adres. Gotówka od ręki oraz szybka transakcja.

#71 barmiz1

barmiz1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 maj 2017 - 17:15

Czasem warto popatrzeć na inne miasto. Ja wolałem z Radomia sprzedać samochód do Skup aut Kraków. Po odliczeniu wszystkich kosztów wyszło ponad 500 zł więcej.

#72 barmiz1

barmiz1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 maj 2017 - 15:12

Muszę na już sprzedać samochód, polecono mi firmę na innym forum internetowym 
która przyjeżdża po samochód sama i płaci od razu. 

Ewentualnie możesz spróbować pojecha na Skup samochodów Warszawa.

#73 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2324 postów

Napisano 23 maj 2017 - 13:15

Zrób to najłatwiej... Wystaw ogłoszenia na darmowych serwisach - szczególnie na Ogis. Powinniście mieć mimo wszystko odzew. Wiadomo, że skup da znacznie mniej, niż wynosi cena rynkowa. Tak więc może lepiej poczekać? Trochę auto już wystawialiśmy, zawsze były zapytania. Najlepiej wystawiaj ogłoszenie logując się przez FB. Wtedy ogłoszenia zobaczą znajomi i znajomi znajomych. W taki sposób naprawdę można dotrzeć do mnóstwa ludzi.

#74 maxnow

maxnow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 maj 2017 - 17:40

Jest tu kilka ogłoszeń właścicieli komisów samochodowych więc może zainteresuje im oferta proponowana przez serwis https://www.carsonth...com/pl/auctions Zawiera on ogłoszenia aut z kilku europejskich krajów, może kogoś zainteresują. Największa liczba chyba jest aut marki Audi i BMW ale bez problemu możemy licytować auta innych marek. Jest nawet kilka aut droższych marek tj Lexus, Jaguar czy Porsche. Każde auto jest dokładnie opisane a ogłoszenia zawierają zdjęcia.

#75 jacek-adm

jacek-adm

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 czerwiec 2017 - 16:08

Ja ostatnio korzystałem ze skupu Market Auto. Szczerze mówiąc byłem zaskoczony ceną jaką uzyskałem za 12 letni samochód. No i duży plus za to, że płacą gotówką od ręki, bez nadmiaru formalności...

#76 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 13 czerwiec 2017 - 09:12

Lepiej auto sprzedać niż do skupu oddawać.

Always look on the bright side of life!

#77 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 338 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 22:35

Jeżeli ktoś zajmuje się zawodowo sprzedażą i kupowaniem aut to na pewno przyda mu się aplikacja http://powiadom-mnie.pl  Pozwala ona  zaoszczędzenie dużej ilości czasu, który normalnie bezsensu tracimy na żmudne uzupełnianie kolejnych rubryk dotyczących szczegółów zakupu interesujących nas modeli.Program nie wymaga jakiejkolwiek instalacji na dysku, ponieważ działa on-line i bez problemów obsługuje takie serwisy jak allegro.pl, olx.pl, otomoto.pl, czu mobile.de Warto ją przynajmniej przetestować w darmowej wersji. 

#78 Darions

Darions

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 08:47

Sprawdź sobie tę firmę: http://skup-auta-wroclaw.pl/

Wprawdzie masz trochę dalej, ale dają dobre ceny, więc mała wycieczka finalnie może Ci się opłacić. Rozważ taką opcję.

#79 Naryzzik

Naryzzik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:55

polecam raczej sprzedac samodzielnie niż oddawać na skup

#80 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 465 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 08:45

Jeżeli ktoś jest zainteresowany skupowaniem i sprzedażą aut zawodowo to na pewno przyda się Wam aplikacjia http://powiadom-mnie.pldzięki której z takich portali jak allegro.pl olx.pl otomoto.pl mobile.de czy autoscout.nl w przeciągu minuty na e-mail przychodzą wszystkie oferty ktore mogą nas interesować.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych